Netflix در کانادا در ماه ژوئن 2020: چه جدید در این ماه

در طول یک دوره زمانی که جهانی صنعت سرگرمی است که هنوز هم عمدتا در حالت سکون اخبار از Netflix است که آنها بسیاری از مشترکان آنها می توانیم به چند مورد از آنها را شکستن. در اواخر ماه مارس این شرکت اعلام کرد از طریق یک پست وبلاگ خود را از مدیر نوآوری محصول ادی وو که آن شروع خواهد شد لغو حساب که نیست استفاده شده است برای بیش از یک سال است. آن دسته از مشترکین دریافت یک اعلان که عضویت خود را لغو خواهد شد مگر اینکه آنها تایید می کنند که آنها می خواهند به نگه داشتن خود را به اشتراک رفتن.

ایده این است که به هدف استفاده نشده حساب که در آن کاربر است که هنوز پرداخت هزینه های ماهانه اما فراموش کرده است برای انصراف و یا نمی داند که چگونه. وو گفت که این حساب نشان دهنده “کمتر از نیمی از یک درصد از کلی ما عضو پایه” به طوری که آنها نمی خواهد از دست دادن پول زیادی در مقایسه با ارزش تبلیغات مثبت آنها را گرفتن.

بیشتر: Netflix کانادا در ماه مه سال 2020: چه جدید در این ماه

Netflix در ماه ژوئن: آنچه شما باید

Patriot Act با حسن Minhaj: Volume 6 (7 ژوئن)

این است که Netflix ورود در کسب و کار پررونق از کمدین توضیح این خبر. Minhaj سابق روزانه نشان می دهد عوامل که Netflix بکشد نشان می دهد برنده است Peabody and جایزه امی و همچنین یکی از چند Netflix بکشد نشان می دهد که با استفاده از یک هفتگی انتشار قالب به جای رها کردن همه قسمت ها در یک بار. این دسته جدید از قسمت شد با توجه به شروع در ماه مارس بود اما با تاخیر به دلیل COVID-19 بحران است. در حال حاضر آن را به عقب Minhaj آغاز شده است با یک نگاه در یک جنبه از بحران است که دریافت نکرده به عنوان پوشش: افرادی که نمی توانند پرداخت اجاره خود را با توجه به بحران اما در صورت اخراج اگر آنها نمی تواند پرداخت.

Da 5 Bloods (12 ژوئن)

اسپایک لی فیلم جدید خود را برای اولین بار پس از جایزه اسکار-برنده BlacKkKlansman, در مورد چهار جانبازان ویتنام که بازگشت به این کشور برای پیدا کردن جایی که خود را رهبر تیم ملی است به خاک سپرده شد و به دنبال گنج است که همچنین ممکن است به خاک سپرده شود در این نزدیکی هست. این فلش بک در فیلم عبارتند از: Chadwick Boseman به عنوان رهبر تیم ملی اما لی تا به حال چهار جانباز بازیگران (از جمله Delroy Lindo به عنوان یک MAGA-کلاه-پوشیدن تهمت حامی) بازی همان نقش در فلش بک با تلاش برای استفاده از de-پیری تکنیک های معروف (یا بدنام) از The Irishman. خواسته در مورد این تصمیملی گفت که Netflix نبود به او این نوع از بودجه است که آن را به اسکورسیزی در این Irishmanاما در نهایت انتخاب هنرمندانه. رسمی مطبوعات یادداشت می گویند که فلش بک نشان می دهد که چگونه “زمان معضلات و حتی بیماری های رنگ خاطراتی از سابق خود شویم.”

زنبور شبکه (19 ژوئن)

Netflix بکشد ممکن است یک شرکت آمریکایی, اما آنها به طور فزاینده ای جهانی از شرکت های سرگرمی, به طوری که آنها گاهی اوقات انتخاب کنید تا فیلم که ممکن است کمی از لحاظ سیاسی خطرناک برای آمریکا studios. مثلا این یکی که به ضرب گلوله کشته شد در محل در کوبا و گفت: از نقطه نظر مردم جاسوسی در ایالات متحده به نمایندگی از کاسترو کوبا یک کشور است که ایالات متحده هنوز هم یک تحریم علیه. فکر می کنم: “آمریکایی ها” اگر جنگ سرد هنوز ادامه داشت. Olivier Assayas (Irma Vep) نوشت و کارگردانی این فیلم بر اساس غیر داستانی, کتاب آخرین سربازان از جنگ سرد در مورد کوبا پنج یک گروه از جاسوسان که نفوذ کوبا تبعید گروه در فلوریدا. Édgar Ramírez نقش یک خلبان که می شود یکی از پنج و Penélope Cruz نقش همسر خود.

بیشتر: Netflix کانادا در مارس سال 2020: چه جدید در این ماه

مسابقه آواز یوروویژن: داستان آتش Saga (26 ژوئن)

این کمدی با بازی ویل فرل (که همچنین co-نوشت و شرکت-تولید) و ریچل مکآدامز به جای جذاب فرض: فرل و McAdams بازی دو می شود خوانندگان که فرصتی برای انجام این آهنگ معروف مسابقه از عنوان. فرل برای اولین بار شاهد مسابقه 20 سال پیش و سقوط در عشق با آن شایان ستایش cheesiness: “من شل بود-جاوید. من نمی توانستم باور آنچه که من از تماشای…منظره طنز—آن مست شده بود.” این فیلم در اصل قرار است در تئاتر در همان زمان به عنوان واقعی مسابقه است. این مسابقه لغو شد با توجه به همه گیر و این فیلم رفت و به Netflix بکشد که در آن می تواند در خدمت به عنوان یک یادآوری از چقدر لذت واقعی مسابقه می شود.

تاریخ TBA:

آن را خوب نمی تواند خوب (NETFLIX اصلی)

Kim Soo Hyun و رفتن ماه ستاره جوان در این سریال در مورد یک داستان عاشقانه بین یک نویسنده و مراقبت از سلامت کارگر.

یکی را (NETFLIX فیلم)

یک فیلم مستند در مورد نوجوانان دختر پاپ گروه BNK48 آنها به عنوان آماده شدن برای یک عمده گیگ.

The Show Must Go On: The Queen + Adam Lambert داستان

آمدن به Netflix در تاریخ 1 ژوئن 2020

مجوز محتوا:

 • بتهوون
 • Black Snake Moan
 • صبحانه در تیفانی
 • Broken City
 • Cape Fear
 • Cocomelon: فصل 1
 • کورالاین
 • تاریک ترین ساعت
 • E. T. the Extra-Terrestrial
 • اولین شوالیه
 • خنده دار دختر
 • Goon
 • The Grudge 2
 • شکار برای اکتبر سرخ
 • به وحشی
 • پارک ژوراسیک
 • Kung Fu Hustle
 • تاریخ و زمان آخرین Airbender
 • جهان گمشده: پارک ژوراسیک
 • National lampoon’s Van Wilder
 • جاده به El Dorado
 • فهرست شیندلر
 • لاک پشت های نینجا
 • Teenage Mutant Ninja Turtles II: The Secret of the Ooze
 • Teenage Mutant Ninja Turtles III
 • لاک پشت های نینجا: فیلم
 • U-571

آمدن به Netflix در تاریخ 2 ژوئن 2020

فولر خانه: وداع با فصل (NETFLIX اصلی)

آخرین دسته ای از قسمت برای Netflix بکشد طولانی در حال اجرا Full House احیای/عاقبت سریال با شخصیت های بسته بندی شده به یک در حال حاضر غیرقابل تحمل سان فرانسیسکو ،

مجوز محتوا:

Garth Brooks: جاده من در: فصل 1

آمدن به Netflix در 3 ژوئن 2020

املا رویا (NETFLIX مستند)

نوشته اصلی منتشر شده در سال 2018 تحت کمتر الهام بخش عنوان “شکستن زنبور عسل,” سام Rega مستند به نظر می رسد در چهار هندی-آمریکایی کودکان رقابت در موسسه ملی املا زنبور عسل و اجرای موفقیت هندی-آمریکایی ها داشته اند که در رقابت است. Netflix بکشد انتشار اصل در نظر گرفته شده همزمان با این سال زنبور املایی که لغو شده است.

مجوز محتوا:

2 Fast 2 Furious

Fast & Furious

Fast & Furious 6

Fast Five

Furious 7

سریع و خشمگین

The Fast and The Furious: Tokyo Drift

ترک Netflix در 3 ژوئن 2020

مامان عزیزم

Cinderella Man

به جمع آوری استخوان

آمدن به Netflix در 4 ژوئن 2020

بکی: بزرگ Raitai مسابقات Saga (NETFLIX انیمیشن)

فصل دوم اقتباس جدید از Keisuke Itagaki این مانگا (اقتباس به یک سری قبلی در سال 2001) در مورد یک جوان می تواند جنگجو رومینگ زمین در جستجوی زیرزمینی رزمی-هنرهای مسابقات به مبارزه در.

Can You Hear Me / M’entends-tu? (NETFLIX اصلی)

فلورانس Longpré ایجاد شده و شرکت ستاره در این سری برای اولین بار دیده می شود در سال 2018 در Télé-کبک در مورد زنان جوان (Longpré, Ada, Mélissa laurence faure, Fabiola حوا Landry) که دوستی و حفظ آنها را از طریق فقر و مشکلات خانواده است.

مجوز محتوا:

100: فصل 7

آمدن به Netflix در 5 ژوئن 2020

13 دلیل: فصل 4 (NETFLIX اصلی)

در قدرتمند نهایی فصل 13 دلیل برای آزادی دبیرستان ارشد کلاس آماده برای فارغ التحصیلی. اما قبل از آنها می توانید خداحافظی خدمه از دوستان را به گروه با هم یکی از آخرین زمان برای نگه داشتن یک خطرناک راز به خاک سپرده شد سعی کنید به صلح با چهار سال گذشته و چهره دلخراش گزینه های که ممکن است تغییر زندگی خود را برای همیشه لطفا برای. Showrunner برایان Yorkey و ستاره Dylan Minette, فضل سیف, مسیحی, ناوارو, Alisha Boe, Brandon فلین مایل Heizer راس ساقی و دوین دروید بازگشت برای چهارمین و آخرین فصل که پر از پیچ و خم دار و چشمگیر پیام است که شما نمی توانید حرکت به جلو اگر شما هنوز هم خالی از سکنه گذشته است.

فشرد: Paisa Bolta Hai (NETFLIX فیلم)

از مدیر Anurag Kashyap این فیلم درام ستاره Saiami Kher به عنوان یک بانک کارگر است که وسوسه به پرداخت او نوازنده شوهر بدهی و به خودش یک زندگی بهتر است.

روز گذشته از آمریکا جنایت (NETFLIX فیلم)

بر اساس مستقل طنز توسط نویسنده ریک Remender و هنرمند گرگ tocchini را این sci-fi-جرم و جنایت فیلم در مورد یک گروه از مجرمان که تیم را به جلو و یکی از آخرین دزدی قبل از دولت کنترل ذهن باعث می شود آن را به معنای واقعی کلمه غیر ممکن است برای مردم به ارتکاب جرم.

عجیب و غریب چشم: فصل 5 (NETFLIX اصلی)

Netflix را راه اندازی مجدد از یاد 2000s سری قبل “عجیب و غریب چشم برای مرد مستقیم” که در آن میزبان به متفاوت شهرستانها ایالات متحده (در این فصل فیلادلفیا) به قبل یکنواخت و خسته کننده طبقه کارگر و مردم.

مجوز محتوا:

Hannibal: فصل 1 تا 3

آمدن به Netflix در 7 ژوئن 2020

Patriot Act با حسن Minhaj: Volume 6 (NETFLIX اصلی)

دیدن مقدمه برای اطلاعات بیشتر

آمدن به Netflix در 9 ژوئن 2020

مجوز محتوا:

خانواده مدرن: فصل 9-10

جدید دختر: فصل 7

نوجوان تیتان برو! به فیلم

ترک Netflix در 9 ژوئن 2020

Mad Men

آمدن به Netflix در 10 ژوئن 2020

Curon (NETFLIX سری)

در این سری یک زن حرکت بازگشت به روستا که در آن او بزرگ شده. هنگامی که او از بین می رود فرزندان دوقلویش کشف که این شهر بیش از آن به نظر می رسد و کشف اسرار از مادر خود گذشته است.

Lenox Hill (NETFLIX مستند)

این مجموعه مستند است که در عمق نگاه عمده شهر نیویورک بیمارستان و افرادی که کار می کنند وجود دارد. آن فیلم برداری شده بود قبل از همه گیر.

واقعیت Z (NETFLIX اصلی)

یک بازسازی از سری کمدی “مرده مجموعه” یک کمدی ترکیب دو قابل اعتماد گروه فیلم: میزبان یک واقعیت نشان می دهد باید برای زنده ماندن تا زمانی که گوشت خوردن زامبی حمله به مجموعه خود را.

آمدن به Netflix در 12 ژوئن 2020

Da 5 Bloods (NETFLIX فیلم)

دیدن مقدمه برای اطلاعات بیشتر

دوستیابی در اطراف: فصل 2 (NETFLIX اصلی)

Netflix بکشد دوستیابی سری نیروهای آن شرکت کنندگان به رفتن در تاریخ کور با پنج نفر متفاوت در هر قسمت. در این فصل می گیرد در نیواورلئان.

F است برای خانواده: فصل 4 (NETFLIX اصلی)

Netflix بکشد انیمیشن, خانوادگی, طنزهای مجموعه در 1970s و همکاری ایجاد شده توسط سرب صدای بازیگر Bill Burr و مایکل قیمت (سیمپسونها). این فصل مورفی خانواده معاملات با مسائل مانند آزار دهنده پدر و مادر هنگام زایمان و هاکی.

جو Koy: در عناصر (NETFLIX کمدی خاص)

Koy شده است یکی از پرکار ترین از Netflix کمدین اما برای این ویژه او چیزی, خوب, خاص: او ضبط آن در فیلیپین برای دریافت در تماس با مادر خود را در کشور و ریشه های خود را به عنوان یک فیلیپینی-آمریکایی است. ویژه خواهد شد از ویژگی های حضور مهمان از دیگر فیلیپینی-آمریکایی اجرا.

Kipo و سن Wonderbeasts: فصل 2 (NETFLIX خانواده)

در اولین فصل Kipo و دوستان او تا به حال به حرکت به جهان پس از آخرالزمانی از حیوانات جهش یافته است. در این فصل او در ادامه به کسب اطلاعات بیشتر در مورد دنیای جدید اما او قدرت فوق العاده است به او کمک کند.

جستجو (NETFLIX اصلی)

بر اساس یک داستان واقعی این سری (به اسپانیایی عنوان: Historia de un crimen: La búsqueda) معاملات با اسرار است که نشان می دهد در طول جستجو برای یک کودک که از بین رفته از یک ثروتمند مکزیک شهر محله است.

جنگل (NETFLIX اصلی)

شش قسمت سری بر اساس Harlan Coben به سال 2007 و رمانی به همین نام و درباره یک دادستان معتقد است که خواهر خود را به قتل رسید توسط یک قاتل زنجیره ای از 25 سال پیش تا یک قاتل زنجیره ای را از دیگر مقتولین تا نوبت. سری پیوند داستان از امریکا به لهستان.

مجوز محتوا:

یک قطعه: Alabasta

یک قطعه: East Blue

یک قطعه کنید: هلی کوپتر در زمستان جزیره

یک قطعه: ورود به خط بزرگ

تصویر کامل 2

Sicario: بعد از Soldado

آمدن به Netflix در ژوئن 13 سال 2020

الکسا و کتی قسمت 4 (NETFLIX خانواده)

هدر Wordham غیر منتظره ای بلند پروازانه را در دیزنی به سبک خانواده طنزهای تمرکز در الکسا (پاریس Bereic) یک دختر نوجوان در درمان سرطان و کتی (ایزابل مه) بهترین دوست او

آمدن به Netflix در 14 ژوئن 2020

مارسلا: فصل 3 (NETFLIX اصلی)

لندن پلیس مارسلا (Anna Friel) اعتقاد بر این است به مرده حوادث پس از دو فصل اول اما او در واقع مخفی در ایرلند با هویت جدید برای نفوذ به یک خانواده جرم و جنایت.

ترک Netflix در 14 ژوئن 2020

ستاره بازحمت حرکت کردن

آمدن به Netflix در 16 ژوئن 2020

مجوز محتوا:

کاپیتان امریکا: جنگ داخلی

آمدن به Netflix در 17 ژوئن 2020

آقای ایگلسیاس: Part 2 (NETFLIX اصلی)

Gabriel Iglesias نقش یک معلم دبیرستان است که تلاش می کند برای کمک به دانش آموزان با استعداد تحقق بخشیدن به پتانسیل کامل خود را در چند دوربین کمدی در سنت “سر کلاس.”

آمدن به Netflix در ژوئن 18 سال 2020

شارب دور (NETFLIX انیمیشن)

یک دختر تصمیم می گیرد که بهترین راه برای به دست آوردن نزدیک به پسر او را دوست دارد به نوبه خودش را به یک, گربه, اما او نمی ممکن است قادر به بازگشت به یک دختر.

سفارش: فصل 2 (NETFLIX اصلی)

جیک مانلی ستاره به عنوان یک دانشجو در یک دانشگاه که در آن به جای اون در مقابل پیشرفته اولیه جنگ بین جادوگران و werewolves.

آمدن به Netflix در 19 ژوئن 2020

بچه ها: قسمت 2 (NETFLIX مستند)

یک مجموعه مستند پس از زندگی 15 تازه متولد شده نوزادان به توضیح آخرین علم روز چگونه بچه ها یاد بگیرند به درک جهان است.

پدر سرباز پسر (NETFLIX مستند)

این مستند در معاملات با یک خانواده نظامی که روابط آزمایش پس از پدر به طور جدی زخمی در حالی که خدمت در افغانستان است.

احساس ضرب و شتم (NETFLIX فیلم)

یک شکست خورده برادوی رقصنده (صوفیه کارسون) تلاش می کند تا به آموزش یک گروه از شهر های کوچک, نوجوانان برای گروه مسابقه رقص.

کف گدازه (NETFLIX اصلی)

با الهام از بازی محبوب که در آن کودکان باید پرش از یک قطعه از مبلمان به دیگری تنها در این زمان آنها باید آن را انجام دهد چرا که این طبقه است در واقع ساخته شده از گدازه و یا فکس معقول.

از دست گلوله (NETFLIX فیلم)

در این تعقیب و گریز خودرو, هیجان انگیز, درخشان مکانیک (Alban Lenoir) باید در پیدا کردن گم شده و یک گلوله است که می تواند پاک کردن نام خود از اتهام قتل, اما گلوله می تواند تنها از طریق ماشین تعقیب است.

دختران از ایپانما: فصل 2 (NETFLIX اصلی)

برزیلی دوره درام در مورد زندگی زنان و کار از طریق این تغییرات اجتماعی از 1960s.

یک راه برای فردا (NETFLIX فیلم)

در Netflix بکشد برای اولین بار اصلی فیلم ترکی دو دیدار با غریبه ها در قطار و کشف که آنها به اشتراک گذاشتن یک اتصال از pasts خود.

سیاستمدار: فصل 2 (NETFLIX اصلی)

در رایان مورفی سری در هر فصل است که در مورد های مختلف انتخابات در زندگی حرفه ای از Payton (بن پلات) که انجام و یا می گویند هر چیزی برای تبدیل شدن به رئیس جمهور روزی. در این فصل Payton اجرا می شود برای دولت سنا.

قافیه زمان شهر (NETFLIX خانواده)

یکی از بسیاری از متحرک کودکان سری تولید شده برای Netflix توسط دریم ورکز انیمیشن در مورد یک شهر عمدتا پر از شخصیت های آشنا قافیه مهد کودک.

زنبور شبکه (NETFLIX فیلم)

دیدن مقدمه برای اطلاعات بیشتر

آمدن به Netflix در ژوئن 20, 2020

مجوز محتوا:

فشار

آمدن به Netflix در 22 ژوئن 2020

مجوز محتوا:

آن را با یک E: فصل 3

آمدن به Netflix در 23 ژوئن 2020

Eric Andre: قانونی کردن همه چیز (NETFLIX کمدی خاص)

اولین Netflix شوی ویژه برای Eric Andre (The Eric Andre Show), ضبط در نیواورلئان.

مجوز محتوا:

این مگ

آمدن به Netflix در 24 ژوئن 2020

ورزشکار یک (NETFLIX مستند)

مستند در مورد Indianapolis Star روزنامه نگاران که شکست لری Nassar رسوایی و ژیمناست مگی نیکولز پس از آن ناشناس “یک ورزشکار” که برای اولین بار خود را نشان می دهد ،

دیوانه خوشمزه (NETFLIX اصلی)

رقابت پخت و پز نشان می دهد که حیله است که خود مجموعه ای است ساخته شده از مواد خوراکی و شرکت کنندگان را به غذاهای خود از آن.

هیچ کس نمی داند من اینجا هستم / Nadie sabe que estoy اینجا (NETFLIX فیلم)

سابق ستاره کودک شده است به طوری صدمه تجارب خود را که او را تبدیل به تقریبا کل دور است.

مجوز محتوا:

Sons of Anarchy: فصل 2

ترک Netflix در 24 ژوئن 2020

Avengers: Infinity War

آمدن به Netflix در تاریخ 26 ژوئن 2020

Amar y vivir (NETFLIX اصلی)

کلمبیا سری (“زندگی برای عشق”) در مورد یک داستان عاشقانه بین یک خواننده (آنا ماریا Estupiñán) و مکانیک (Carlos Torres).

مسابقه آواز یوروویژن: داستان آتش Saga (NETFLIX فیلم)

دیدن مقدمه برای اطلاعات بیشتر

صفحه اصلی بازی (NETFLIX مستند)

مجموعه مستند در مورد انواع مختلف ورزشی در نقاط مختلف جهان است.

آمدن به Netflix در 30 ژوئن 2020

Adú (NETFLIX فیلم)

اسپانیایی, درام, interweaving سه جداگانه داستان در مورد مهاجرت.

BNA (NETFLIX انیمیشن)

BNA مخفف نام تجاری جدید حیوانات در این مجموعه در مورد افرادی که تبدیل به انسانی حیوانات.

جورج لوپز: می خواهیم آن را برای نیمی (NETFLIX کمدی خاص)

خنده دار و طنزهای ستاره در اولین Netflix ویژه ضبط در سان فرانسیسکو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de