نزدیک به نیمی از کانادایی ها در ‘روانشناسی رکود’

حتی قبل از Covid-19 ترس برانگیخته جهانی سهام در بازار فروش و یک سری از محاصره در آورده و راه آهن حمل و نقل در کانادا برای توقف نزدیک به نیمی از کانادایی ها معتقد بودند اقتصاد کشور در حال حاضر در رکود اقتصادی با توجه به چشم انداز اقتصادی نظرسنجی منتشر شده توسط Pollara استراتژیک بینش.

“کانادایی ها یک چشم انداز منفی در اقتصاد در حال حاضر می گوید:” کریگ Worden جمهور Pollara. “کانادایی شده اند در یک روانی رکود اقتصادی پس از رکود اقتصادی در سال 2008 حتی اگر آن را به پایان رسید در سال 2009.”

به طور کلی 47 درصد از کانادایی ها احساس می کنم که اقتصاد در رکود Pollara یافت اما این احساسات به مراتب بالاتر در غرب است. در هر دو استان آلبرتا و ساسکاچوان نزدیک به سه چهارم از پاسخ دهندگان به نظرسنجی گفت: آنها معتقدند که رکود اقتصادی در جریان است.

“اقتصاد کانادا است که اغلب در بالا و پایین رفتن جنگ از مناطق و در حال حاضر غرب با دیدن رنگ قرمز در مورد اقتصاد می گوید:” Worden.

این نتایج در واقع اندکی بهبود در نحوه کانادایی دیدن اقتصاد در مقایسه با سال 2019 زمانی که 56 درصد معتقد بودند که اقتصاد در رکود هر چند این بررسی های انجام شده در طول هفته اول ژانویه.

پس از آن ضد خط لوله محاصره کرده اند snarled ترافیک راه آهن و منجر به رفت و آمد طولانی تاخیر در شهرستانها در سراسر کشور. گروه صنعت هشدار داده اند که اگر راه آهن حمل و نقل همچنان به طور قطع تولید کنندگان و صادر کنندگان ممکن است مجبور به اخراج کارگران است.

جزئیات: محاصره ضربه آبی-کارگران یقه برای اولین بار. بسیار برای چسباندن آن را به قدرتمند است.

در همین حال نگرانی در مورد گسترش Covid-19 برانگیخته دست پاچه فروش توسط سرمایه گذاران در سراسر جهان است که تا کنون از بین برود US$6 تریلیون دلار در بازار بورس ثروت است. در حالی که Worden اشاره می کند که کانادایی ها باید مرتبط coronavirus به اقتصاد است که می تواند تغییر به عنوان وخیم سرفصل در مورد ویروس و بازار واکنش تاثیر مصرف کننده اعتماد به نفس است.

بر اساس آخرین آمار و ارقام اقتصاد کانادا بود و هنوز هم در قلمرو مثبت از سه ماهه چهارم سال 2019 البته به سختی. اطلاعات جدید از اداره آمار کانادا منتشر شد جمعه رشد نشان می دهد کاهش به 0.1 درصد در پایان سال 2019.

Statcan سرزنش اقتصاد ولرم عملکرد CN راه آهن اعتصاب در ماه نوامبر, خط لوله, خاموش شدن ناگهانی و کاهش در کسب و کار سرمایه گذاری و گفت: هزینه های خانوار در خدمات بود به اندازه کافی برای نگه داشتن واقعی تولید ناخالص داخلی رشد اقتصادی از منفی.

در Pollara بررسی کبک ایستاده بود که تا حد خوش بینانه ترین استان در کشور با 60 درصد گفت: این اقتصاد است که در یک دوره رشد.

برای کسانی که در بخش هایی از کشور که در آن خلق و خوی است که بیشتر بدبینی به دلیل بستگی به جایی که آنها زندگی می کنند. برای مردم در انتاریو برای مثال نگرانی محور بر افزایش هزینه های زندگی. “کثرت کانادایی می گویند آنها در حال سقوط از پشت, هزینه زندگی” می گوید: Worden. “تعداد بسیار کمی از کانادایی ها احساس آنها در حال گرفتن و ترجمه که به کاهش پس انداز. یا شما را برای کاهش هزینه های خود و بازدید از اقتصاد و یا شما را در بدهی.”

در ضمن برای کسانی که در آلبرتا, چشم انداز منفی شد همه چیز در مورد شغل. در آلبرتا و ساسکاچوان در حدود 40 درصد از پاسخ دهندگان گفته است که بسیار یا تا حدودی احتمال دارد که آنها یا اعضای خانواده خود را از دست کار بیش از 12 ماه آینده.

این Pollara آنلاین بررسی شد و پاسخ داده شده توسط 1,534 به طور تصادفی انتخاب شده کانادا بزرگسالان بین Jan. 6 و 8 و حمل یک حاشیه خطا از به اضافه یا منهای 2.5 درصد 19 بار از 20.

اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>