Netflix کانادا در مارس سال 2020: چه جدید در این ماه

در گذشته زمین شناسی در ماه Netflix رفته از یک سرگرمی خروجی عملا تنها سرگرمی در دسترس برای بسیاری از مردم است. سینما تئاتر و ورزش باید همه تعطیل با توجه به جهانی همه گیر و همه تلویزیون و تولید فیلم. اما با توجه به Netflix, تمرین, سفارش کل فصل و انباشت آنها شرکت رئیس محتوای افسر Ted Sarandos می گوید که آنها به اندازه کافی محتوا برای دیدار با افزایش تقاضا برای چند ماه آینده.

بدیهی است که Netflix را نمی توان سرزنش کرد برای بهره مندی از جهانی black swan صورتی که اتفاق افتاده است را از بسیاری از رقبای خود است. و همه گیر نیست همه خبر خوب برای Netflix بکشد به هر حال. تبدیل شدن به بالفعل سرگرمی انحصار برای بسیاری از نقاط جهان نیز حامل خطر شکستن اینترنت و با آن چه مانده از اقتصاد جهانی است. Netflix در حال حاضر خواسته شده است به کاهش سرعت جریان آن سرعت در اروپا و تعویض به پایین تعریف تصویری به خوردن تا پهنای باند کمتر.

برخی از نشان می دهد ممکن است به نظر می رسد بسیار متفاوت در حال حاضر از آنها بسیار طولانی در پیش است. برای مثال Netflix در حال راه اندازی نسخه جدید یکی از محبوب ترین در جهان واقعیت فرمت های مانند دایره که انجام شده است در کشورهای مختلف. این قضیه نشان می دهد که شرکت کنندگان در همان ساختمان اما هرگز اجازه ملاقات حضوری و باید تعامل صرفا از طریق رسانه های اجتماعی. نشان می دهد ساخته شده اولین آن در ماه سپتامبر سال 2018 به عقب زمانی که به نظر می رسید مانند یک روش غیر معمول برای زندگی است.

بیشتر: Netflix کانادا در مارس سال 2020: چه جدید در این ماه

Netflix در مارس: آنچه شما باید

La Casa de Papel: بخش 4 (3 آوریل)

ایجاد شده توسط Álex Pina این استادانه درست شده سریال در دزدی نوع. “Casa de Papel” به معنی “پول دزدی” هر چند عنوان را تحت اللفظی ترجمه “مقاله خانه.” آن را تبدیل به یک حس بین المللی پس از Netflix آن را برداشت و در سال 2018; یکی از پربیننده ترین مجموعه های تلویزیونی در جهان با وجود گرفتن کمی ارتقاء و یا تبلیغات از Netflix ، با صرف چند ساعت در یک دزدی از هر فیلم می تواند نشان می دهد شد کامل تبلیغات برای قدرت binge-شایسته تلویزیون برای آوردن زندگی جدید به داستان های قدیمی. این دسته جدید از قسمت ارائه خواهد شد این نتیجه به فصل دوم که به شرح زیر باند بود و رابین هود به عنوان آنها سعی کنید به غارت بانک مرکزی اسپانیا (پیگیری برای فصل اول تمدید حمله به اسپانیایی نعناع). آن را نیز همراه و در همان روز با “پول دزدی: پدیده” یک فیلم تبلیغاتی بررسی چرا و چگونه نشان می دهد آنقدر محبوب است.

#blackAF (17 آوریل)

یکی از Netflix بالاترین-مشخصات خالق خریدهای در سال های اخیر بود Kenya Barris خالق Black-ishکه امضا گزارش 100 میلیون دلار برای مقابله با ترک ABC/دیزنی و عضویت Netflix بکشد. در حال حاضر Barris است ساخت انتقال از خالق به بازیگر. این سری (در اصل اعلام کرد تحت عنوان #BlackExcellence) است که آشکارا با الهام لری دیوید محدود کردن شور و شوق خود رابا Barris بازی Kenya Barris موفق نویسنده-تهیه کننده است که نا امنی در مورد جای خود را در اغلب سفید دنیای هالیوود نخبگان. نشان می دهد طول می کشد در یک ماکت از Barris واقعی هر چند البته خانواده اش است که توسط بازیگران حرفه ای از جمله رشیدا جونز به عنوان همسر خود; Barris واقعی ازدواج شکست در طول تولید این نشان می دهد که منجر Vanity Fair او بپرسید که آیا این ممکن است گنجانیده شده است در فصل آینده: “شاید آنها را طلاق شاید آنها نمی” Barris پاسخ داد. “من می خواستم به آن را به عنوان مایع به عنوان یک رابطه واقعی و یک خانواده واقعی است.”

استخراج (آوریل 24)

پس از خروج Marvel Avengers مدیران آنتونی و جو Russo راه اندازی یک شرکت تولید را کوچکتر و به یک استراحت به کمتر تجربه مدیران. این فیلم نوشته شده توسط Joe Russo کارگردان و خود را Avengers شیرین کاری هماهنگ کننده سام Hargrave است بر اساس 2014 گرافیک رمان کیوددکه Russos شرکت ایجاد شده با نویسنده Ande پارک و هنرمند فرناندو لئون گنزالز. مانند رمان گرافیکی این فیلم در مورد تایلر با چنگک جمع کردن (Chris Hemsworth) مزدور تخصیص داده شده است که برای نجات یک آدم ربایی قربانی از خطرناک ترین شهر در جهان است. هر چند برای این فیلم به ربودن قربانی تغییر کرده است از یک زن به یک پسر جوان است. این Russos در اصل این پروژه به عنوان یک فیلم و سپس تبدیل آن به یک رمان گرافیکی که ایده فروش نیست اما در حال حاضر آن را بسیار آسان تر برای آنها را به فروش یک پروژه با نام خود بر روی آن—به خصوص اگر آنها تعجب ستاره مانند Hemsworth به ثبت نام در.

بیشتر: Netflix کانادا در ماه فوریه سال 2020: چه جدید در این ماه

Never Have I Ever (27 آوریل)

Mindy Kaling, (دفتر, The Mindy Project) شرکت ایجاد این سریال کمدی پس از Netflix بکشد از او خواست اگر او می تواند علاقه مند به ایجاد یک نمایش بر اساس دوران کودکی خود را. با توجه به انواع, Kaling گفت که او نمی خواست به انجام یک دوره قطعه در ورید Everybody Hates Chris یا تازه کردن قایقبنابراین به جای او و co-creator Lang فیشر آمد تا با یک نمایش “حدود 15 سال از دختر هندی در حال حاضر” با داستان الهام گرفته Kaling کودکی در ماساچوست اما در حال حاضر روز. به جای مصاحبه تاسیس کودک مجری Kaling را باز تماس آنلاین و یک کانادایی Maitreyi راماکریشنان برنده بخشی از یک گزارش 15,000 افرادی که اعمال می شود.

تاریخ انتشار TBA:

ARASHI خاطرات – سفر (قسمت جدید) (NETFLIX مستند)

مجموعه مستند در مورد نهایی تور Arashi ژاپن یاد گروه پسر.

دایره بازی (NETFLIX اصلی)

این نسخه فرانسوی از دایره بازی. Netflix آن را انجام داده است در بسیاری از کشورها برای پیگیری.

پادشاه: پادشاه ابدی (NETFLIX اصلی)

در این K-drama, نوشته شده توسط Kim Eun Sook دو نفر از دو دوره زمانی مختلف باید تیم به یک پرتال بین خود واقعیت.

آمدن به Netflix در تاریخ 1 آوریل سال 2020

دیوید Batra: Elefanten من Rummet (NETFLIX کمدی خاص)

Batra یک شوی طنز که همسر آنا Kinberg Batra یک رهبر سابق عمده سوئدی حزب سیاسی; های جدید خود را خاص نشان دهنده در مورد آنچه آن را مانند به یک سیاستمدار.

چگونه به رفع یک دارو رسوایی (NETFLIX مستند)

ارین لی Carr کارگردانی این فیلم مستند بر اساس یک 2018 Rolling Stone , مقاله در مورد اتهام مواد مخدر و شواهد دستکاری رسوایی در پلیس ایالت ماساچوست.

این Iliza Shlesinger طرح نشان می دهد (NETFLIX کمدی خاص)

شش قسمت sketch comedy series با تمرکز بر ارسال یو پی اس مدرن تلویزیون; تولید و بازیگران Shlesinger که انجام داده است و پنج, انفرادی, Netflix, ایستاده, فروش ویژه.

آن را به میخ!: فصل 4 (NETFLIX اصلی)

در این رقابت ها نشان می دهد کار نانوا پرسید: به سعی و تکثیر حرفه ای در سطح, کیک, با چه راهنمای تلویزیون استفاده می شود به تماس “نتایج فاجعه آمیز است.”

ساندرلند ‘Til I Die: فصل 2 (NETFLIX اصلی)

مجموعه مستند در مورد یک باشگاه فوتبال در تلاش برای تبدیل آن به ثروت و این تیم را در رابطه با آن زادگاه و طرفداران خود را دارد.

مجوز محتوا:

 • 40 روز و 40 شب
 • Ace Ventura: Pet Detective
 • مدیریت خشم
 • دراکولای برام استوکر
 • کاسپر
 • Charlie St. Cloud
 • جامعه: فصل 1 تا 6
 • Dawn of the Dead
 • تلماسه
 • Europa Report
 • تکامل
 • دور از بهشت
 • Gosford Park
 • Jonah: A VeggieTales Movie
 • Judy Moody and the Not Bummer Summer
 • کودکان
 • سحر و جادو مایک
 • خدمتکار در منهتن
 • Reservoir Dogs
 • The Adventures of Rocky and Bullwinkle
 • عصر بی گناهی
 • جمجمه
 • ماهی مرکب و نهنگ
 • برنامه ریز عروسی
 • تروی
 • دوقلوها
 • انتظار…
 • ما خود شب
 • جوجه سفید

ترک Netflix در تاریخ 1 آوریل سال 2020

دروغگو دروغگو

Pride & Prejudice

آمدن به Netflix در مارس 3, 2020

قهوه و Kareem (NETFLIX فیلم)

یک فرد زن و شوهر, دوستان, کمدی تولید شده توسط بازیگران و اد هلمز به عنوان یک پلیس که خود را میبیند teaming تا با دوست دختر خود را پسر 12 ساله (ترنس کمی Gardenhigh) به مبارزه با یک سندیکای جرم و جنایت.

La casa de papel: بخش 4 (NETFLIX اصلی)

دیدن مقدمه برای اطلاعات بیشتر

پول دزدی: پدیده (NETFLIX فیلم)

دیدن مقدمه برای اطلاعات بیشتر

روح سوار رایگان: سواری آکادمی (NETFLIX خانواده)

روح سوار رایگان: سواری آکادمی Netflix بکشد طولانی در حال اجرا سری انیمیشن در مورد خوش شانس یک دختر که دوست دارد اسب است. فصل جدید سوئیچ چیز در حال حرکت, خوش شانس و دوستان او را از شهر خود به “معتبر پالومینو Bluffs, روش سوارکاری, آکادمی” که در آن وجود دارد تعداد زیادی از اسب اما ارواح احتمالا نه کاملا رایگان.

StarBeam (NETFLIX خانواده)

سری متحرک با هدف دبستانی در مورد Zoey هشت سال با قدرت برای تبدیل به یک ابرقهرمان به نام Starbeam.

آمدن به Netflix در تاریخ 6 آوریل سال 2020

بزرگ نشان می دهد نشان می دهد (NETFLIX خانواده)

World Wrestling Entertainment, Inc. می شود در زیر سبک دیزنی-خانواده به سبک کمدی با تولید این سریال, بازیگران کشتی گیر بزرگ نشان دادن خود. او در می یابد که پدر او سه دختر است که بسیار سخت تر از کشتی تا کنون بود. همچنین این برنامه شامل Jaleel “استیو Urkel” سیاه و سفید و در یک محدوده زمانی معین ،

ترک Netflix در تاریخ 6 آوریل سال 2020

لیگ عدالت

آمدن به Netflix در 7 آوریل سال 2020

تراس خانه: توکیو 2019-2020: بخش 3 (NETFLIX اصلی)

جدید قسط در محبوب ژاپنی را در یکی از قدیمی ترین از همه واقعیت-نمایش محل: شش غریبه, سه مرد و سه زن باید به اشتراک گذاری یک خانه با هم.

آمدن به Netflix در 9 آوریل سال 2020

سلام نمره دختر: فصل 2 (NETFLIX انیمیشن)

سری انیمه بر اساس Rensuke Oshikiri نوستالژی مانگا در مورد کودکان و نوجوانان که درگیر شدن در بازی های آنلاین-بازی بوم از اوایل 1990s.

آمدن به Netflix در 10 آوریل سال 2020

Brews برادران (NETFLIX اصلی)

زندگی واقعی برادران گرگ و Jeff Schaffer ایجاد این فرد زن و شوهر سریال کمدی در مورد دو بسیار متفاوت برادران (آلن Aisenberg و مایک قلعه) که باید کنار گذاشته اختلافات خود را زمانی که آنها مجبور به اجرای یک آبجوسازی با هم.

لا اصل (NETFLIX مستند)

نگاه لوس آنجلس را Chicano هنر خیابانی جنبش کارگردانی شده توسط عکاس مشهور و موسیقی-تصویری مدیر Estevan Oriol.

La vie scolaire (NETFLIX فیلم)

در یک جامعه فقیر در Saint-Denis منطقه پاریس یک جوان مشاور مدرسه (Zita Hanrot) تلاش می کند برای کمک به استعداد اما زحمت وجود دارد دانشجو زندگی می کنند تا خود را بالقوه است.

عشق عروسی تکرار (NETFLIX فیلم)

جک (Sam Claflin) زندگی می کند از طریق نسخه جایگزین از عروسی خواهرش, احتمالا از جمله نسخه ای که در آن او می شود زن از رویاهای خود را (Olivia Munn). نوشته و کارگردانی شده توسط Dean Craig که قبلا نوشت: یکی دیگر از عروسی کمدی (چند بهترین مردان) و یک تشییع جنازه کمدی (Death at a Funeral).

رویداد اصلی (NETFLIX فیلم)

یکی دیگر از WWE اصلی تولید این فیلم در مورد یک پسر جوان که می یابد سحر و جادو ماسک که او را تبدیل به یک سوپراستار کشتی گیر هر زمان که او آن را در.

Tigertail (NETFLIX فیلم)

آلن یانگ, co-creator of Netflix بکشد استاد هیچ, نوشت, به کارگردانی و ستاره دار در این فیلم به عنوان یک انسان که به دنبال بازگشت به گذشته خود و به ویژه در تصمیم گیری خود را به حرکت از تایوان به آمریکا است.

آمدن به Netflix در تاریخ 12 آوریل سال 2020

اقیانوس 8

آمدن به Netflix در 14 آوریل سال 2020

Chris d’elia: هیچ درد (NETFLIX کمدی خاص)

ایستاده تا طنز و طنزهای بازیگر (Whitney Undateable) بازگشت به Netflix بکشد خود را برای چهارمین اصلی کمدی خاص است.

آمدن به Netflix در 15 آوریل سال 2020

بی گناهی فایل (NETFLIX مستند)

نه قسمت سری های تولید شده توسط این پروژه بی گناهی غیر انتفاعی اختصاص داده شده به پیدا کردن موارد از مردم بی گناه که به اعدام محکوم شده است و محکومیت لغو شد. این سری به نظر می رسد در هشت این موارد اما به جای تقسیم و آنها را به فردی, قسمت, سری ساختار در سه بخش: شواهد (قسمت 1-3) شاهد (قسمت 4-6) و دادستان (قسمت 7-9) به گسترده تر نگاه کنید که چگونه ایالات متحده در سیستم عدالت کیفری نتواند مردم بی گناه است.

بیرونی بانک ها (NETFLIX اصلی)

غریبه همه چیز-esque سری در مورد جان ب (تعقیب استوکس) که پدرش به طرز مرموزی ناپدید شد در حالی که جستجو برای گنج غرق شده. او و دوستان خود را به باز کردن رمز و راز و پیدا کردن پدر خود را.

آمدن به Netflix در 16 آوریل سال 2020

Fary: Hexagone: فصل 2 (NETFLIX اصلی)

فرانسه ایستاده طنز Fary که متخصص در مشاهدات در مورد ایجاد توازن میان هویت شخصی با هویت بازده با دوم خود را در دو بخش کمدی خاص است.

Fauda: فصل 3 (NETFLIX اصلی)

اسرائیل درام سری co-ایجاد شده توسط Lior Raz که ستاره به عنوان یک ارتش اسرائیل در غزه.

Mauricio Meirelles: ستاره ای Caos (NETFLIX کمدی خاص)

برزیل طنز اولین Netflix ویژه (فارسی عنوان: “تولید هرج و مرج”).

آمدن به Netflix در مارس 17, 2020

Betonrausch (NETFLIX فیلم)

Cüneyt کایا کارگردانی Netflix اولین آلمانی اصلی فیلم بر اساس یک داستان واقعی در مورد ظهور و سقوط سه عوامل املاک و مستغلات که موفق به متراکم کردن ثروت از طریق جعلی می پردازد.

#blackAF (NETFLIX اصلی)

دیدن مقدمه برای جزئیات

زمین و خون (La terre et le sang) (NETFLIX فیلم)

فرانسوی, هیجان انگیز در مورد یک کارخانه که در آن مالک و دختر نوجوان ناخواسته تبدیل به هدف برای فروشندگان مواد مخدر.

ال Dragón: بازگشت از یک جنگجو: فصل 2 (NETFLIX اصلی)

در ادامه محبوب Netflix/Univision شرکت-تولید مورد میگوئل (سباستین Rulli) که تمایلی سر خانواده اش سندیکای جرم و جنایت.

آخرین بچه ها در زمین: Book 2 (NETFLIX خانواده)

ماجراهای یک گروه از بچه ها که جان سالم به در آخرالزمان انسان زنده.

Legado en los huesos (NETFLIX فیلم)

رمز و راز فیلم (عاقبت به 2017 فیلم نامرئی نگهبان) در مورد یک کارآگاه پلیس (Marta Etura) بررسی خودکشی است که ممکن است مربوط به قتل او مورد بررسی در آخرین فیلم.

سرجیو (NETFLIX فیلم)

فیلم زندگینامه بازیگران Wagner Moura به عنوان مشهور جهان دیپلمات برزیلی Sérgio Vieira de Mello.

بیش از حد گرم که مسئولیت رسیدگی به (NETFLIX اصلی)

یک واقعیت نشان می دهد که در آن تنها سکسی افراد در حال پرتاب با هم در یک جزیره گرمسیری که در آن عاشقانه اجتناب ناپذیر است. اما برای برنده شدن در این رقابت آنها را برای پرهیز از رابطه جنسی برای کل سری.

آمدن به Netflix در 18 آوریل سال 2020

مجوز محتوا:

زندگی در قطعه: فصل 4

بازمانده R. Kelly: فصل 1

آمدن به Netflix در آوریل 19, 2020

مجوز محتوا:

فقط دوستان

آمدن به Netflix در آوریل 20, 2020

پخته شده با شاهدانه (NETFLIX اصلی)

Netflix بکشد دوم تلاش در شاهدانه مربوط به پخت و پز نشان می دهد پس از سال 2018 را “پخت و پز در بالا است.” این یکی توسط Kelis و چرم ستررس که نیاز به شرکت کنندگان به آماده شدن سه دوره از وعده های غذایی که در آن تمام ظروف ترکیب مقدار قابل ملاحظه شاهدانه.

نیمه شب انجیل (NETFLIX اصلی)

هشت قسمت از سری انیمیشن های ایجاد شده توسط کمدین دانکن Trussell و ماجراجویی زمان خالق پندلتون بخش مورد podcaster که می رود در سراسر جهان برای مصاحبه با موجودات زندگی می کنند که در جهان است که در حال مرگ هستند.

مجوز محتوا:

اقیانوس سیزده

اقیانوس دوازده

آمدن به Netflix در تاریخ 21 آوریل سال 2020

مجوز محتوا:

Bleach: حمله

Bleach: The Bount

Middleditch & Schwartz (NETFLIX کمدی خاص)

Thomas Middleditch and Ben Schwartz تخصص در “آستین فرم تریک” طرح کمدی که در آن آنها شروع به با مخاطبان پیشنهاد و سپس بداهه نوازی کل داستان. این سه قسمتی کمدی ویژگی های خاص سه صورت طرح در هر فیلم برداری در نیویورک زندگی می کنند.

آمدن به Netflix در مارس 22 سال 2020

سیاره پوچی (NETFLIX اصلی)

علوم سری برجسته های خنده دار-به دنبال و یا در غیر این صورت مسخره حیوانات در سراسر جهان است.

سیرک از کتاب (NETFLIX مستند)

Netflix contractee Ryan Murphy اجرایی تولید این مستند به کارگردانی راشل میسون. آن را در مورد ماسون پدر و مادر کارن و بری ماسون مستقیم زن و شوهر ساخته شده است که زندگی خود را به عنوان صاحبان یکی از لس آنجلس برجسته ترین گی ها ،

El silencio del pantano (NETFLIX فیلم)

جرم رمان نویس (پدرو آلونسو) می یابد خود را به تحقیق در زندگی واقعی جرم و جنایت است.

آفت از Breslau (NETFLIX فیلم)

Patryk Vega, لهستانی فیلمساز توصیف نگهبان به عنوان یک “اذوقه رسان از گرافیک صفحه نمایش ال گور” ساخته شده این 2018 هیجان انگیز در مورد یک کارآگاه است که به بررسی یک سری از وحشتناک قتلهای زنجیرهای.

این Willoughbys (NETFLIX فیلم)

Will Forte, Maya Rudolph و دیگر ستاره کمدی قرض دادن صدای خود را به این فیلم انیمیشن از کانادا برون studios اقتباس از لوئیس لوری کتاب در مورد بچه ها که تدبیر به پدر و مادر خود را از خانه و زندگی خود را تنها به بلافاصله آن را پشیمانی و مجموعه ای از در سفر به همراه پدر و مادر خود بازگشت.

پیروزی در بیابان (NETFLIX اصلی)

در این انگلیسی, واقعیت های سری شش زوج ها مجبور به زندگی در بیابان آلاسکا که در آن درجه حرارت سرد هستند و همیشه وجود دارد یک خرس در اطراف گوشه.

آمدن به Netflix در مارس 23 سال 2020

خانه گل : فصل 3 (NETFLIX اصلی)

یک فصل دیگر از خالق منلو کارو آمار کمدی در مورد یک خانواده ناکارآمد و مجلل مغازه گل خود را.

آمدن به Netflix در آوریل 24 سال 2020

پس از زندگی: فصل 2 (NETFLIX اصلی)

Ricky Gervais کمدی-درام در مورد یک مرد تلاش برای تنظیم به زندگی پس از مرگ همسر. در این فصل او تلاش می کند به کمی حساس تر به دیگر مشکلات مردم است اما تنها اوضاع را بدتر می کند.

استخراج (NETFLIX فیلم)

دیدن مقدمه برای اطلاعات بیشتر

سلام نینجا: فصل 2 (NETFLIX خانواده)

سری انیمیشن در مورد یک بچه که قدرت به نوبه خود به یک نینجا با گفتن این عنوان نشان می دهد.

ارادتمند Kanan Gill (NETFLIX کمدی خاص)

اولین Netflix کمدی ویژه برای هند طنز که قبلا چندین نشان می دهد که برای آمازون.

مجوز محتوا:

Brooklyn Nine-Nine: فصل 7

آمدن به Netflix در آوریل 26 سال 2020

آخرین پادشاهی: فصل 4 (NETFLIX اصلی)

X اصلی

انگلیسی جواب بازی تاج و تخت, بر اساس ساکسون داستان توسط Bernard Cornwell, در مورد جنگ و فتنه در یک دور فانتزی قرون وسطی زمین شناخته شده به عنوان بریتانیا.

آمدن به Netflix در تاریخ 27 آوریل سال 2020

Never Have I Ever (NETFLIX اصلی)

دیدن مقدمه برای اطلاعات بیشتر

ترک Netflix در آوریل 28 سال 2020

خانم فیشر Murder Mysteries: سری 1-3

آمدن به Netflix در 29 آوریل سال 2020

راز عشق (NETFLIX مستند)

تری Donahue (1925-2019) شد و کانادا حرفه ای بازیکن بیس بال در تمام دختران آمریکایی حرفه ای لیگ بیس بال (که الهام گرفته از یک لیگ از خود). این مستند به نظر می رسد در Donahue و مادام العمر شریک عاشقانه, پت Henschel گفتن داستان گی, رابطه 1940s از طریق سن ازدواج برابری.

فوق برنامه (NETFLIX اصلی)

کره جنوبی سری درام در مورد Jisoo (Kim Dong-hee) که تبدیل به جرم به اندازه کافی پول برای پرداخت هزینه های خود کمک درسی دانشگاهی.

قتل ها به Mercy: این Cyntoia قهوه ای داستان (NETFLIX مستند)

Cyntoia قهوه ای بود که محکوم به زندگی در زندان در سال 2004; این مستند معاملات با افزایش شک و تردید در مورد اینکه آیا او اعتقاد درست شد که در نهایت منجر به تخفیف حکم او.

نادیا زمان غذا خوردن (NETFLIX اصلی)

سابق بزرگ, انگلیسی, پخت کردن برنده نادیا حسین ارائه می دهد دستور العمل های مواد غذایی خوب است که شما می توانید در عجله بسر می رسانید.

فصل تابستان (NETFLIX اصلی)

ایتالیایی سریال در مورد تابستان (Coco ربکا Edogamhe) یک زن جوان که می خواهد برای دیدن جهان و موتور سوار پسر بد Ale (Ludovico Tersigni) که فقط ممکن است بلیط خود را از زندگی در شهر کوچک.

آمدن به Netflix در 30 آوریل سال 2020

خطرناک نهفته است (NETFLIX فیلم)

کتی (Camilla مندس) یک سرپرست برای غنی پیرمرد (الیوت گولد) در می یابد که پول به ارمغان می آورد مرگبار مشکل پس از رئیس او می میرد و برگ او ثروت خود را.

دست خوش پیشامد میشه اژدها (NETFLIX انیمیشن)

اقتباس از یک سری مانگا در مورد افرادی که اژدها شکار برای مواد غذایی است.

جنگل عشق: برش عمیق (NETFLIX اصلی)

بخش سیون سونو نوشت و کارگردانی این نمایش بر اساس زندگی واقعی جنایت در مورد فیلمسازان جوان که سعی می کنید برای ساخت یک فیلم در مورد یک شوم باهم هنرمند و باد تا با قرار دادن خود و هر کس در اطراف آنها در خطر است.

سرشار از عشق (Ricos de Amor) (NETFLIX فیلم)

کمدی رمانتیک در مورد یک مرد ثروتمند (Danilo Mesquita) که وانمود می شود فقیر را در جهت پیدا کردن اینکه آیا زن او را دوست دارد (Giovanna Lancellotti) را دوست دارم او برای خودش.

قربانیان’ بازی (NETFLIX اصلی)

جوزف چانگ ستاره در این تایوانی سری به عنوان یک کارآگاه است که تلاش می کند برای شکستن یک مورد قتل است که ممکن است شامل دخترش (تیفانی هسو).

ترک Netflix در 30 آوریل سال 2020

How to Lose a Guy in 10 Days

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net