Netflix افکن جرم است. آزمایشگاه افتضاح در “چگونه به رفع مواد مخدر رسوایی’

“چگونه به رفع مواد مخدر رسوایی” revisits دو whammy ماساچوست’ دادگاه جنایی مواجه هنگامی که آن دو از برجسته ترین دارو-آزمایشگاه تست تعطیل شد و به معنای واقعی کلمه هزاران نفر از اعتقادات تا به حال پس از آن پرتاب شود.

چه شروع شد و در ژانویه سال 2013 به عنوان یک شیمیدان آزمایشگاه مبارزه با مواد مخدر سینه گسترش یافته به یک تکان دهنده در مورد دادستانی کل به اتهام آگاهانه خودداری کلید شواهد از قاضی دادگاه.

در نهایت بیش از 35000 محکومیت لغو شد.

برای مستند مدیر ارین لی Carr, 31, چهار-قسمت Netflix سری نشان دهنده حماسی انجام آن را به عنوان آهنگ های قابل ملاحظه بازیگران از کاراکتر ها بیش از چند سال از طریق دادگاه حقوقی مانور و مدارک آشکار که همه باید توضیح داده شده و نشان داده شده است.

ارین لی Carr (عکس از اوان Agostini/تالار گفتگو/AP)

“این اولین تاخت و تاز کردن به اپیزودیک تلویزیونی. من تا به حال با آن برخورد حقوقی پیچیده موارد در گذشته و بنابراین من معتقد به من نزدیک آن را با یک بیت از ساده لوحی,” Carr آغاز شد.

“من فکر می کردم این بود که دیگر پرونده جنایی در ماساچوست جایی که من مرتب کردن بر اساس در مورد صلاحیت و چگونه به انجام همه چیز در اینجا — و من خیلی اشتباه است!

“این خیلی پیچیده است و برای برخی از این دلیل آن را بسیار دشوار است به کشف کردن. بنابراین من مونتاژ یک تیم و همکاری با (برنده جایزه اسکار مستندساز) Alex Gibney شرکت تولید.

“من قرار داده و در توجه داشته باشید کارت بالاتر از میز من: چه فیلم اینجا ؟ زیرا هنگامی که شما در حال برخورد با اطلاعات بسیار و legalese واقعا چه داستان هسته ای اینجا ؟

“بنابراین در آغاز این یک داستان در مورد اعتیاد و وسواس — و من واقعا می خواستم برای رفتن وجود دارد.”

دو آزمایشگاه تست هولناک بود با هزاران نفر از مواد مخدر به تست و بررسی برای دادگاه. آنها understaffed و مهمتر به سختی تحت نظارت است.

(Jamaica Plain, MA), William A. Hinton دولت آزمایشگاهی موسسه دیده می شود در پنج شنبه, 30 اوت 2012. کارکنان photo by Christopher Evans

در سال 2012 بوستون Hinton مواد مخدر آزمایشگاه شیمی آنی Dookhan ملاقات خواسته های کار خود را به سادگی با آزمایش نمونه های مواد مخدر و گفت: او بود. او امیدوار است برای تحت تاثیر قرار دادن دادستان; او را دیدم که خودش را به عنوان خود را “تیم” نه به عنوان یک مستقل دانشمند.

در سال 2013 Sonja Farak دستگیر شد و به اعدام محکوم شده برای استفاده از تست مواد مخدر در آزمایشگاه. او سیگار کشیدن crack را در محل کار.

تنها با گذشت چند سال است که این امکان در حال حاضر مورد پیچیده به وضوح Carr معتقد است.

“آن شده اند که سخت به درک ماهیت واقعی این رسوایی زمانی که آن اتفاق می افتد به دلیل مسائل مرتب از بیرون درز تکه تکه.”

به دنبال آن از آغاز تا پایان “وی افزود:” با توجه به جامعه دوم به تامل و در نظر گرفتن چقدر مهم بود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de