Netflix کانادا در ماه فوریه سال 2020: چه جدید در این ماه

آخرین اخبار در مورد Netflix است که آنها تخمگذار کردن 15 نفر در بخش بازاریابی و نه فقط به این دلیل که افرادی مثل من را ترویج خود را نشان می دهد برای آنها. به گزارش Hollywood Reporter, Netflix در حال برنامه ریزی برای re-orient آن استراتژی بازاریابی با تمرکز کمتر بر روی فرد کار می کند و بیشتر در Netflix بکشد به طور کلی. آنها هنوز هم شما را ترویج یک ستاره بزرگ نکردم جدید نشان می دهد و یا فیلم اما این ارتقاء نیز به تاکید است که این تنها یکی از بسیاری از چیزهایی که مشتری می توانید با اشتراک Netflix بکشد.

این متناسب با یکی از Netflix شیوه های است که به تازگی آشنا شده و بحث: واقعیت این است که Netflix بکشد است و تمایلی به گسترش یک نمایش را اجرا فراتر از دو یا سه سال است. در شبکه های سنتی موفق نشان می دهد—و یا حتی فقط یک نشان می دهد که نمی فلاپ—نادر و با ارزش ترین چیزی است که باید برای رفتن تا زمانی که ممکن است به دلیل وجود آن به ارمغان می آورد ارزش به شبکه. اما نه تنها نشان می دهد به ارمغان می آورد که ارزش زیادی برای Netflix بکشد که قدرت می آید از آن اندازه خالص. بنابراین تقریبا در هر نشان می دهد آنها را مصرفی در یک راه است که آن را نمی خواهد برای یک شبکه با تعداد کمتری از خود نشان می دهد بر روی آن. پس آن را در به اندازه کافی بلند است که هر کس با توجه به افزایش, چرا که نه فقط در لایو ارزان تر نشان می دهد ؟ به نظر می رسد که این تفکر در حال حاضر آن را در حال گسترش به راه خدمات است که ترویج: هیچ کس نباید اجازه داده شود به این باور است که هر یک نشان می دهد که دلیلی برای Netflix بکشد محبوبیت است.

Netflix در فوریه: آنچه شما باید

لاک & Key (Feb. 7)

موفقیت مرده راه رفتن منجر به بسیاری از grown-up سری کتاب های کمیک بودن optioned است برای تلویزیون و اما آن می تواند مدت زمان طولانی برای آن گزینه برداشت می شود. جو هیل و گابریل رودریگز IDW ترسناک-فانتزی سری در مورد سه تا از بچه ها که کشف مجموعه ای از کلیدهای با قدرت های عرفانی به حال خود برای اولین بار اقدام به اقتباس در سال 2011 زمانی که استیون اسپیلبرگ شرکت-تولید یک خلبان برای شبکه فاکس که نمی توانید برداشت. سپس Universal Pictures اعلام کرد که آنها یک فیلم ساخت نسخه اما لغو این پروژه است. چند سال بعد یکی دیگر از تلویزیون خلبان شد, ایجاد, این بار برای Hulu که نمی انتخاب کنید تا سری. و سپس چند سال بعد از آن Netflix بکشد در نهایت دستور داد یک سریال بر اساس کمیک با بیشتر متفاوت بازیگران از Hulu نسخه. و توسط هالیوود استانداردهای سازندگان شده اند بسیار خوش شانس: برای هر نشان می دهد که یک خلبان تبدیل کردن وجود دارد بسیاری از دیگران که هرگز حتی که دور.

Narcos: مکزیک: فصل 2 (Feb. 13)

یک راه برای نگه داشتن زنده نشان می دهد حتی پس از دو یا سه فصل است که فقط به تغییر نام نشان می دهد و بیش از شروع با یک فصل جدید 1. Narcosیک ریگ دوره درام در مورد مواد مخدر اجرای قانون در سال 1980 و دهه 90 آغاز شد و در Netflix بکشد در سال 2015 و موفق شده است به اندازه کافی به گذشته—توسط Netflix استاندارد—مدت زمان طولانی. اما پس از سه فصل در مورد DEA عوامل در تلاش برای متوقف کردن فروشندگان مواد مخدر در کلمبیا نشان می دهد تحت یک راه اندازی مجدد در حال حرکت به مکزیک, در آوردن شخصیت های جدید و تغییر نام از Narcos به Narcos: مکزیک. این است که فصل پنجم از Narcosیا فصل دوم یک spinoff? ما می توانیم آن را هر چه دوست داریم اما آن را مانند به نظر می رسد دوباره نام تجاری خود را به عنوان یک عمدتا جدید نشان می دهد یک راه خوب برای به دست آوردن یک بازسازی از Netflix بکشد.

تمام مکان های روشن (Feb. 28)

داستان بزرگسالان جوان تبدیل شده است یک منبع کلیدی از مواد برای Netflix و دیگر شرکت های تولید و آن را گاهی اوقات به نظر می رسد مانند نوع ارائه داستان که داستان بزرگسالان استفاده می شود ارائه کرده است. جنیفر نیون 2015 YA رمان برخورد با شهر های کوچک, نوجوانان, تئودور (بازی های برگزار شده توسط عدالت اسمیت در مدیر برت هیلی نسخه فیلم) و بنفش (ال فانینگ) که دیدار با هر یک از دیگر زمانی که آنها هر دو در تلاش برای خودکشی در همان محل. به جای آنها سعی می کنند برای کمک به یکدیگر در مقابله با بیماری های روانی و خانواده است که آنها را درک نمی. چند دهه پیش یک داستان شبیه به این ممکن است موفق همه سنین رمان و انبوه استودیو فیلم مانند مردم عادی. امروز یک درام جدی در مورد بیماری های روانی نیاز به قاچاق در تحت عنوان “واقع گرایانه داستان بزرگسالان جوان.”

ملکه سونو (Feb. 28)

این آفریقای جنوبی سری Netflix برای اولین بار اصلی تولید از یک کشور آفریقایی بخشی از جریان Netflix بکشد پروژه به منظور بیشتر فیلم و تلویزیون از سراسر این قاره و گسترش رسیدن به آن در این بازار. این یک داستان جاسوسی ظاهر پایان ناپذیر ژانر جریان غول اما به نظر می رسد مانند آن ممکن است کمی کمتر جدی تر از حد معمول: خالق نشان می دهد Kagiso Lediga یک کمدین و هر دو شرح و ارتقاء بازی فوق العاده جیمز باند رویکرد به جاسوسی: مروارید Thusi (Quantico ابتلا به احساسات) پخش بالا-پاشنه-پوشیدن مامور مخفی که تلاش می کند به شکست بچه ها بد و کشف حقیقت در مورد مرگ مادر, با کمک همکاران خود و حتی بیشتر از مشروبات الکلی و مواد مخدر.

آمدن به Netflix در فوریه. 1

Changeling (2008)

Crazy, Stupid, Love (2011)

تاریک ترین ساعت (2017)

فراست/نیکسون (2008)

بر باد رفته (1939)

مونیخ (2005)

Nights in Rodanthe (2008)

P. S. I Love You (2007)

قرمز اسپارو (2018)

Saint Seiya: فصل 6

The Adventures of Tintin (2011)

Wedding Crashers (2005)

You’ve Got Mail (1998)


ترک Netflix در فوریه. 2

The Mindy Project

آمدن به Netflix در فوریه. 3

Sordo (Netflix فیلم)

آلفونسو Cortés-Cavanillas نوشت و کارگردانی این 2019 فیلم در مورد یک ضد فاشیستی انقلابی (Asier Etxendia) در فرانکو در اسپانیا و انتساب به منفجر کردن یک پل; اگر این برای تلفن های موبایل مانند همینگوی را برای Whom the Bell Tolls با یک شخصیت به جای یک آمریکایی به عنوان ستاره که عمدی.

تیم Kaylie: بخش 3 (Netflix خانواده)

Netflix بکشد کانال دیزنی به سبک طنزهای همچنان به دل کردن آن قسمت در دوزهای کوچک; این دسته ما را به یکی دیگر از پنج یا شش قسمت در مورد ماجراهای یک خراب دختر ثروتمند (Bryana Salaz) مجبور به رهبری یک مدرسه بیابان باشگاه از طریق استودیو داخلی با متقاعدکننده به دنبال درختان.

آمدن به Netflix در فوریه. 4

تام پاپا: شما در حال انجام بزرگ! (Netflix اصلی)

Netflix اول, کمدی, ویژه ماه ویژگی های یک جانباز طنز تلاش برای تشویق به خوش بینی در یک افسرده سن: از یک محل در زادگاهش نیوجرسی پاپا توصیه می کند مخاطبان خود را به دور از صفحه نمایش خود را لذت بردن از زندگی و پیدا کردن دوست دارم.

آمدن به Netflix در فوریه. 5

La boda de la abuela (مادر بزرگ عروسی) (Netflix فیلم)

در 2015, Javier کلینس کارگردانی این فیلم کمدی خانواده ال با cumple de la Abuela (مادر بزرگ تولد). در 2019, کلینس دوباره بهم وصل بازیگران برای عاقبت جایی که مادر بزرگ (Susana الکساندر) شوک خانواده او با ازدواج با باغبان. کلینس و الکساندر در حال حاضر در پس از تولید در یکی دیگر از عاقبت نه ominously با عنوان ال Testamento de la Abuela (مادر بزرگ خواهد شد).

داروساز (Netflix مستند)

ایالات متحده مخدر بحران نشده است بررسی های زیادی را در داستانی و یا غیر داستانی. این مستند از مدیران جولیا Willoughby Nason و Jenner Furst, تلاش می کند به آن نگاه از دیدگاه کسی که زود از نظر مشکل: یک داروساز در شهر لوئیزیانا که متوجه شده است که بسیاری از افراد جوان بودند از آمدن به او را با مشکوکی با دوز بالا مصرف نسخه و متوجه شدم که این یک نسخه قانونی از اعتیاد به مواد مخدر که منجر به پسرش مرگ سال قبل است.

8 Mile (2002)

Along Came Polly (2004)

Bridget Jones: The Edge of Reason (2004)

سرزمین قبل از زمان (سال 1988)

دشمنان عمومی (2009)

آمدن به Netflix در فوریه. 6

Cagaster از حشرات قفس (Netflix انیمیشن)

این مجموعه بر اساس Kachō هاشیموتو این مانگا در مورد بازماندگان از دهه های طولانی بیماری همه گیر است که به هم خیلی بشریت به مرد غول پیکر-خوردن حشرات مانند زامبی اما بزرگتر و کولر.

فلش: فصل 6 (قسمت 10)

آمدن به Netflix در فوریه. 7

اژدها: نجات سواران: فصل 2(Netflix خانواده)

این چگونه برای آموزش اژدها شما spinoff ادامه داستان Dak و لیلا, دو کودکان و نوجوانان است که سعی در کمک به اژدها و انسان مشترک وجود داشته باشد خوشبختانه این فصل می افزاید اولیه جدید دشمن و نشان می دهد که چگونه کارتون کودکان تبدیل شده اند کاملا سرهمی.

اسب سیاه (Netflix فیلم)

Alison Brie (جامعه) یکی از بسیاری از مدرن روز, بازیگرانی که گرفته اند کنترل خلاق از حرفه خود: او نه تنها ستاره در این مستقل هیجان انگیز در مورد یک عجیب و غریب زن جوان که ممکن است یا ممکن است توسط بیگانگان ربوده شد او همکاری و نوشت: فیلمنامه (با کارگردان Jeff Baena) و شرکت تولید شده است.

لاک & Key (Netflix اصلی)

دیدن مقدمه برای اطلاعات بیشتر

من Holo عشق (Netflix اصلی)

این کره جنوبی سری در مورد یک مثلث عشقی بین یک زن با چهره کوری (Ko Sung-hee) یک توسعه دهنده نرم افزار (Yoon Hyun-min) و A. I. هولوگرام او ایجاد خود را به عنوان یار.

که به کشته شدن مالکوم X ؟ (Netflix مستند)

شش قسمت مجموعه مستند در نظر گرفتن یک نگاه در عمق در حقیقت در پشت مالکوم ایکس ترور از نقطه نظر Abdur Rahman محمد که مجموعه ای را برای بررسی اینکه آیا دو نفر از این سه نفر دستگیر و به قتل شد واقعا گناه.

آمدن به Netflix در فوریه. 8

سردترین بازی (Netflix فیلم)

انگلیسی-زبان فیلم از لهستان در این دوره از قطعه ستاره بیل پولمن به عنوان یک قهرمان شطرنج که خواسته است به رقابت در برابر روسیه در یک بازی شطرنج در وسط بحران موشکی کوبا.

آمدن به Netflix در فوریه. 9

کاپیتان زیر شلواری حماسه انتخاب-o-راما (Netflix خانواده)

یک را انتخاب کنید-شما-خود-ماجراجویی ویژه از توقف “کاپیتان زیر شلواری” حق رای دادن که در آن بینندگان را وادار به انتخاب صحنه بعدی در داستان است.

پلاروید (2019)
Better Call Saul: فصل 4

آمدن به Netflix در فوریه. 11

CAMINO A ROMA (Netflix مستند)

مدیر آندرس Clariond پس از Netflix بکشد رم که او خود تامین مالی این مستند در مورد ساخت فیلم های ساخته شده در اطراف یک مصاحبه با رم کارگردان Alfonso Cuarón. در حال حاضر آن را در Netflix بکشد و آن را یک نوع از دی وی دی ویژگی های خاص برای پست-دی وی دی عصر.

آمدن به Netflix در فوریه. 12

به تمام پسران: P. S. I Still Love You (Netflix فیلم)

عاقبت به Netflix بکشد 2018 فیلم به همه پسران من دوست داشتم قبل از (هر دو بر اساس جوان-بزرگسالان رمان توسط جنی هان) چیدن داستان لارا ژان (لانا شاهرخ) که خواهر, ارسال, قدیمی, مادر, نامه های عاشقانه به تمام پسران او تا به حال له. یک سوم فیلم به تمام پسران: همیشه و برای همیشه لارا ژان در حال حاضر ضرب گلوله کشته شده است.

13 ساعت: راز سربازان بنغازی

آمدن به Netflix در فوریه. 13

اژدها تلاش خود را داستان (Netflix انیمیشن)

مستقل فیلم از Dragon Quest سری بر اساس تصویری بازی Dragon Quest V.

فلش: فصل 6 (قسمت 11)

عشق کور است (Netflix اصلی)

10-episode واقعیت دوستیابی سری که در آن شرکت کنندگان هرگز مجاز به دیدن یکدیگر به عنوان آنها با (تقریبا) و تاریخ (همچنین تقریبا) و تنها ملاقات در فرد پس از دریافت آنها درگیر; سپس سوال می شود که آیا آنها در واقع ازدواج—و اگر نه چه بخشی خود را به نظر می رسد در تصمیم گیری است.

Narcos: مکزیک: فصل 2 (Netflix اصلی)

دیدن مقدمه برای اطلاعات بیشتر

آمدن به Netflix در فوریه. 14

کابل دختران: فصل نهایی (Netflix اصلی)

این اسپانیایی سری شرح زندگی چهار زن جوان که به عنوان اپراتورهای تلفن در روز وقتی که نسبتا جدید کسب و کار. در آخرین فصل آن خواهد شد در دو بخش ما در 1930s و زنان در برخورد با پیامدهای جنگ داخلی اسپانیا به عنوان به خوبی به عنوان خود را مشکلات شخصی.

Isi & اوسی (Netflix فیلم)

یک فیلم کمدی—بله چنین چیزی وجود دارد—در مورد غنی و پیچیده Isi (لیزا Vicari) و طبقه کارگر بوکسور اوسی (دنیس Mojen) که مطلقا هیچ چیز مشترک هستند و بر این باورند که آنها احتمالا نمی تواند سقوط در عشق است.

یک Shaun the Sheep Movie: Farmageddon (Netflix خانواده)

Netflix برداشت جریان حقوق به Aardman Animation آخرین ورود در طولانی خود را-در حال اجرا stop-motion سری; این زمان شان و همکار خود را گوسفند دیدار با بیگانه و سعی کنید برای کمک به او به خانه E. T. سبک.

ترک Netflix در فوریه. 14

معنی دختران

آمدن به Netflix در فوریه. 17

گسترش جهان از اشلی گارسیا(Netflix خانواده)

یکی دیگر از چند دوربین kids’ طنزهای شرکت ایجاد شده و تولید شده توسط ذخیره شده توسط بل‘s ماریو لوپز. آن را در مورد یک نوجوان نابغه (مادر چاوز) که می شود پیشنهاد برای کار برای ناسا رغم اینکه به اندازه کافی برای رای دادن. اما برای این کار او را به حرکت در با او کار-کلاس مربی تیم فوتبال عمو (Jencarlos Canela).

آمدن به Netflix در فوریه. 19

آشپز نشان می دهد: Volume 3 (Netflix اصلی)

جان فاورو ایجاد شده و شرکت ستاره در یک نشان می دهد که نیمی از پخت و پز نشان می دهد نیمی از “شیوه زندگی ثروتمند و مشهور”: مدیر فاورو و واقعی آشپز روی چوی رفتن به نقاط زیبا به طبخ وعده های غذایی خوشمزه و اویختن با مشاهیر از جمله سرآشپزها مشهور مانند ولفگانگ جن و فاورو را همکار ابرقهرمان مدیر Sam Raimi.

وایکینگ ها: فصل 3

ترک Netflix در فوریه. 19

Bates Motel

آمدن به Netflix در فوریه. 20

فلش: فصل 6 (قسمت 12)

Spectros (Netflix اصلی)

نویسنده-تهیه کننده داگلاس پتری (که فرار marvel’s Daredevil سری) ایجاد این هشت قسمت فانتزی/ترسناک سری برای برزیل شرکت تولید Moonshot تصاویر: در Liberdade, یک, São Paulo همسایگی با یک شرکت بزرگ ژاپنی جمعیت چهار فرزند گرفتار در وسط یک supernatural چمن جنگ بین برزیل و ژاپن از ارواح شیطانی.

آمدن به Netflix در فوریه. 21

نوزادان (Netflix مستند)

این مستند که به شرح زیر توسعه نوزادان در طول سال اول خود را در این سیاره در زمان سه سال به ساقه. ما باید به تماشای آن برای پیدا کردن چگونه ریاضی کار می کند.

Gentefied (Netflix اصلی)

ماروین Lemus و لیندا ایوت چاوز ایجاد این نیم ساعت کمدی درام (بر اساس سال 2017 دیجیتال سری “Gete-fied”) حدود سه عموزاده تلاش خود را برای نجات پدر بزرگ, پیر کسب و کار در یک محله است که در حال تغییر از به رسمیت شناختن توسط gentrification.

قطعی Techs (Netflix خانواده)

یک سری انیمیشن (در اصل تولید شده برای Nickelodeon است که تصمیم به آن را به Netflix بکشد به جای) در مورد دو نوجوان است که تصویری-بازی عادت آماده کرده آنها را به خوبی برای خود شغل فعلی: پیگیری و ابتلا به هیولا که فرار کرده اند از بازی های ویدئویی به جهان واقعی است.

Puerta 7 (Netflix اصلی)

نمایشنامه نویس و فیلمنامه مارتین زیمرمن قبلا یک نویسنده کارکنان در Netflix بکشد Ozark ایجاد شده در این چند داستان سریال در مورد یک آرژانتین تیم فوتبال که زیمرمن به عنوان مورد “تقاطع بین ورزش و سیاست و جنایت در آرژانتین است.”

سیستم خرد (Netflix فیلم)

یک درام از نویسنده آلمانی-مدیر نورا Fingscheidt (که در حال حاضر با ستاره ساندرا بولاک در یکی دیگر از Netflix فیلم) در مورد a nine-year-old پرورش کودک (با هلنا Zengel) شناخته شده به عنوان یک “سیستم خرد” از آنجا که او غیر ممکن است برای کنترل و به پایین پرتاب شد از هر خانه او قرار داده است.

ترک Netflix در فوریه. 25

Blade Runner 2049

آمدن به Netflix در فوریه. 26

من خوب با این (Netflix اصلی)

چارلز Forsman را تا سال 2017 رمان گرافیکی تا به حال یک فرض بود که تقریبا التماس به Netflix سریال: یک relatable آمدن از سن داستان در مورد یک نرمال دبیرستان با مشکلات روزمره…که همچنین دارای قدرت فوق العاده. ترکیبی از رئالیسم و فانتزی نیز خواهد شد بر روی صفحه نمایش در Netflix بکشد سری با بازی سوفیا Japanese در نقش اصلی.

آمدن به Netflix در فوریه. 27

تغییر کربن: فصل 2 (Netflix اصلی)

این است که یک سری در مورد یک آینده که در آن انسان می تواند باید آگاهی خود را دریافت, به, بدن, بنابراین به طور طبیعی وجود دارد یک مصاحبه حیله به همراه فرض: در فصل اول, Joel Kinnaman, بازی قهرمان, سابق جنایی تبدیل کارآگاه خصوصی و در فصل جدید او را دوباره متولد می شود در بدن Anthony Mackie (شاهین و سرباز زمستان).

پیروان (Netflix اصلی)

صورتحساب به عنوان Netflix برای اولین بار اصلی زندگی سری از این سری است که به کارگردانی عکاس مد Mika Ninagawa و امر او را تلطیف استفاده از رنگ و طراحی به یک داستان در مورد زنان جوان در تلاش برای ایجاد فرصت های شغلی برای خود در عکاسی و کسب و کار.

Pokémon: Mewtwo حملات برگشت—تکامل (Netflix خانواده)

در نظر گرفتن یک صفحه از دیزنی راهکار ارجمند حق رای دادن ارائه یک بازسازی از اولین کلیپ فیلم, اما با CGI به جای انیمیشن سنتی.

ورود

مبارک!: فصل 2

فلش: فصل 6 (قسمت 13)

آمدن به Netflix در فوریه. 28

تمام مکان های روشن (Netflix فیلم)

دیدن مقدمه برای اطلاعات بیشتر

بابل برلین: فصل 3 (Netflix اصلی)

در فصل اول از این برنده جایزه, آلمانی, درام, سریال صورت گرفت در برلین در سال 1929. در فصل سوم آن را هنوز هم در سال 1929 به دلیل که در آن سال بود که فقط بد برای آلمان و جهان است. فصل جدید طول می کشد محل در پاییز سال 1929 زمانی که همه چیز بد است که مردم احتمالا فکر “حداقل وجود دارد نبوده است, سقوط بازار سهام و رکود جهانی.”

فرمول 1: درایو برای زنده ماندن: فصل 2 (Netflix اصلی)

متقابل بین مستند و تبلیغات (و بسیاری از فیلم های مستند مانند آن) فرمول یک تولید این نگاه در داخل فرمول یک قهرمانی جهان و مردم و اتومبیل های درگیر.

La trinchera infinita (بی سنگر) (Netflix فیلم)

دوم از دو جنگ داخلی اسپانیا دوره قطعات این ماه, این فیلم در مورد یک زن و شوهر که تصمیم به پنهان کردن از تهدید خشونت در یک پناهگاه در داخل خانه خود و باقی می ماند وجود دارد برای 33 سال.

ملکه سونو (Netflix اصلی)

دیدن مقدمه برای اطلاعات بیشتر

رستوران در لبه (Netflix اصلی)

دیگر نشان می دهد که در آن میزبان تعمیر ساختمان ها و افزایش ارزش خود را. این ساختمان ها و رستوران ها.

غیر قابل توقف (Netflix اصلی)

در سری جدید سه زن جوان در یک سفر جاده ای است که اشتباه می رود—یا آن را ؟ —هنگامی که یک “زن خطرناک” نیروهای آنها را به مسیر خود را تغییر دهید.

Jeopardy!: جشن Alex در مجموعه

Jeopardy!: سیندی Stowell مجموعه

Jeopardy!: ست Wilson مجموعه

ترک Netflix در فوریه. 28

Anchorman: The Legend of Ron Burgundy

آمدن به Netflix در ماه فوریه (بدون تاریخ انتشار نشده)

Amit Tandon: خانواده Tandoncies (Netflix اصلی)

ایستاده خاص از هند طنز قبلا دیده در Netflix بکشد در سال 2019 را “کمدین جهان است.”

تاج محل 1989 (Netflix اصلی)

یکی از چندین Netflix تولیدات مشترک با هند Viacom18 (که به نوبه خود یک تولید مشترک بین ویاکام و TV18) این دوره قطعه ای که در مورد دانشگاه دانش آموزانی که با درگیر عشق و سیاست و تقاطع هر دو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر