Netflix کانادا در ماه مه سال 2020: چه جدید در این ماه

در این ماه بسیاری از جهان باقی مانده گیر کرده در خانه بدون هر گونه فیلم ورزشی, کنسرت و یا هر چیز دیگری استفاده می شود که برای تکمیل با Netflix بکشد. نامحدود shutdown از آمریکا تلویزیون و فیلم تولید می دهد Netflix با آن گسترده انبارهای قسمت یک مزیت بزرگ بیش از یک رقیب مانند دیزنی+ که تقریبا هیچ محتوای جدید به رول کردن در همه. Ted Sarandos سر از محتوا برای Netflix بکشدتوضیح داد: به تازگی که این رویکرد (در واقع تلویزیون نسخه از احتکار) را ترک کرده است و آنها را با به اندازه کافی مطالب جدید خود را برای دیدار با برنامه منظم برای چند ماه آینده هر چند Sarandos اعتراف کرد که آنها شروع به اجرا اگر فیلمبرداری متوقف شده است برای مدت زمان طولانی.

Netflix نیز ممکن است با بهره گیری از اخیر خود دوباره اختراع به عنوان یک شرکت جهانی در واکنش به رقبا مانند دیزنی+ و HBO حداکثر سفارش محتوای بیشتر در هدف بین المللی مشترکین. از آنجا که این رویکرد بین المللی آنها نادر ایالات متحده شرکت تولید نیست که باید همه آن فیلمبرداری تعطیل. بیشتر از آن تعطیل است, البته, اما, Netflix بکشد تا به برخی از تولیدات که از کشورهایی است که نمی قفل شده پایین مانند کره جنوبی و ایسلند. که نمی خواهد به اندازه کافی برای پاسخگویی به تقاضای, اما ممکن است کمک به دیگر Netflix productions دوباره شروع هر چه زودتر به جای بعد. Sarandos به ذکر است که این دو کشور ممکن است “زمینه سازی برای آینده ما اجرای” وقتی که می آید زمان به شکل از چگونه برای شروع فیلمبرداری در زیر اجتماعی-فاصله دستورالعمل. یکی از مزایای بودن یک شرکت جهانی است که شما می توانید قرض گرفتن ایده از هر کشور و آنها را به امریکا است.

بیشتر: Netflix کانادا در مارس سال 2020: چه جدید در این ماه

Netflix در مه: آنچه شما باید

هالیوود (1)

رایان مورفی (American Horror Story) همچنان به تولید-بودجه مطالب خود را تحت سودآور Netflix معامله است. این است که یک سری محدود طول می کشد که در هالیوود پس از جنگ جهانی دوم و به دنبال یک گروه از جوان جاه طلب, شخصیت های داستانی به عنوان آنها سعی کنید به آن را در فیلم کسب و کار و پیدا کردن خود داستانی زندگی متقاطع با زندگی واقعی هالیوود داستان. آن را برای تلفن های موبایل کمی شبیه ترکیبی از هالیوود نوستالژی و تاریخ جایگزین ارائه شده توسط Once Upon a Time in Hollywood, اما مورفی و تیم او در حال تلاش برای آن را بیشتر اجتماعی آگاه چرخش: برخی از شخصیت های جدید از گروه هایی که به ندرت کردم لرزش عادلانه در هالیوود و مورفی در تلاش است تا داستان های خود را به یک استدلال است که هالیوود می شده اند بهتر است اجازه دادن به صدای بیشتر شنیده می شود. او بنا به گزارش های تن به تن را نشان می دهد به بازیگر جرمی پاپ (با بازی یک جوان آفریقایی-آمریکایی فیلمنامه) گفت: “چه اتفاقی خواهد افتاد اگر شما می دانید راک هادسون و آنا مارس وانگ و Dorothy Dandridge بود خوشحال انتهای?”

ادی (8 مارس)

این هشت قسمت سری درام تجسم Netflix بکشد رویکرد بین المللی: ایجاد شده توسط زبان انگلیسی, نویسنده, Jack Thorne (هری پاتر و نفرین کودک), با دو قسمت به کارگردانی این فیلمساز آمریکایی Damien Chazelle (La La Land) فیلم برداری و تنظیم در پاریس با گفت و گو در سه زبان است. نمایش اصلی تنظیم یک کلوپ شبانه در پاریس 13th, arrondissement و تمرکز بر چند فرهنگی و چند ملیتی گروه جاز که مونتاژ به بازی وجود دارد, با وجود مشکلات شخصی و تراژدی. هر قسمت را به تمرکز بر روی یک های مختلف عضو گروه Chazelle انتخاب به نشان می دهد یک cinéma vérité نگاه حتی تیراندازی خود را در قسمت قدیمی 16mm فیلم.

هانا Gadsby: داگلاس (26 مه)

هانا Gadsby را “Nanette” شاید بیشتر صحبت در مورد Netflix کمدی ویژه از همه زمان. استرالیا کمیک تبدیل شوی به یک ساختارشکنی از کنوانسیون های استندآپ کمدی و اجتماعی انتظارات تعبیه شده در این کنوانسیون است. نشان می دهد تبدیل به یک کار تعریف از 2010s و مضطرب به خطر انداخته هنرمندان باید بین شغل خود و وجدان اجتماعی خود را. از آن ساخته شده او را یک شبه ستاره در امریکا که در آن او ضبط پیگیری این نشان می دهد در سال گذشته است. در آن او همچنان به خنده با پرسش از تمام چیزهایی که کمدین باید انجام دهید برای دریافت می خندد و همچنین به عنوان سوال خود را مخاطب است. برای مثال خود را آشکار باور است که او هیچ کس تا زمانی که او مشهور شد در امریکا: “فرهنگ های دیگر مرجع خود را بدون مشورت با شما برای اولین بار.”

فضا و نیروی (29 مه)

یکی از بزرگترین اخیر ضربات به Netflix بکشد که آن را به مجاز محتوای در حال از دست دادن ایالات متحده نسخه از دفترکه reruns شد گزارش سرویس بزرگترین ضربه. در حال حاضر آنها در حال تلاش برای انجام بهترین چیز بعدی با راه اندازی یک سری جدید از افراد مسئول برای موفقیت ، فضا نیروی ستاره Steve Carell (که همچنین همکاری ایجاد سری) و Greg Daniels توسعه و showrunner از دفتراست همچنین شرکت سازنده و showrunner در این یکی. این فرض با الهام از یک نظر با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن است مرتب کردن بر اساس از دفتر دیدار Dr. Strangelove. Carell پخش کلی که می یابد خود را اختصاص داده به نظارت بر ایجاد interstellar معادل نیروی هوایی. حمایت بازیگران شامل John Malkovich به عنوان یک دانشمند دیوانه به طور مستقیم با الهام از Dr. Strangelove و Lisa Kudrow در یک محدوده زمانی معین نقش به عنوان Carell ،

تاریخ TBA:

خون و آب (NETFLIX اصلی)

آفریقای جنوبی سری در مورد یک دختر دبیرستانی است که به بررسی خانواده اش گذشته و در می یابد که او ممکن است یک خواهر از دست رفته.

Kenny سباستین: جالب ترین فرد در این اتاق (NETFLIX کمدی خاص)

این کمدین جوان/نوازنده شناخته شده در میان چیزهای دیگر برای ایجاد آهنگ ها بر اساس توییت خود اولین Netflix ایستاده خاص است.

عارف Pop-up نوار (NETFLIX اصلی)

فانتزی سری مبتنی بر وب-تن توسط Bae Hye-soo در مورد یک نوار که به طرز مرموزی به نظر می رسد و از بین می رود در تقاطع بین جهان متفاوت است.

Snowpiercer (NETFLIX اصلی)

Daveed را از دست حفاری و جنیفر کانلی ستاره در یک سریال اقتباسی از فیلم و رمان گرافیکی در مورد جهان پس از آخرالزمانی که در آن بازماندگان گیر هستند با هم در یک قطار در Snowpiercer از عنوان.

آمدن به Netflix در مارس 1, 2020

در تمام طول روز و یک شب (NETFLIX فیلم)

پلنگ سیاه co-writer جو رابرت کول نوشت و کارگردانی این فیلم درام در مورد زندگی یک مرد جوان (Ashton Sanders) محکوم به زندگی در زندان است.

تقریبا خوشحال (NETFLIX اصلی)

آرژانتین طنز سباستین Wainraich ستاره در یک سریال کمدی به عنوان یک مجری رادیویی است که معاملات با مشکل در کار خود و با همسر سابق خود و فرزندان.

در (NETFLIX فیلم)

این فرانسوی, هیجان انگیز در مورد یک خانواده است که در می یابد squatters زندگی در خانه خود را. فرانسه با عنوان “Furie” اما انتخاب عنوان انگلیسی است که به احتمال زیاد اشاره به خارج شدن.

برو! برو! Cory کارسون: این Chrissy (NETFLIX خانواده)

قسط دیگر در Netflix بکشد حق رای دادن متحرک در مورد انسان ماشین (نه دیزنی یکی این یکی بر اساس Vtech خط, اسباب بازی).

نیمی از آن (NETFLIX فیلم)

دبیرستان کمدی-درام فیلم در مورد یک مثلث عشقی است که توسعه بین یک دختر نوجوان سوار کار ماهر, و دختر هر دو آنها سقوط. نوشته و کارگردانی شده توسط آلیس وو.

هالیوود (NETFLIX اصلی)

دیدن مقدمه برای اطلاعات بیشتر

به شب (NETFLIX اصلی)

بلژیک آخرالزمانی و درام دربارهی افرادی که باید فرار در تاریکی (از این رو عنوان) هنگامی که خورشید به طرز مرموزی گرم شده و شروع به کشتن هر کسی که در معرض نور خورشید است.

مدیچی: با شکوه: Part 2 (NETFLIX اصلی)

در این درام تاریخی در مورد معروف ایتالیایی رنسانس خانواده Medicis مقابله با انتقام طولانی از دست رفته کودکان و اقتصادی ممکن است خراب کردن.

خانم Serial Killer (NETFLIX فیلم)

ژاکلین فرناندز ستاره در Shirish Kunder را هیجان انگیز در مورد یک زن که شوهرش متهم شده است که یک قاتل زنجیره ای است. او را به خارج از زندان تصمیم می گیرد او را به ارتکاب قتل با همان M. O.

حساب: فصل 1

یکی دیگر از داستان در مورد یک قاتل زنجیره ای این بار در مورد آنچه اتفاق می افتد زمانی که یک قتل جدید متعهد است که توسط یک قاتل زنجیره ای بود که فکر بازنشسته می شود.

مجوز محتوا:

 • 3 Ninjas: پشت پا زدن
 • بازگشت به آینده
 • بازگشت به آینده قسمت دوم
 • پسران بد
 • Balto
 • به سختی کشنده
 • ترک خورده تا دارل هموند داستان
 • Dante’s Peak
 • Das Boot: director’s Cut
 • Deadpool 2
 • Fifty Shades Freed
 • جاذبه
 • پاهای مبارک
 • من الهی
 • ماشا و خرس: فصل 4
 • Non-Stop
 • پنگوئن های ماداگاسکار: فیلم
 • رمبو
 • سرد نور روز
 • خود شیطان
 • مترجم
 • ماجراهای جدید از پی پی جوراب بلند
 • The Sisterhood of the Traveling Pants 2
 • Thoroughbreds
 • به Wong Foo, Thanks for Everything! Julie Newmar
 • لرزش
 • توربو
 • Underworld: Awakening
 • Underworld: Rise of the Lycans
 • جنگجو

ترک Netflix در مارس 4, 2020

خانه اسم حیوان دست اموز

آمدن به Netflix در مارس 5, 2020

Jerry Seinfeld: 23 دقیقه برای کشتن (NETFLIX کمدی خاص)

Netflix اول, کمدی, ویژه ماه است که یکی از بزرگ: Jerry Seinfeld باعث می شود خود را Netflix اولین در اصلی ایستاده ویژه در بیش از 20 سال است.

آمدن به Netflix در مارس 6, 2020

مجوز محتوا:

اداره تنظیم

Ali G Indahouse

The Big Lebowski

کاپیتان شجاع

Cirque du Freak: The vampire’s Assistant

عشق در واقع

بوی خوش زن

Smokin’ Aces

آمدن به Netflix در 7 مه سال 2020

قیچی هفت: فصل 2 (NETFLIX انیمیشن)

چینی انیمیشن کمدی در مورد یک آرایشگاه که moonlights به عنوان یک انسان ضربه با استفاده از همان ابزار برای هر دو شغل.

مجوز محتوا:

مرد آهن 3

آمدن به Netflix در 8 مه سال 2020

18 regali (NETFLIX فیلم)

در این فیلم یک زن باردار متوجه می شود او نمی خواهد زندگی می کنند به دخترش اولین تولد و مجموعه کنار 18 هدیه تولد برای دختر خود را به یاد داشته باشید او برای اولین بار 18 سال از زندگی خود را.

چیکو Bon Bon: میمون با یک کمربند ابزار (NETFLIX خانواده)

انیمیشن آموزشی سری که در آن یک میمون به کودکان می آموزد چگونه به رفع چیز.

مرده به من: فصل 2 (NETFLIX اصلی)

Christina Applegate and Linda Cardellini ستاره در خالق لیز فلدمن کمدی-درام سری به دو به تازگی بیوه زنانی که به شکل یک پیوند. در این فصل میدارد تا پس از پایان دادن به خشونت از فصل دوم که در آن یک شخصیت کشته شد (اسپویلر: نبود Applegate یا Cardellini را کاراکتر).

ادی (NETFLIX اصلی)

دیدن مقدمه برای اطلاعات بیشتر

توخالی: فصل 2 (NETFLIX خانواده)

در فصل اول از این کانادا متحرک سریال در مورد سه جوان است که سعی کنید به کشف حقیقت در پشت یک دنیای فانتزی عجیب و غریب آنها گرفتار شده ایم ، آنها فکر می کردند همه چیز پیچیده شده بود تا در آخر اما سپس آنها را تمدید کرد, بنابراین در حال حاضر آنها خود را به دام افتاده در جدید به همان اندازه موقعیت های عجیب و غریب.

والریا (NETFLIX اصلی)

یک سری بر اساس الیزابت Benavent این رمان در مورد والریا (دیانا گومز) یک نویسنده که تبدیل به دایره کوچک از دوستان زن برای کمک به او را از طریق زندگی حرفه ای و شخصی چالش است.

آمدن به Netflix در مارس 10 سال 2020

طلا

آمدن به Netflix در مارس 11 سال 2020

Bordertown: فصل 3 (NETFLIX اصلی)

Kari (Ville Virtanen) یک کارآگاه پلیس که از نقل مکان خانواده اش به “شهر مرزی” به امید کمتر جرم و جنایت و خشونت است. این فصل سوم, بنابراین شما می توانید حدس بزنید که چگونه است که کار می کرد.

یک سفر خوب: ماجراهای در Psychedelics (NETFLIX مستند)

مسخره-مستند نوشته و کارگردانی شده توسط Donick کری (سیمپسونها), مصاحبه با مشاهیر مانند سارا سیلورمن و Nick Offerman در مورد تجربه خود را با داروهای روانگردان.

محاکمه توسط رسانه ها (NETFLIX مستند)

این (واقعی) مستند به بررسی چگونه دوربین های تلویزیونی را تحت تاثیر مدرن محاکمه و چگونه هر کس در دادگاه اشکال ارائه خود را به نیاز به “خلاق قصه گویی و نمایشگری” با استفاده از نمونه های مختلف به طور گسترده ای تحت پوشش محاکمات اخیر در ایالات متحده آمریکا تولید کننده اجرایی عبارتند از جورج کلونی و مردم در مقابل O. J. Simpson نویسنده جفری Toobin.

آمدن به Netflix در مارس 12 سال 2020

درست: فوق العاده قصه (NETFLIX خانواده)

عنوان شخصیت نام درست است و او و دوستان او بازگو کلاسیک داستان ها و افسانه ها از خود دیدگاه.

Unbreakable Kimmy Schmidt: Kimmy مقابل. کشیش (NETFLIX تعاملی ویژه)

بله Netflix انجام شده است محتوای اصلی به اندازه کافی بلند است که برخی از آن در حال حاضر به پایان رسید نشان می دهد که در حال انجام مراسم ویژه. این ویژه مونتاژ منظم و مهمان بازیگران همراه با مهمان ستاره دانیل رادکلیف به عنوان Kimmy می رود تا در برابر او سابق فرقه رهبر (جان هام). بینندگان خواهد بود و مجاز به انتخاب خود به ماجراجویی و دیدن صحنه های مختلف بسته به اینکه چگونه آنها می خواهند برای رفتن.

آمدن به Netflix بکشد در روز 13 مه سال 2020

اشتباه خانم (NETFLIX فیلم)

کمدی در مورد یک مرد که دعوت به زن او را دوست دارد به همراه او در یک سفر به هاوایی تنها به کشف کنند که او به طور تصادفی دعوت زن دیگری با همین نام است.

مجوز محتوا:

بزرگ کانادا پخت نشان می دهد: فصل 3

آمدن به Netflix در مارس 14 سال 2020

Knightfall: فصل 2

آمدن به Netflix, on May 20

Chichipatos (NETFLIX اصلی)

این سری از کلمبیا است که در مورد یک مرحله شعبده باز که باعث می شود یک رئیس جرم و جنایت ناپدید می شوند و پس از آن قادر نیست او را به عقب.

من شما را دوست دارم احمق (NETFLIX فیلم)

Quim Gutiérrez ستاره به عنوان یک مرد که تلاش می کند تا دوباره خود را پس از دوست دختر خود را و کارفرما هر دو او کمپرسی.

غیر انسانی منابع (NETFLIX اصلی)

اریک کانتونا ستاره فرانسوی crime drama series (عنوان اصلی: “Dérapages”) به عنوان یک پایین بر روی شانس خود را که می شود یک کار در یک شرکت سایه.

سحر و جادو برای انسان: فصل 3 (NETFLIX اصلی)

شعبده باز جاستین Willman بازده برای شش قسمت از سری واقعیت که او فیلم های خود را نزدیک شدن به کل غریبه و انجام کلاهبرداری سحر و جادو برای آنها.

او-ره و شاهزاده خانم از قدرت: فصل 5 (NETFLIX خانواده)

یک فصل دیگر از انیمیشن راه اندازی مجدد از 1980s او مرد spinoff; در این نسخه بر خلاف نسخه اصلی زنان نیست همه چیز کشیده شده با همان چهره و نوع بدن.

خطوط سفید (NETFLIX اصلی)

Álex Pina خالق Netflix بین المللی سر و صدا La Casa de Papel, بازگشت با یکی دیگر از سری جرم در مورد یک Englishwoman (لورا ماهی) که سفر به اسپانیا, در جستجوی حقیقت در مورد برادر گمشده خود را.

آمدن به Netflix در 16 ماه مه سال 2020

La reina de Indias y el conquistador (NETFLIX اصلی)

جانی Ortiz ایجاد این درام تاریخی برای کلمبیا Caracol بین المللی در مورد لا هند کاتالینا (Essined ریورا Aponte) در تلاش برای گرفتن انتقام در اسپانیایی فاتح Pedro de Heredia (امانوئل اسپرزا).

مجوز محتوا:

این است پایان

آمدن به Netflix در تاریخ 17 مه سال 2020

Pacific Rim: قیام

آمدن به Netflix در 18 مه سال 2020

گل بزرگ در مبارزه (NETFLIX اصلی)

در این واقعیت رقابت های سری 10 تیم رقابت برای تحت تاثیر قرار دادن قضات با گل دکوراسیون مهارت های خود را.

آمدن به Netflix در مارس 19 سال 2020

Patton Oswalt: من دوست دارم همه چیز (NETFLIX کمدی خاص)

اولین Netflix ویژه در چند سال از پرکار کمدین, که در آن او در مورد زندگی شخصی او و همچنین وسواس خود را با جنگ ستارگان.

شیرین Magnolias (NETFLIX اصلی)

JoAnna Garcia Swisher, Brooke Elliott and Heather Headley بازی سه پیر دوستان که کمک به یکدیگر از طریق خود عاشقانه و حرفه ای مشکلات در این مجموعه بر اساس سری رمان توسط Sherryl جنگل.

مجوز محتوا:

شرک

آمدن به Netflix, on May 20, 2020

بن پلات زنده از Radio City Music Hall (NETFLIX مستند)

خواننده/ترانه سرا/بازیگر نقش اول مرد (عزیز اوان هانسن) ضبط این ویژه در آخرین کنسرت ظاهر خود را 2019 تور آمریکای شمالی.

Rebelión de los Godinez (NETFLIX فیلم)

کمدی در مورد یک مرد که پدر بزرگ نیروهای او را به یک دفتر کار در شهر مکزیک.

ترک Netflix در مارس 20, 2020

ارین Brockovitch

آمدن به Netflix در 22 مه سال 2020

کنترل Z (NETFLIX اصلی)

این سری از مکزیک شده است به عنوان متقاطع بین دختر شایعات بی اساس و آینه سیاه و سفیدبا تمرکز بر یک دبیرستان که در آن یک هکر مرموز می شود همه دانش آموزان اطلاعات محرمانه خود را از دستگاه های با تکنولوژی آغاز می شود و انتشار آن برای همه است.

تاریخچه 101 (NETFLIX اصلی)

یک سری از شورت توضیح حوادث مختلف تاریخی برای کسانی از ما که اصلا وقت نشستن از طریق کل یک فیلم مستند است.

این مرغ عشق (NETFLIX فیلم)

این کمدی بازیگران عیسی Rae و Kumail Nanjani به عنوان یک زن و شوهر در اجرا پس از آنها متهم به قتل شد و در اصل قرار است منتشر شود به تئاتر ماه گذشته. استودیو پارامونت لغو انتشار داد و آن را به Netflix بکشد به جای. این به احتمال زیاد به سرنوشت بسیاری از کوچک و متوسط-بودجه تئاتر فیلم.

فروش Sunset: فصل 2 (NETFLIX اصلی)

یک فصل دیگر از سری واقعیت در مورد عوامل املاک و مستغلات در اکثر unaffordably گران محله های لس آنجلس.

Trailer Park Boys: سری انیمیشن: فصل 2 (NETFLIX اصلی)

مانند عنوان می گوید: اگر ما نمی توانیم از تریلر پارک پسران زندگی می کنند ما حداقل می توانید صدای خود را در موسیقی متن این انیمیشن کمدی.

مجوز محتوا:

100: فصل 7

آمدن به Netflix در 23 سال 2020

سلسله: فصل 3 (NETFLIX اصلی)

این 2010s احیای هارون املا فوق العاده-1980s نخست-زمان صابون زیبا در مورد خانواده های ثروتمند.

ترک Netflix در 23 سال 2020

Drop Dead Diva

آمدن به Netflix در 24 مه سال 2020

افزوده: فصل 13

آمدن به Netflix در مارس 25

Ne ژا

آمدن به Netflix در 26 مه سال 2020

هانا Gadsby: داگلاس (NETFLIX کمدی خاص)

دیدن مقدمه برای اطلاعات بیشتر

آمدن به Netflix در مه 27 سال 2020

من دیگر در اینجا (NETFLIX فیلم)

Ulises (من Juan Daniel Garcia Treviño) توسط رهبر سابق یک باند خیابان در مکزیک است که مجبور به ترک کشور و حرکت به کوئینز در شهر نیویورک است.

آمدن به Netflix در 28 مه سال 2020

حیوانات پادشاهی: فصل 4

Dorohedoro (NETFLIX انیمیشن)

داستان یک شخصیت است که تا حدی تبدیل به یک مارمولک با توجه به لعنت که او قابل درک خواهد بود به عقب اگر ممکن است.

لا corazonada (NETFLIX فیلم)

آرژانتینی, فیلم در مورد قتل یک زن جوان و دو پلیس اختصاص داده شده به این مورد که در آن شواهد به نظر می رسد به نقطه به قربانی بهترین دوست (که احتمالا به این معناست که او آن را انجام نمی).

آمدن به Netflix در 29 مه سال 2020

فضا و نیروی (NETFLIX اصلی)

دیدن مقدمه برای اطلاعات بیشتر

کسی خوراک فیل: فصل 3 (NETFLIX مستند)

فیل روزنتال خالق Everybody Loves Raymond, نشده جدید ایجاد طنزهای پس از آن نیاز نیست به طوری که او صرف وقت خود را با انجام کارهایی مانند این نشان می دهد جایی که او با سفر به شهرهای مختلف به نمونه مواد غذایی خود را. این فصل شامل سفر به مونترال.

آمدن به Netflix در 31 ماه مه سال 2020

بالا صحافی رایگان رقص

ترک Netflix در 31 ماه مه سال 2020

در مرکز صحنه

اطلاعات بیشتر در مورد NETFLIX بکشد:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net