خوش آمدید به دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن از maclean’s سیاست خودی عضویت در خبرنامه. ثبت نام برای دریافت آن را تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را.

ساندرز برنده پس از انتخابات شب در نیوهمپشایر: حداقل این بار این رای در واقع گزارش شده اما در حالی که مقدماتی نیوهمپشایر رفت و بیشتر هموار از آن آیووا قفقاز سلف نتایج به اندازه کافی نزدیک است که آن را تقریبا زمان برای اواخر شب نشان می دهد بحث, جوک هنگامی که آن را امکان پذیر شد اعلام کند که برنی ساندرز پیش بینی شده بود را به نفع خود. اما چون او تقسیم رای با چند نامزد دیگر او نمی برد blowout پیروزی راه او در سال 2016 در برابر هیلاری کلینتون: دوم-محل پس دان پیت Buttigiegرا باد با همان تعداد از نمایندگان متعهد تحت, نیوهمشایر, سیستم, ساخت, شب, به طور موثر یک کراوات با وجود ساندرز’ محبوب رای پیروزی. تنها نامزد دیگر به نفع نمایندگان و یا دو رقمی پشتیبانی ctqکه کمپین به تازگی نقل مکان کرد تا به لیگ های بزرگ.

نه یک شب بزرگ برای بایدن و وارن: دو نفر از نامزدها که نیست به اندازه کافی برای دریافت هر گونه نمایندگان دو نفر بودند که در نقاط مختلف به عنوان frontrunners: جو بایدن و سناتور الیزابت وارن صرف شب مبارزه با آن را برای دور چهارم. پیش بینی دیگر شب بد بایدن در حال حاضر نقل مکان کرد و بر روی کارولینای جنوبی و تحویل یک پیام ویدئویی گفتن حامیان او است که او را برنده هنگامی که مبارزات انتخاباتی در نقل مکان به کمتر-سفید متحده مانند ایالت های جنوبی و نوادا.

وارن می دهد فریاد به Klobuchar: در سخنرانی خود پس از نیوهمپشایر نتایج شروع به آمدن در وارن مجاز است که ساندرز و Buttigieg بود “قوی شب” بود اما effusive در مورد یکی دیگر از سنا همکار: “من همچنین می خواهم تبریک به دوست و همکار ctq برای نشان دادن که چقدر اشتباه صاحب نظران می تواند زمانی که تعداد آنها یک زن است.” بسته به جایی که وارن کمپین می رود از اینجا نظر ممکن است اشاره به آغاز خود باز گشت و یا لحظه ای که او شروع به پرتاب حمایت های مختلف نامزد شده است.

پایان یانگ باند: یکی از این تلفات از نیوهمپشایر از نامزدی اندرو یانگکه به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی خود و پس از آن مشخص شد که او نمی کنم. “شما می دانید من ریاضی و روشن است امشب از اعداد است که ما در حال رفتن به برنده شدن در این مسابقه است.” یانگ را اجرا کنید که در آن او بر نیاز به آماده شدن برای آینده ای عظیم از دست دادن شغل به علت اتوماسیون و نمی خجالتی و دور از گاه به گاه به لحاظ سیاسی نادرست جوک در مورد آسیایی-آمریکایی هویت جذب هواداران که نمی شناسایی با مغلوب ساختن پیشی جستن راست یا لیبرال دموکرات—اما به نظر می رسد به اندازه کافی هواداران است. در سال گذشته مایکل Fraiman برفلد نامزد برای maclean’s و توضیح داد که درخواست تجدید نظر خود را:

او خیساندن تا حمایت از بعید است ائتلاف سوسیالیست آزادی خواهان alt-حق trolls, مستقل, و ناراضی تهمت حامیان و تکنولوژی زرنگ و دانا وای که رای بر اساس آن نامزد تولید ، dankest memes. آنها خود را Yang Gang. Elon Musk یک عضو به عنوان Tommy Chong, Nicolas Cage, توییتر, مدیر عامل شرکت جک دورسی و یوتیوب ستاره کیسی Neistat.

من اسپارتاکوس رای بلومبرگ: آیا مایکل بلومبرگ نهایی اواخر شکستن حمایت از افسانه ای هالیوود کرک داگلاس? داگلاس پسر مایکل داگلاس عمده بلومبرگ حامی گفت: نامزد حامیان که در مدت کوتاهی قبل از پدرش فوت کرد در هفته گذشته در سن 103 میان آخرین کلمات او بودند: “مایک می توانید آن را انجام داده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im