7 دقیقه پیش

اگر نه برای یک موضوع-گرا آلبوم او منتشر شد در سال 2008 تام Breiding زندگی شده اند که کمتر پیچیده است. او سپس محتوا بودن یک معلم مدرسه و انتشار آلبوم است که بازیگران او را به عنوان یک قصه گو با یک چوب زیر گهواره قلب. او با خوشحالی ازدواج با یک پسر جوان.

سپس هنر شفاعت و جهان خود را به طور چشمگیری تغییر کرده است.

Breiding را “ناگسستنی دایره: آهنگ از غرب ویرجینیا Coalfields” یک تاریخچه از کارگران معدن زغال سنگ در کوه دولت است. آهنگ مانند “اتحادیه خیش” “اگهی از جو سرخ” و “گاو گوزن ویژه” بازیگران مردان و زنانی که مشغول به کار در معادن زغال سنگ خود را به سختی و plights در دلسوز گاهی اوقات قهرمانانه از نظر.

“من آن را به عنوان یک بیانیه هنری می گوید:” Breiding که در زندگی پطرس و بومی Wheeling, W. Va. “من مجذوب شد با تاریخ این اتحادیه” — ایالات معدن انجمن کارگران — “و اولیه در صنعت از دولت است.”

2280647_web1_ptr-tombreiding2

رابرت Ketchum

تام Breiding

این آلبوم در نهایت منجر Breiding به Wheeling کالج یسوعیون را آپالاچی موسسه که در آن او کار می کند به عنوان مدرسه غوطه ور شدن در سفر هماهنگ کننده افشای دانش آموزان به تغییر فرهنگ در آپالاچیا و بازدید از مدارس به توضیح این منطقه تاریخچه از طریق آهنگ. او نیز شد صریح حمایت از کارگران معدن زغال سنگ در سطح ملی, بازی در تظاهرات و مزایای UMWA در سراسر کشور است.

“من 40 سال” Breiding می گوید. “من به تدریس شد و به من گفت: همسر من (جانت) من می خواهم تا بسیاری از فرصت ها. من به او گفت من فکر می کنم من می توانید با ساخت یک حرفه ای تمام این رکورد است. او می دانست که برخی از فداکاری من ساخته شده (به شروع یک خانواده) و او گفت: اگر شما آن را انجام نمی در حال حاضر شما هرگز آن را انجام دهد.”

Breiding جدید انتشار “عشق من مرتکب در اینجا,” آرام, جذاب, آلبوم که آینه خود تعهد مداوم به متعالی و معنی دار موسیقی. آهنگ ها — به ویژه “فارمینگتون No. 9,” سیل” و “فنی می Sellins” (در مورد اتحادیه سازمان که کشته شد در حالی که در تلاش برای محافظت از اعتصاب کارگران معدن زغال سنگ از Allegheny زغال سنگ و کک شرکت در سال 1919 و به خاک سپرده شده است در نیو کنسینگتون) — باید آرام پراکنده تنور. Breiding داوطلب خدمت سربازی گیتاریست و مهندس دن مارکوس از سنجاب تپه به گوشت را استارک صدا.

در حالی که موسیقی قابل توجه است, آن را تقریبا ثانویه به تاثیر Breiding ساخته شده است. با توجه به فیل اسمیت مدیر ارتباطات و امور دولتی برای UMWA زمانی که Breiding ارائه شده برای حمایت از کارگران معدن زغال سنگ آن را یک نعمت غیر مترقبه برای این سازمان است.

“او ما را دستگیر مبارزه او دستگیر ما پیام او اسیر قلب ما” اسمیت می گوید. “هیچ یک از وودی گاتری گفته است که کارگران آمریکایی’ داستان با شور و شوق است که تام به ارمغان می آورد به شعر.”

Breiding بوده است به خصوص در مورد پرشور گرفتاری بازنشسته کارگران معدن زغال سنگ که به طور مستمر در معرض خطر از دست دادن حقوق بازنشستگی و مزایای مراقبت های بهداشتی ظاهر می شود در تظاهرات کارگران معدن برای محافظت از حقوق بازنشستگی. که اخلاص به دست آورده Breiding افتخاری عضویت در UMWA.

“اتحادیه های دیگر ممکن است بخواهید او را, اما ما ادعا تام به عنوان یکی از خود ما” اسمیت می گوید.

Breiding که نقش گیتار در لایحه Toms’ گروه سخت باران می پذیرد و زندگی خود را در یک “رویای به حقیقت می پیوندند” البته کمی تعجب آور است. از طریق دبیرستان و کالج او هرگز یک گیتار آکوستیک, اجازه دهید به تنهایی متعلق به یکی.

در حال حاضر یک گیبسون J-45 است و خود را همراه و همدم اعتماد به او آواز می خواند در مورد سابقه و یک نفر تعبیه شده در قلب خود را.

“من اینجا هستم امروز نوشتن معنی دار آهنگ ها و انجام کار خوب با من اصلی مواد” Breiding می گوید.

Breiding وب سایت tombreiding.com شامل خود را در تاریخ های تور و کسب اطلاعات بیشتر در مورد کار خود را.

Rege به behe یک نویسنده مستقل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de