“هرگز به ندرت’ متین نگاهی به سقط جنین و تلفات

نقد و بررسی فیلم

“هرگز به ندرت گاهی اوقات همیشه”

Rated PG-13. در VOD.

درجه: A-

تیره و تار نشستن “هرگز به ندرت گاهی اوقات همیشه” که طول می کشد نام خود را از یک پرسشنامه استفاده شده توسط یک کلینیک سقط جنین کارگر در این فیلم یک متین داستانی نگاهی به آنچه یک زن جوان تجربه هنگامی که او در تلاش برای به دست آوردن یک سقط امروز در ایالات متحده است. زمانی که ما با این فیلم شخصیت پاییز کلاوای (تازه وارد سیدنی Flanigan) او نواختن گیتار او در مدرسه, مرحله, آواز خواندن یک آهنگ و گربه-به نام “فاحشه” توسط بی ادب جنس نر همکلاسی در مخاطب است.

در شام بعد از آن در یک زنجیره رستوران در دلتنگ-به دنبال روستایی پنسیلوانیا شهر که در آن تابستان زندگی او بیشتر یا کمتر از نیروهای پاییز را زمخت ناپدری (Ryan Eggold) به تعریف خود را بر روی عملکرد خود را. پاییز در ضمن می اندازد و یک لیوان آب را در چهره دیگری توهین نر در راه خود را از درب.

پاییز که با این نسخهها کار به عنوان یک صندوقدار با پسر عموی او Skylar (تالیا رایدر) در یک بازار که در آن آنها مورد آزار و اذیت توسط مرد, مدیر, دارای مشکلات جدی تر. او باردار است و این تصمیم گیری چه باید بکنید در مورد آن. وقتی پاییز می کند تصمیم به سقط جنین او می آموزد او 10 سال همراه و باید اجازه والدین چرا که او زیر 18 سال.

او و Skylar سفر با اتوبوس به شهر نیویورک به این روش انجام می شود که در آن پاییز می آموزد او 18 هفته, همراه, و این روش را در دو روز. در شهر نیویورک این فیلم تقریبا می شود یک فیلم مستند در مورد آنچه اتفاق می افتد زمانی که شما در حال پردازش و مصاحبه قبل از سقط جنین.

بدون پول پاییز و Skylar باید جایی برای ماندن. آنها ملاقات یک مرد جوان (تئودور Pellerin) در اتوبوس که نشان می دهد علاقه عاشقانه در Skylar. پس از ورود در بندر اقتدار زنان سعی کنید به خواب روی صندلی توسط بلیط اتوبوس, ضد, اما در حال shooed دور با امنیت. در یکی دیگر از فیلم های این سفر به شهر نیویورک توسط دو جوان و جذاب زنان از چوب ممکن است سرگرم کننده کمدی رمانتیک. این قطعا نیست.

“هرگز به ندرت گاهی اوقات همیشه” می یابد و قدرت در این راه برخی از زنان مخفیانه ارتباط برقرار کنید و سعی کنید برای کمک به زنان دیگر است. این شامل Skylar که تحمل پیشرفت مرد جوان در ازای کمک خود را, و یک کارگر در کلینیک جایی که پاییز به پایان می رسد. در فرد توسعه, پاییز امتناع از کارگر است که می توانست او را.

نوشته و کارگردانی شده توسط Eliza Hittman (“ساحل رت”) “هرگز به ندرت گاهی اوقات هرگز” آغاز می شود با پاییز آواز خواندن در مورد یک رابطه آزاردهنده و “قدرت عشق است.” ما عشق را با قدرت در راه است که تلخی نکته جالب در این فیلم است. بسیاری از این فیلم به عنوان مسکوت به عنوان “یک محل آرام” با نامرئی beasties دیگر واقعی تر مرتب کردن بر اساس مواج.

پاییز است نه دقیقا scintillating شرکت. او تعطیل به منظور احضار مرتب کردن بر اساس از شکیبایی همه ما در قرعه کشی به صورت ما سخت ترین چالش است. او و Skylar ندارند و سرگرم کننده است که باور تحت شرایطی. اما آنها نیز نمی بحث در مورد خود و یا خانواده خود و یا دوستان. نگاه ما به سونوگرافی نوزاد و شنیدن آن شلاق ضربان قلب.

ما می دانیم که این فیلم نمی خواهید به پایان با خوشحالی برای هر کسی و که آن را برای رفتن به یک مصیبت طریق گرفتن. آن است که در برخی از سطح یک بیان هنری دقیقا چه پاییز را تجربه است و برای آن فیلم می شود مقدار زیادی از اعتبار اما دشوار است برای نشستن از طریق. آن را به یاد بسیاری از Cristian Mungiu را قوی تر و هنری “4 ماه ، 3 هفته و 2 روز”

“هرگز به ندرت گاهی اوقات همیشه” است و ویرانگر. اما ویرانگر همان چیزی که به عنوان بزرگ است ؟

(“هرگز به ندرت گاهی اوقات همیشه” شامل ناسزا, نوجوانان و بزرگسالان, تم.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im