حدود یک دقیقه پیش

خانم: C. J. Walker ممکن است یکی از موفق ترین “بکشید خودتان را با خود بوت استرپ” داستان اما بسیاری از آنها از او شنیده است. اما این تغییر به لطف اخیر انتشار یک Netflix سری محدود بازیگران Octavia Spencer.

“خود ساخته: با الهام از زندگی خانم: C. J. Walker” که همچنین ستاره Blair Underwood, تیفانی Haddish, Bill Bellamy و Carmen Ejogo, داستان امریکا و اولین زن میلیونر که او نیز سیاه در نوبه خود از قرن 20th. مسیر خود را به ثروت خواهد بود قابل توجه در هر دوره اما این خصوص قابل توجه با توجه به تبعیض و موانع زنان و سیاه پوستان به حال برای تحمل و قدرت در آن زمان است.

“من می دانستم که در مورد او از آنجایی که من یک دختر کوچک به این دلیل که مادرم به ما آموخت در مورد او. ما از آغاز فروتن و خانم بود که از آغاز فروتن” گفت: اسپنسر. “او دیکته مسیر خود را در زندگی و چه الهام بخش و aspirational داستان به استفاده از به عنوان مثال برای افرادی که از هیچ چیز. … او قادر به انجام تمام است که بدون داشتن حق رای یا حق خود را به هر چیزی به دلیل جنس و رنگ.”

واکر که نام واقعی بود سارا Breedlove, ساخته و به بازار عرضه محصولات مو برای زنان آفریقایی آمریکایی در نوبه خود از قرن 20th. چهار بخش درام است که بر اساس کتاب “در خود زمین” توسط نویسنده و روزنامه نگار یک’Lelia بسته نرم افزاری واکر بزرگ و نوه. Kasi Lemmons که گروگان در سال گذشته “هریت” فیلم و DeMane Davis هر دو مستقیم و دو قسمت.

اگر چه نرم افزاری می گوید این بوده است که پروژه “50 سال در ساخت” با بسیاری از شروع و توقف, آن را تقریبا شکست خورده بود این بار به عنوان به خوبی. اسپنسر می گوید او نزدیک رفت از این پروژه قبل از بسکتبال ستاره LeBron James و خود را شریک کسب و کار Maverick کارتر مداخله (هر دو تولید کنندگان اجرایی در این پروژه همراه با اسپنسر).

“وجود دارد چیزهایی که من احساس کردم که در زندگی حرفه ای من است که من مورد نیاز در قرارداد من گفت:” برنده اسکار. “گاهی اوقات شما در رسیدن به یک بن بست. و من همیشه آماده به لطف راه دور به خصوص در حال حاضر درک ارزش من به عنوان یک بازیگر به عنوان یک تولید کننده و درک آنچه مورد نیاز خواهد بود از من وقتی که من در مجموعه.

“بنابراین من لطف رکوع و LeBron (جیمز) و ماوریک (کارتر) حمایت برای من. و این وحشتناک است که آنها تا به حال, اما آنها بود. و این چیزی است که همه ما نیاز داریم گاهی اوقات در روند مذاکرات. اما شما نیز باید به آماده به می گویند با تشکر از شما برای فکر کردن از من.'”

واکر که در سال 1919 در سن 51 بود نه تنها یک زن کسب و کار موفق, اما یک نیکوکار به عنوان به خوبی. او سخاوتمندانه به آنچه در حال حاضر شناخته شده به عنوان تاریخی سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه ها (HBCUs) و مبارزه بر ضد مجازات ،

بسته نرم افزاری امیدوار است که او را بزرگ و مادر بزرگ را به عنوان الهام بخش برای کسانی که در مورد او می دانیم و کسانی که در حال یادگیری از او و هر کس را حتی حفاری عمیق تر به داستان خود را.

“چه شده است با معنی برای من در این سال ها بسیاری از گفتن داستان خود را برای پیدا کردن ابعاد دیگر: که او نه تنها یک زن بود که پیشگام, مدرن, مراقبت از مو, صنعت, اما شاغل هزاران نفر از زنان آمریکایی آفریقایی تبار و کمک به ایجاد نسل ثروت” بسته نرم افزاری گفت: “او ایجاد مراقبت از مو, شرکت, اما او با استفاده از پول و نفوذ خود را برای ایجاد اختلاف در جامعه است.”

دسته بندی:
AandE | فیلم/تلویزیون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im