Netflix در Aug.: آنچه شما باید

مهاجرت ملت (Aug. 3): Christina Clusiau و Shaul شوارتس کارگردانی این شش بخش مستند در مورد مهاجرت و گمرک (ICE) آژانس در دوران دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن hard-خط اجرای سیاست های. در سال 2017, زمانی که فیلمسازان با نزدیک شدن یخ با پروژه آژانس با خوشحالی به آنها دسترسی داشته باشید و به آنها اجازه دریافت نگاه کردن به درون در روز-به-روز واقعیت چگونه مهاجرت اجرای آثار از جمله افراد زیر را از طریق هر مرحله از سیستم مهاجرت و صحبت کردن به عوامل خود را در مورد مبهم نگرش نسبت به شغل خود. اما به عنوان فیلم نزدیک تکمیل در سال 2020 مقامات آنها مشغول به کار بودند با تغییر تن خود را و تلاش برای دریافت سری قطع و یا تاخیر. “در پایان” نیویورک تایمز گزارش “یخ رهبری ابراز نا امیدی است که این مستند که قرار بود در مورد یخ افسران شامل داستان های بسیاری از مهاجران است.”

باران: فصل 3 (Aug. 6): آخر فصل از دانمارکی سریال که فرض این است که متاسفانه بسیاری مربوطه در حال حاضر نسبت به زمانی که نشان می دهد اولین بار در سال 2018: آن را در مورد یک ویروس مرگبار انجام شده توسط بارش باران است که جان بسیاری از مردم اسکاندیناوی و نیروهای بازماندگان به پناهگاه در محل برای ترس از ابتلا به این بیماری است. در فصل قبل پس از فصل قبل در حالی که دنبال عوامل شیطانی شرکت شخصیت های اصلی سیمون (آلبا Aug.) و Rasmus (Lucas Lynggaard Tønnesen) تلاش برای پیدا کردن واکسن این ایده های مختلف خود از چگونه برای نجات همه بشریت ممکن است به نوبه خود آنها را در برابر یکدیگر.

پرتال تخصصی اولی (Aug. 21): Netflix و دیگر خدمات جریان سرمایه گذاری کرده اند یک مقدار عادلانه در انیمیشن طنزهای برای grownups یک فرمت پیشگام توسط 20th تلویزیون (که قبلا 20th Century Fox Television) استودیو پشت این سری جدید. Jake Johnson صدای شخصیت دبیرستان بسکتبال مربی است که تصمیم می گیرد که او می تواند فرار مرده اش پایان کار با تبدیل مدرسه در وصف ناپذیر تیم به یک برنده; چهار قسمت عناوین همه باید f-کلمه bleeped کردن (به عنوان مثال “F***ing خلبان”) در صورتی که ما از دست رفته است که او را به انجام بسیاری از bleeped ادای سوگند. نشان می دهد ایجاد شده توسط کمدین بن هافمن (بن نشان می دهد) و اجرایی آن تولید شامل فیلم لگو‘s Phil Lord و Chris Miller.

لوسیفر: فصل 5 (Aug. 21): چی؟! Netflix بکشد اصلی سریال ماندگار در پنج فصل? نگران نباشید وجود دارد یک توضیح. شیطان شروع زندگی در شبکه فاکس به عنوان یک جرم و جنایت رویه/سریال where the Devil (تام الیس) تصمیم می گیرد به صرف برخی از زمان به یک پلیس LAPD (چوپان دکر) حل رمز و راز در چه ناچار به نظر می رسید مانند یک نسخه جدی از 30 Rock‘s “خدا Cop.” نشان می دهد لغو شد توسط فاکس پس از سه فصل, اما آن را به حال به اندازه کافی از یک fanbase که Netflix آن را برداشت: این دومین Netflix فصل ششم و فصل نهایی است و در حال حاضر دستور داده شده است. بنابراین, در پایان, آن را تحقق Netflix قانون است که اصلی را نشان می دهد نباید بیش از سه فصل است. جهان حس می کند دوباره.

تاریخ TBA

ARASHI خاطرات -سفر – ep 11 — NETFLIX مستند

هرگز پایان دادن به قصههای محبوب ژاپنی با پسر بچه باند همچنان ادامه دارد و گروه در تلاش به آمده تا با یک تم برای خود امیدوار-ایالات متحده تور.

آمدن به Netflix در Aug. 1, 2020

سوپر هیولا: این کلاس جدید — NETFLIX خانواده

آمریکا-کانادا متحرک تولید مشترک در مورد یک گروه از کودکان پیش دبستانی که پدر و مادر هستند هیولا بازده با بازیگران جدید از مینی هیولا.

مجوز محتوا:

 • شکستن در
 • پایین یک سالن تاریک
 • رفته عزیزم رفته
 • Jack Ryan: Shadow Recruit
 • Lawless
 • مرد از فولاد
 • مری شلی فرانکشتاین
 • Murder on the Orient Express
 • یک روز
 • سوپر 8
 • بازگشت سوپرمن
 • خوب بد و زشت
 • هند در کمد
 • درنده
 • The SpongeBob SquarePants Movie
 • تایتانیک
 • ارتقاء
 • ما Millers

ترک Netflix در Aug. 1, 2020

پوسته

آمدن به Netflix در Aug. 2, 2020

متصل — NETFLIX مستند

Latif ناصر علوم, روزنامه نگار و مدیر تحقیقات برای سری Radiolab, میزبان این شش قسمت globetrotting علوم سری در مورد بسیاری از راه های که در آن انسان با هم مرتبط هستند با طبیعت و علم را نشان می دهد—بسیار رعایت این روزها—ما چگونه به اشتراک گذاری این جهان و آنچه ما را تحت تاثیر قرار مردم در همه جا.

آمدن به Netflix در Aug. 3, 2020

مهاجرت ملت — NETFLIX مستند

دیدن مقدمه برای اطلاعات بیشتر

آمدن به Netflix در Aug. 4, 2020

یک بروید! برو! Cory کارسون اردوگاه تابستانی — NETFLIX خانواده

در عین حال یکی دیگر از ورود در انیمیشن های حق رای دادن در مورد صحبت کردن در ماشین, بدون رابطه با صحبت از “ماشین” یا “یک کابین خانواده.”

مالیبو نجات: موج بعدی — NETFLIX خانواده

Savage Steve Holland کمدی سری مثل واچ برای کودکان و نوجوانان: تایلر (Ricardo Hurtado) منجر به یک ragtag تیم از تاریخ و نجات غریق. این ویژه 75 دقیقه از فیلم را که جزر و مد کودکان و نوجوانان بیش از تا فصل دوم را می توان تولید شده است.

Mundo Mistério / راز آزمایشگاه — NETFLIX اصلی

برزیلی, YouTube star Felipe Castanhari (کانال نوستالژی) میزبان این گزینه نشان می دهد (که او نیز ایجاد شده) که در آن سه تکرار شخصیت ها (از جمله صحبت کردن کامپیوتر) کمک به او باز کردن در زندگی واقعی علمی رمز و راز است.

سام جی: 3 صبح NETFLIX, کمدی, ویژه

Netflix اول, کمدی, ویژه ماه ضبط شد زندگی در آتلانتا و امکانات شنبه شب زنده تحریریه سام جی.

مجوز محتوا:

پادشاهی: فصول 1 تا 3

ترک Netflix در Aug. 4, 2020

Bridget Jones: The Edge of Reason

آمدن به Netflix در Aug. در 5 سال 2020

Anelka : L’Incompris / Anelka: اشتباه — NETFLIX مستند

بود, فرانسوی, ستاره فوتبال در واقع اشتباه و یا آیا او شایستگی این را ممنوع و محور از ورزش ؟ این مستند ممکن است پاسخ این سوال را با ارائه تعداد زیادی از فوتبال کلیپ.

مجوز محتوا:

10 Cloverfield لین

آن را در

آن را دوباره

Bring it On: All or Nothing

Bring It On: Fight to the Finish

آن را در آورد: در آن آن را به نفع خود

Conan the Barbarian

عذاب

EDtv

The Little Rascals

World’s Most Wanted — NETFLIX مستند

مهم نیست که چگونه نگرش نسبت به اجرای قانون تغییر Netflix همیشه مقدار زیادی از بینندگان برای درست-جرم و جنایت داستان: در هر قسمت از این پنج قسمت سریال تمرکز دارد بر روی یک سوپراستار جنایی است که هنوز هم در بزرگ (در زمان فیلمبرداری حداقل) مانند Félicien Kabuga و مسینا “Diabolik” Denaro.

آمدن به Netflix در Aug. 6, 2020

باران: فصل 3 — NETFLIX اصلی

دیدن مقدمه برای اطلاعات بیشتر

هفت گناه مرگبار: Imperial خشم خدایان — NETFLIX, انیمه

اقتباس از Nakaba سوزوکی مانگا که در آن بچه ها خوب هستند و یک تیم از شوالیه به نام هفت گناه مرگبار و آنتاگونیست های آنها را گروهی از شیاطین به نام ده فرمان.

آمدن به Netflix در Aug. 7, 2020

آلتا Mar / دریاهای آزاد: فصل 3 — NETFLIX اصلی

باران نیست و تنها با نشان دادن یک ویروس داستان: در فصل جدید از یک درام در مورد دو خواهر است که حل رمز و راز در اقیانوس سفرهای فصل-رمز و راز طولانی شامل یک شکار برای یک مسافر است که ممکن است در حمل و نقل یک ویروس مرگبار است. فصل برداری شده بود در سال 2019.

برلین, برلین — NETFLIX فیلم

مراسم فیلم برای محبوب 2002 آلمانی مجموعه ای به همین نام آوردن Lolle (دفتر را فیلیسیتس Woll) و پسر عموی او و مدتی عاشق سون (Jan Sosniok); وقتی که فیلم شروع می شود Lolle در مورد ازدواج سون دوست هارت (Matthias Klimsa) اما آیا او واقعا یک بار سون می آید به زندگی خود را ؟

اتوبوس مدرسه سحر و جادو سواری دوباره بچه ها در فضا — NETFLIX خانواده

ویژه اضافی-طول قسمت از احیای edutainment سری: در این زمان زمینه آموزشی سفر به ایستگاه فضایی بین المللی.

¡آن را به میخ! México: فصل 2 — NETFLIX اصلی

این نسخه از Netflix موفق پخت و پز نشان می دهد (که همچنین دارای نسخه های فرانسوی و اسپانیایی در علاوه بر این به نسخه اصلی نسخه آمریکایی) که در آن شرکت کنندگان خواسته می شود به مواد غذایی مختلف حواس پرت اشکال و اشکال.

جدید افسانه میمون: فصل 2 — NETFLIX خانواده

در این استرالیا/نیوزیلند شرکت-تولید, بر اساس ژاپنی سری میمون, شخصیت های زنده ماندن شیطان حملات در حالی که جمع آوری مطلب “کتیبه حکمت” در علاوه بر این به آنهایی که آنها در حال حاضر جمع آوری شده در فصل 1.

فروش Sunset: فصل 3 — NETFLIX اصلی

این واقعیت نشان می دهد در مورد بالا پایان لس آنجلس عوامل املاک و مستغلات مانند یک پر زرق و برق Glengarry Glen Ross—بازده آن در فصل سوم تنها در دو سال از وجود.

آواز خواندن در! آلمان — NETFLIX اصلی

Palina Rojinski میزبان نسخه آلمانی واقعیت رقابت نشان می دهد برای کارائوکه خوانندگان.

موجودات کوچک — NETFLIX اصلی

مایک تیغه جلو خیش (Luke Cage) به عنوان راوی در این مستند سری در مورد, زیبا و دلفریب, کوچک آسیب پذیر و حیوانات و اینکه آنها چگونه زنده ماندن در یک جهان پر از حیوانات دیگر است که سعی کنید به آنها را بکشند.

جادوگران: Tales of Arcadia — NETFLIX خانواده

این فیلم انیمیشن است و قسط نهایی در یک Netflix سه گانه ایجاد شده توسط Guillermo del Toro در مورد یک شهر کوچک آمریکایی پر از موجودات جادویی و ماجراهای. فیلم سوم به ویژه Douxie (ابراز شده توسط Colin o’donoghue) شاگرد جادوگر مطالعه تحت افسانه ای مرلین.

کلمه پارتی آهنگ ها — NETFLIX خانواده

سری انیمیشن که در آن مخاطبان می شود به آواز خواندن همراه با یک گروه از صحبت کردن/آواز حیوانات.

کار آن — NETFLIX فیلم

Sabrina Carpenter ستارگان به عنوان یک دانش آموز که تصمیم می گیرد که بهترین راه برای رسیدن به کالج از انتخاب او این است برای قرار دادن با هم خود گروه رقص پر از دانش آموزانی که نمی دانید که چگونه به رقص است. به کارگردانی لورا Terruso.

آمدن به Netflix در Aug. 10, 2020

بازی در یک کمدی متقاطع رویداد — NETFLIX اصلی

چهار قسمت متقاطع میان چهار موجود Netflix کمدی را نشان می دهد: آقای ایگلسیاس, خانواده, مراسم, بزرگ نشان می دهد نشان می دهد و اشلی گارسیا: نابغه در عشق است.

آمدن به Netflix در Aug. 11, 2020

راب اشنایدر: آسیایی مامان, مکزیکی, کودکان و نوجوانان — NETFLIX, کمدی, ویژه

آن را تعجب آور است که آدام سندلر را Netflix قرارداد در زمان بسیار طولانی منجر به Netflix اولین کمدی ویژه برای Sandler های مکرر همکاران (و پارک جنوبی هدف) راب اشنایدر. اما در اینجا او صحبت کردن در مورد زندگی خانواده خود را.

ترک Netflix در Aug. 11, 2020

13 ساعت: راز سربازان بنغازی

آمدن به Netflix در Aug. 12, 2020

(سازمان ملل متحد)به خوبی NETFLIX مستند

یک مجموعه مستند به دنبال جهانی سلامتی صنعت و می پرسد که آیا این گران درمان, درمان و پماد در واقع انجام هر کاری برای کمک به افرادی که برای آنها پرداخت.

مجوز محتوا:

جدید عاشقانه

آمدن به Netflix در Aug. 13, 2020

Une fille facile / آسان دختر — NETFLIX فیلم

2019, نوجوانان فیلم در مورد دو عموزاده (مینا فرید و زاهیه Dehar) که یادگیری از یکدیگر بسیار متفاوت شیوه زندگی در حالی که صرف تابستان با هم در جشنواره کن.

آمدن به Netflix در Aug. 14, 2020

3%: فصل 4 — NETFLIX اصلی

برزیل سری در مورد یک ناکجاآباد که در آن تنها راه برای خارج شدن از طریق وحشتناک آزمون به نام “روند.”

کثیف جان: بتی Broderick داستان — NETFLIX اصلی

هر فصل از این فصلی گلچین می گوید یک داستان تخیلی نسخه از یک زندگی واقعی جرم و جنایت داستان. در این فصل ستاره Amanda Peet به عنوان بتی Broderick and Christian Slater به عنوان شوهر سابق او متهم به قتل.

El robo del siglo — NETFLIX اصلی

همچنین شناخته شده به زبان انگلیسی به عنوان “دزدی بزرگ” این سری ستاره آندرس Parra مسیحی Tappan است و بر اساس زندگی واقعی سرقت از کلمبیا بانک مرکزی در سال 1994.

بی باک — NETFLIX فیلم

فیلم انیمیشن درباره یک, کسی که مجبور است به بچهداری سه نوزاد که از یک سیاره دیگر و دارای قدرت فوق العاده.

تب و تاب بودن تا: فصل 2 — NETFLIX اصلی

زیرنویس “بریتانیا بعدی آرایش ستاره” این واقعیت سری نیروهای مشتاق آرایش هنرمندان برای اثبات مهارت های خود را با استفاده از آرایش در راه های غیر منتظره.

پروژه Power — NETFLIX فیلم

Jamie Foxx ستاره در این مواد مخدر-اجرای درام که در آن پیچ و تاب است که این دارو در مورد یک قرص است که به مردم قدرت فوق العاده برای پنج دقیقه.

Octonauts & غارهای ساس Actun — NETFLIX خانواده

یک قسمت خاص از کارتون در مورد صحبت کردن در غیر حیوانات آبزی زندگی در زیر دریا.

نوجوان Bounty Hunters — NETFLIX اصلی

این نشان می دهد ستاره Maddie فیلیپس و Anjelica بت فلینی به عنوان برادرانه دوقلوها که تبدیل به خوبی به عنوان. این اصل اعلام کرد تحت عنوان “Slutty نوجوان فضل شکارچیان” برای کسانی از شما که نگه داشتن فایل ها بر روی عنوان bowdlerization.

مجوز محتوا:

جستجو

ترک Netflix در Aug. 14, 2020

Bridget Jones s Diary

آمدن به Netflix در Aug. 15, 2020

ریتا: فصل 5 — NETFLIX اصلی

Mille Dinesen نقش عنوان در نقش خالق مسیحی Torpe کمدی-درام در مورد یک مادر مجرد مشغول به کار به عنوان یک معلم در یک مدرسه دانمارکی.

غریبه: فصل 2 — NETFLIX اصلی

به اشتباه با Netflix بکشد غریبه یا Netflix بکشد غریبه همه چیزاین سری امکانات Cho Seung-woo و Bae Doona به عنوان یک دادستان و یک کارآگاه پلیس است که تیم را برای حل جرم و جنایت.

مجوز محتوا:

آینه آینه

آمدن به Netflix در Aug. در 17 سال 2020

دیوانه عالی معلمان — NETFLIX فیلم

Gading Marten نقش یک معلم است که استخدام یک گروه از معلمان و دانش آموزان در یک لوده طرح برای بازیابی پول که یک گانگستر از آنها. تولید شده توسط اندونزی پایگاه سرگرمی.

قطعی Techs: فصل 2 — NETFLIX خانواده

اریک روبلز و دن میلان ایجاد این Netflix/Nickelodeon تولید مشترک در مورد دو تا از بچه ها که مجبور به استفاده از مهارت های بازی خود را برای شکست دادن تصویری-بازی هیولا آنها به طور تصادفی به هر طریقی بر جهان است.

آمدن به Netflix در Aug. 19, 2020

Crímenes de familia / جنایات است که اتصال — NETFLIX فیلم

Cecilia Roth ستارگان به عنوان یک زن در تلاش برای نگه داشتن پسرش در خارج از زندان پس از او متهم به قتل همسر سابق خود.

DeMarcus خانواده قوانین — NETFLIX اصلی

یک سری واقعیت در مورد ثروتمند اما نه همیشه در حال اجرا هموار خانواده در نشویل به رهبری سابق را از دست ندهید, تنسی, آلیسون الدرسون DeMarcus و کانتری جی DeMarcus (از گروه Rascal Flatts).

نمره بالا — NETFLIX مستند

یک فیلم مستند در مورد به اصطلاح عصر طلایی از بازی هنگامی که مردم شروع به درک وجود دارد مقدار زیادی از پول می شود ساخته شده در بازی های الکترونیکی بازی های خارج از بازی.

مجوز محتوا:

چه انتظار هنگامی که شما در حال انتظار

ترک Netflix در Aug. 19, 2020

22 Jump Street

آمدن به Netflix در Aug. 20, 2020

Biohackers — NETFLIX اصلی

Christian Ditter یک نویسنده آلمانی که قبلا در ارتباط با comedies, ایجاد, این, تاریک, درام علمی تخیلی با بازی لونا Wedler به عنوان یک دانشجوی پزشکی است که می شود در اخلاقی-سوال بسیار غیر قانونی اما بسیار چشمگیر شیوه های مانند مهندسی ژنتیک.

Great Pretender — NETFLIX, انیمه

انیمیشن کمدی با یک قضیه تا حدودی شبیه به Dirty Rotten Scoundrels: یک جوان هنرمند باهم تیم با یک کار پیچیده تر و حرفه ای کلاه بردار.

جان در تلاش برای تماس با بیگانگان — NETFLIX فیلم

متی Killip کارگردانی این فیلم مستند در مورد جان چوپان که تلاش می کند برای کشف کردن چه چیزی برای انجام با زندگی خود را پس از گذراندن 30 سال تلاش برای (به عنوان نشان می دهد) تماس با بیگانگان.

آمدن به Netflix در Aug. 21, 2020

بیگانه تلویزیون — NETFLIX خانواده

و صحبت از بیگانگان استرالیا در این متحرک/live-action ترکیبی است که در مورد بیگانگان کاوش در سیاره ما و ملاقات انسان هر چند احتمالا در ملاقات با جان چوپان.

Fuego negro — NETFLIX فیلم

مکزیکی فیلم در مورد یک فراری که سعی در پنهان کردن در یک هتل تنها برای پیدا کردن که هتل پر است از موجودات فراطبیعی.

پرتال تخصصی اولی ها — NETFLIX اصلی

دیدن مقدمه برای اطلاعات بیشتر

لوسیفر: فصل 5 — NETFLIX اصلی

دیدن مقدمه برای اطلاعات بیشتر

این Sleepover — NETFLIX فیلم

Trish Sie کارگردانی این کمدی در مورد کودکان و نوجوانان که به تیم برای نجات خود از دست رفته مادر یک دزد است که ربوده شده و مجبور به سرقت دوباره.

آمدن به Netflix در Aug. 22, 2020

مجوز محتوا:

نقشه فرار

How to Get Away With Murder: فصل 6

آمدن به Netflix در Aug. 23, 2020

مجوز محتوا:

1BR

ترک Netflix در Aug. 24, 2020

Nashville: فصول 1 تا 6

آمدن به Netflix در Aug. 25, 2020

امیلی تعجب آزمایشگاه — NETFLIX خانواده

امیلی Calandrelli قبلا دیده در Netflix بکشد Bill Nye موجب صرفه جویی در جهان به عنوان مهمان و میزبان خود را edutainment نشان می دهد در مورد ساخت علم و سرگرم کننده است.

خرده ریز: فصل 2 — NETFLIX اصلی

نیم ساعت درام بر اساس کیرستن اسمیت رمان در مورد نوجوانان از زمینه های مختلف که باند بیش از این واقعیت است که آنها معتاد به دزدی از مغازه.

آمدن به Netflix در Aug. 26, 2020

انجام سل سل لا لا سل — NETFLIX اصلی

موسیقی K-درام در مورد یک نوازنده پیانو که می افتد در عشق با یک مرد مرموز ادم.

میلیون دلار خانه ساحل — NETFLIX اصلی

سری دیگری در مورد عوامل واقعی املاک و فروش گران خواص – در Hamptons در این مورد.

افزایش ققنوس — NETFLIX مستند

مستند در مورد تاریخچه بازی های پارا المپیک از تاسیس خود را پس از جنگ جهانی دوم تا به امروز و فراتر از آن.

مجوز محتوا:

اکولایزر 2

آمدن به Netflix در Aug. 27, 2020

Aggretsuko: فصل 3 — NETFLIX, انیمه

انیمیشن کمدی در مورد یک صحبت پاندا که تبدیل به مهاجم کارائوکه آواز خواندن به عنوان یک راه تخلیه سرخوردگی او را با کار و روابط.

آمدن به Netflix در Aug. 28 سال 2020

اکنون همه با هم — NETFLIX فیلم

برت هیلی (قهرمان) co-نوشته و کارگردانی این فیلم بر اساس متی سریع جوانان-بزرگسالان رمان Sorta Like a Rockstarدر مورد کهربا (Auli را Cravalho) که خوش بینی و ایمان مذهبی در حال آزمایش هنگامی که یک تراژدی upends زندگی خود را.

کبرا کای: فصل 1-2 — NETFLIX اصلی

Netflix بکشد غریبه همه چیز-سوخت وسواس با ’80s, نوستالژی رهبری آنها را انتخاب کنید تا این سری ادامه Karate Kid با اصلی ستاره Ralph Macchio, ویلیام Zabka و Martin Kove. این دو فصل در حال حاضر در حال پخش در یوتیوب, حق بیمه و انجام به خوبی برای یوتیوب/گوگل قبل از Netflix آن را در زمان دور. یک فصل سوم در حال توسعه برای Netflix بکشد.

من یک قاتل: منتشر — NETFLIX اصلی

Spinoff از مدارک سری در مورد افراد اعدام در امریکا; این سه بخش نشان می دهد تمرکز بر سابق به اعدام محکوم دیل Wayne Sigler و چه اتفاقی برای او و پس از او (این احتمالا یک اسپویلر) نمی اجرا کنید.

Orígenes secretos / ریشه های ناشناخته — NETFLIX فیلم

در این فیلم اسپانیایی, یک قاتل زنجیره ای است که ارتکاب قتل بر اساس محبوب کتاب های کمیک ابرقهرمان داستان منشاء وادار دو پلیس (Javier ری Antonio Resines) به کمک گرفتن از دو کتاب طنز پیشرفته (Brays Efe, the vamps Echegui) برای حل این مورد.

ترک Netflix در Aug. 31, 2020

دلاور

آسان

ماتیلدا

تعطیلات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de