جدید خوشه ترس: پایگاه پرتاب در مستند به عنوان شیوع گسترش

نه coronavirus موارد در حال حاضر شده است مربوط به تقاطع هتل در سیدنی Casula و این قابل درک است 13 نیروی دفاع اعضای بازدید در حالی که افراد آلوده وجود دارد. در حال حاضر خود را RAAF base در وگگا وگگا در مستند است.

فدرال وزیر بهداشت گرگ شکار شده است گفت: NSW سلامت است “بسیار نزدیک” به شناسایی منبع در قلب رشد سیدنی میخانه خوشه.

آقای هانت حاضر به حدس و گمان در مورد اینکه آیا این خوشه می تواند مرتبط به ویکتوریا بدتر شدن COVID-19 وضعیت – که در آن برتر Daniel Andrews اعلام کرد یکی دیگر از 273 عفونت دیروز پس از یک تکان دهنده هفته از ثبت افزایش می یابد و در موارد.

آقای اندروز نیز اعلام کرد یک مرد در 70s مرده بود از coronavirus یک شبه آوردن ملی تلفات به 108.

NSW گزارش پنج مورد جدید از COVID-19 دیروز, Western Australia, گزارش یک مورد و دو کوئینزلند جنوبی و استرالیا, گزارش صفر عفونت های جدید.

ما را دنبال کنید پوشش زنده زیر:

به روز رسانی زنده

یک ورزشگاه سیدنی است درهای خود را بسته و تحت عمیق تمیز کردن پس از یک عضو آزمایش مثبت برای COVID-19.

سیاره تناسب اندام در Casula فقط یک کیلومتر دور از چهارراه هتل در زمان به Facebook به تایید اخبار و خواست هر کسی که ممکن است با حضور در ورزشگاه — به خصوص بین 9 و 11 بعد از ظهر پنج شنبه و 4 بعد از ظهر و 6pm جمعه — تست کنید.

“عضو نشده است در این باشگاه از روز شنبه 10 جولای و در قرنطینه” ورزشگاه را نامه ای به اعضا گفت.

ادامه مطلب

در ایالات متحده, Florida, امروز ثبت یک رکورد شکستن 15,299 coronavirus موارد در یک روز.

افزایش روزانه شکسته رکورد قبلی برای ما دولت قبلا برگزار شده توسط نیویورک از 12,274 موارد در مارس 4.

آن را نیز پیشی کالیفرنیا 11,694 موارد ثبت شده در روز چهارشنبه.

فلوریدا ثبت شده است 55,842 موارد جدید در فقط پنج روز به وقوع بدتر سراسر ایالات متحده است.

ادامه مطلب

فدرال MP آن استنلی وارد خود انزوا پس از بازدید از تقاطع هتل در Casula.

https://platform.twitter.com/widgets.js

کار MP برای Werriwa اعلام کرد در Twitter و Facebook است که او تا به حال تست شده برای این ویروس رفته و به 14 روز خود انزوا و خواست دیگران که شده بود به میخانه را به انجام همان.

Clubbers در بریزبن متهم شده اند بازی “رولت روسی” با خانواده های خود زندگی پس از صدها نفر دیده می شد از موازین اجتماعی فاصله قوانین در دولت دوم آخر هفته کاسته coronavirus محدودیت.

Revelers بسته بندی شده, حزب, حوزه شکیبایی دره در روز شنبه. The Courier Mail گزارش سالن تلاش برای مهار صدها نفر که در این ماجرا بودند به صف در حالی که دیگران حتی در زمان محاصره کردن طبقه رقص.

AMA, Queensland, رئیس Dr Chris Perry به این روزنامه گفت: clubbers بازی “رولت روسی” با پدربزرگ و مادربزرگ خود زندگی می کند.

“اگر آنها می خواهند برای دیدن پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ خود را در حال مرگ بسیار بد و مرگ و میر پیش بروید خودخواه,” او گفت:.

می آید بعد تصاویر از احزاب خصوصی در باندی بیش از آخر هفته باید موجب خشم ترس از موج دوم coronavirus عفونت در سیدنی.

NSW Police تایید ماموران مجبور شدند برای تعطیل کردن تعدادی از احزاب خصوصی در آذربایجان شرقی و حومه با توجه به مهمانان با تبعیت نمی اجتماعی-دورى قوانین در روز شنبه.

فیلم از یکی از طرفین نشان می دهد کسی که در باندی تبدیل به یک کلوپ شبانه بسته بندی شده با بیش از 100 نفر است.

این می آید روز پس از طلایی بافه هتل در خلیج جریمه شد 5500 دلار بعد از یک گروه حدود 250 مشتریان ایستاده بود شلوغ هم در خارج از محل.

نیویورک پست گزارش خبرنگار سیاه پوست Bowden گفت کوئینزلند و NSW خطر افتادن به دام همان است که بسیاری از کشورهای در اینجا در ایالات متحده انجام داد.

“من شوکه هستم که کاباره ها در بریزبن در حال بازگشایی صادقانه به شما بگویم” او گفت: امروز نشان می دهد این صبح است.

“این فکر که کسی می تواند به لحاظ اجتماعی فاصله در یک کلوپ شبانه رقص پوچ است به من. ما نه از این.”

به عنوان ترس بیش از یک سیدنی میخانه شیوع رشد کل یک پایگاه نیروی هوایی در NSW قرار داده شده است مستند به.

حداقل نه از NSW جدید ویروس موارد مرتبط شده اند به چهارراه هتل در Casula و این قابل درک است 13 نیروی دفاع اعضای بازدید در حالی که افراد آلوده وجود دارد.

در حال حاضر خود را RAAF base در وگگا وگگا در مستند است.

هیچ مورد تایید شده است در پایه اما تحت تاثیر کارکنان را شروع کرده اند یک دوره 14 روزه خود انزوا.

آن را درک گروه شده بود در راه خود را برای نظارت بر ویکتوریا/NSW مرز زمانی که آنها را متوقف و در میخانه که آنها را متوقف و در یک رستوران فست فود بیش از حد.

آنها در حال حاضر اعتقاد بر این بود محدود به اتاق خود و داشتن تمام وعده های غذایی تحویل داده است.

حداقل نه از دولت جدید ویروس موارد مرتبط شده اند به چهارراه هتل در Casula با استرالیا معاون افسر ارشد پزشکی نیک Coatsworth گفتن خبرنگاران بعد از ظهر یکشنبه آن را “بسیار مهم” است که هر کسی که بازدید میخانه جدا برای 14 روز و به دنبال یک آزمون.

https://platform.twitter.com/widgets.js

“ما در یک نقطه بحرانی در مبارزه برای جلوگیری از ویروس” NSW Health مدیر بهداشت حفاظت جرمی McAnulty گفت.

“ضروری است که جامعه با هم کار می کند برای محدود کردن گسترش ویروس همیشه به خوبی حفظ بهداشت دست با پیوستن به, فیزیکی, فاصله, قوانین هر زمان که ممکن است و گرفتن تست شده هر زمان که نشانه توسعه اما خفیف.”

صدها نفر از NSW ساکنان در حال حاضر در انتظار دریافت نتایج آزمون با یک pop-up تست سایت راه اندازی در خارج از محل به دنبال تعیین کنید که چگونه بسیاری از کاربران دیگر ممکن است آلوده.

دانش آموزان از دبستان برای سال 10 در ویکتوریا قفل کردن مناطق را به کنترل از راه دور آموزش از جولای 20.

برتر Daniel Andrews گفت: این امر می تواند یک “چالش مهم” برای پدر و مادر و معلمان است اما تاکید کرد که “تنها راه برای رفتن به جلو”.

سال 11 و 12 دانش آموزان در شهر ملبورن و میچل شایر خواهد بود معاف از تغییر عمده و همچنین به عنوان سال 10 دانش آموزان انجام VCAL افراد و دانش آموزان در مدارس تخصصی.

سفارشات را در محل اقامت حداقل تا ماه اوت 19.

https://platform.twitter.com/widgets.js

ویکتوریا دولت در حال حاضر به تمدید آن زمستان تعطیلات مدرسه در اوایل این ماه با اضافه کردن پنج دانش آموز رایگان روز به عنوان تعدادی از coronavirus موارد شروع به سنبله.

“اولین چیزی که من می خواهم بگویم این است که من می دانم این خواهد بود که بسیار چالش برانگیز برای بسیاری از پدر و مادر” آقای اندروز اضافه شده از حرکت برای بازگشت به کنترل از راه دور و یادگیری انعطاف پذیر.

آقای اندروز گفت: “به سادگی هیچ جایگزین” نسبت به اطمینان حاصل شود که هزاران نفر از دانش آموزان در مناطق آسیب دیده نگه داشته شدند خانه و امن از گسترش عفونت است.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

به عنوان ویروس موارد مرتبط به چهارراه هتل در آذربایجان غربی شروع به افزایش برخی چپ شده اند “عصبانی” نام و جزئیات تماس نیست گرفته شده توسط محل.

صدها نفر از NSW ساکنان در حال حاضر در انتظار دریافت نتایج آزمون با یک pop-up تست سایت راه اندازی در خارج از محل به دنبال تعیین کنید که چگونه بسیاری از کاربران دیگر ممکن است آلوده.

اما لورن یک مشتری که با حضور هتل در شب چهارشنبه گفت: نه نام او و یا هر گونه اطلاعات تماس ثبت شد زمانی که او بازدید میخانه – ترک او را نا امید که بیشتر احتیاط را گرفته نشده است.

https://platform.twitter.com/widgets.js

“در آن زمان من در مورد آن فکر نمی کنم بیش از حد به صداقت” 26 ساله گفت: اخبار.com.au.

“تأمل در آن در حال حاضر آن خشم من است. در طول کنفرانس رسانه های آنها ذکر شده داشتن یک لیست از کاربران … این فقط افرادی که رزرو جداول? کجا بود این لیست واقع شده است ؟

“اگر آنها تا به حال تنها یک لیست چرا آنها قفل کردن بقیه ورودی و باید همه راه رفتن را از طریق همان ورود به آن علامت؟”

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

فدرال وزیر بهداشت گرگ شکار شده در دفاع از این ساعت حضور در NRL بازی شب گذشته در تماس تلفنی با یکی از “دلایل اساسی” استرالیا را در موقعیت آن را در برابر این بیماری همه گیر کوروناویروس.

اسکات موریسون حضور در کوسه را بازی ملاقات با خشم از بسیاری که درو مقایسه بین خود بودن در فوتبال در طول ویکتوریا بدتر شدن ویروس شیوع و خود را برای تعطیلات به هاوایی در طول bushfire بحران در اوایل این سال است.

https://platform.twitter.com/widgets.js

اما آقای شکار اصرار داشت در مصاحبه با اسکای نیوز که ساعت مشغول به کار بود در طول تعطیلات آخر هفته به یک طرح پیش نویس “برای ویکتوریا, بیش از و بالاتر از همه چیز است که ما انجام داده ایم”.

“من می دانم که چون من کار با او. من مشغول به کار با او در طول امروز پس این شخص هرگز متوقف نمی شود.

“او یکی از دلایلی است که شاید یکی از دلایل اساسی که ما کجا هستیم.

“من را دیده اند هرگز کسی کار سخت تر در زندگی من و بیشتر به طور موثر در حفاظت از کشور است.”

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

فدرال وزیر بهداشت گرگ شکار گفت: آسمان, اخبار روز یکشنبه, شب, ما باید بدانیم که منبع اصلی در سیدنی چهارراه هتل ویروس خوشه ظرف 24 ساعت آینده.

نه coronavirus موارد در حال حاضر شده است مربوط به میخانه با آقای شکار تماس با وضعیت “جدی”.

فدرال وزیر بهداشت گرگ شکار می گوید NSW سلامت است “بسیار نزدیک” به شناسایی منبع اصلی از سیدنی ویروس خوشه. تصویر: عرضه

“اما وجود دارد یک کار فوق العاده ای از ردیابی رفتن” آقای شکار و افزود: در این پیام به هر یک از کاربران که برای بازدید از محل برگزاری بین ماه های ژوئیه 3 و 10 است که برای منزوی کردن و ارسال به صورت تست.

“درک من این است که NSW بهداشت اخذ شده است بسیار نزدیک به شناسایی منبع اصلی است. من امیدوار و با اعتماد به نفس است که ظرف 24 ساعت آنها را در یک موقعیت برای شناسایی آن منبع است.”

https://platform.twitter.com/widgets.js

آقای هانت حاضر به حدس و گمان در مورد اینکه آیا این خوشه می تواند مرتبط به ویکتوریا بدتر شدن COVID-19 وضعیت – که در آن برتر Daniel Andrews اعلام کرد یکی دیگر از 273 عفونت دیروز پس از یک تکان دهنده هفته از ثبت افزایش می یابد و در موارد.

“این بسیار چالش برانگیز است و من می دانم که ما در حال درخواست بسیاری از ویکتوریایی” آقای اندروز به خبرنگاران گفت: در صبح روز یکشنبه.

“اما ما به سادگی هیچ چاره ای جز اذعان به این واقعیت که ما با آن مواجه و به انجام آنچه باید انجام شود که به دنبال آن قواعد به تنها بیرون رفتن در زمانی که شما نیاز به تنها بیرون رفتن برای اهداف که قانونی هستند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de