نیاز به بهبود: Boston Public Schools ‘لی لی’ طرح میان coronavirus می آید زیر آتش

بوستون مدارس عمومی “لی لی” پیشنهاد برای سقوط در میان بیماری همه گیر کوروناویروس نیاز به بهبود عمده با توجه به معلمان و طرفداران که پاره پاره آن را به تکه در روز پنج شنبه.

پتانسیل طرح درس گذاشته شده توسط بوستون مسئولان مدرسه را تقسیم دانش آموزان به دو گروه. یک گروه می تواند در فرد روز دوشنبه و سه شنبه خواهد بود و یادگیری از راه دور برای بقیه هفته — در حالی که گروه دیگر خواهد بود و فرد در روز پنج شنبه و جمعه و یادگیری از راه دور استراحت در هفته.

معلمان نیاز به به طور همزمان آموزش حضوری و از راه دور کلاس “ناپایدار” گفت: Nicole مولن یک BPS معلم برای بیش از 20 سال است.

“فکر می کنم دانش آموزان می توانند بهره مند شوند که یک معلم در تلاش است تا به طور همزمان آموزش حضوری و از راه دور به طور کامل از لمس” گفت: مولن که می آموزد در بوستون آکادمی هنر.

کیفیت یادگیری خواهد شد به شدت تحت تاثیر اگر یک معلم است که تلاش برای آموزش هر دو در فرد و از راه دور در همان زمان گفت: روبی ریس بوستون دانشجو عدالت داد.

“من احساس می کنم این طرح نبود به عنوان متفکر به عنوان آن را باید بوده است,” او گفت:. “شما باید تقسیم کار برای دوره های آنلاین و حضوری دوره های پس از شما مردمی به طور خاص با تمرکز بر یک نوع یادگیری به جای همه چیز است.”

“این فقط برای من سخت به تصور کنید که چگونه این همه رفتن به محل کار در سپتامبر. 10,” ریس اضافه شده است.

شهردار مارتین والش گفت: این منطقه ادامه خواهد داد برای دریافت بازخورد بیشتر و با سنگ تیز کردن تدارکات.

“مقدار زیادی از تحقیقات dialogue فکر و مراقبت رفت و به این پیش نویس, اما آن است که یک پیش نویس” شهردار به خبرنگاران گفت:.

“من می خواهم از همه به بیمار — ما در حال رفتن به دریافت اطلاعات به مردم به عنوان اغلب و به عنوان شفاف که ممکن است” والش گفت. “هیچ تصمیم نهایی در آنجا وجود دارد می تواند هیچ تصمیم نهایی کاملا صادقانه احتمالا تا تقریبا آغاز مدرسه.”

در شهرستان های بزرگ عضو شورای جولیا الله مهاجرانی در بیانیه ای گفت: “زمانی که لی لی طرح مشترک آن را به خوبی دریافت شده توسط هر دو والدین و مربیان به طور یکسان که من فکر می کنم واقعا اجرا قطع ارتباط بین کسانی که در زندگی به واقعیت و کسانی که تصمیم گیری.

“یکی از سوالات ما اخذ شده است و آنچه قرار است رخ دهد در طول روز از این هفته که معلمان و بچه ها نیست که زمان صورت” او گفت:. “ما باید واقعا واضح و روشن در مورد آنچه که این انتظارات و مطمئن شوید که ما در حال گوش دادن به صدای مردم در این فرایند است.”

در شهرستان های بزرگ عضو شورای مایکل فلاهرتی گفت: “دانشجويان تندرستی و نتایج آموزشی باید در مرکز تمام تصمیم گیری های منطقه باعث می شود در بازگشایی طرح است. ما دانش آموزان ما را به طیف گسترده ای از زمینه های مجموعه مهارت و موانع آن است تا به BPS برای اطلاع رسانی و توانمند سازی خانواده ها و سرپرستان به طوری که آنها می توانید بهترین تصمیم را برای فرزند خود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im