شبکه راهنمایی برای افرادی که دوست ندارند در شبکه های

من می دانم که شبکه مهم است اما من هرگز واقعا آن را دوست داشت و در حال حاضر در طول این بیماری همه گیر به نظر می رسد حتی سخت تر است. باید چه کار کنم ؟

تعریف “شبکه” به “اتصال” افزایش روابط موجود و تشکیل آنهایی که جدید است.

این نیست که صرفا معانی. کلمات در بیان احساسات ما و برای بسیاری از مردم اصطلاح “شبکه” حمل بار.

خودتان ببینید: چه احساسات بوجود می آیند زمانی که شما فکر می کنم در مورد ساخت شبکه outreaches در گوشی از طریق e-mail و یا در حرفه ای حوادث ؟ بر اساس سوال شما من فکر اضطراب, خستگی یا ترس به ذهن می آیند. شما ممکن است از ترس رد و یا احساس می کنید مانند شما در حال تحمیل.

چرا که شبکه به دست آورد معاملاتي پرنیان که آن را لزوما سزاوار است. جوهر از شبکه است که برای ملاقات با دیگران و به اشتراک گذاشتن داستان خود را.

به خصوص زمانی که شما در کار انتقال و یا یک نیاز خاص شبکه در مورد اتصال به دیگران و به اشتراک گذاشتن اطلاعات بین شما و محیط هر دو شما برای موفقیت بیشتر. آن را نه “چه می تواند شما را برای من انجام دهید در حال حاضر است.”

شاید شما نمی مدیریت شبکه های مکالمات و یا جلسات خود را فقط به نظر نمی رسد مولد.

همانطور که با هر جلسه یک نتیجه بهتر به دست آورد هنگامی که شما آماده شده است. این است که در آن 20 دقیقه, شبکه, جلسه, کتاب, نوشته شده توسط مارسیا Ballinger با ناتان پرز می تواند به شما کمک کند.

اولین درس این است که سمت راست وجود دارد در عنوان. شبکه های جلسات می تواند — و باید — خلاصه می شود. بیست دقیقه است که احترام و انرژی مقدار از زمان.

در سازمان با استفاده از Ballinger این چارچوب به شما آغاز شده است. یکی از جنبه های که من پیدا کردم به خصوص با ارزش برای آماده شدن برای تقریبا هر وضعیت: پنج پرسش است. با این رویکرد شما خواهد شد صرف زمان آماده سازی سه سوال طراحی شده به شخص شما در حال صحبت کردن با. این “می تواند به شما توصیه شخص دیگری باید صحبت کنم ؟” و “چگونه می توانم به شما کمک کنم؟”

شما می توانید با تهیه این راه برای هر وضعیت. تصور حضور در یک کنفرانس (منتظر پست-COVID-19 روز). می دانم که شما سه سوال در مورد شما دیدار با کسی از شرکت شما علاقه مند و یا که در یک نقش شما شیفته. شما آماده خواهد شد و همچنین ایجاد احساس خوب است.

این نسخهها کار خوبی برای شبکه های با مردمی در درون شرکت خود را بیش از حد. اگر شما با داشتن یک مجازی قهوه با هم, آن را به شما گفتگو علوفه را تشویق می کند که حرفه ای اتصالات به شکل. آن را خوب است برای شما و شرکت شما است.

در حال حاضر اجازه دهید به بازگشت به نگرانی در مورد رسیدن به. در بهترین زمان مردم می خواهم برای کمک به دیگران و آن را چاپلوس نزدیک می شود. برخی از مردم ممکن است پاسخگو, اما آنها یک اقلیت.

در تجربه من این است که حتی بیشتر واقعی در حال حاضر. مردم احساس جدا کار از خانه در بسیاری از موارد و اجتماعی فاصله گرفته از مردم در اطراف آنها. وجود دارد یک جنبه انسانی از اتصال در حال حاضر است که حتی بیشتر مورد نیاز است.

شما متوجه خواهد شد این زمانی که شما اتصال با مردم از گذشته خود را. شما را پیدا خواهد کرد که یک دعوت نامه مانند “من در نظر گرفتن زمان برای رسیدن به دوستان و همکاران” و درخواست برای 20 دقیقه قدردانی خواهد شد.

در نهایت پرداخت آن را به جلو. می گویند بله زمانی که شما در حال نزدیک شدن و کمک به زمانی که شما می توانید با تکمیل شبکه دایره.


لیز Reyer است credentialed مربی با بیش از 20 سال تجربه کسب و کار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im