نیو کنسینگتون پسر 3 قربانی از اتهام سوء استفاده می میرد

حدود یک دقیقه پیش

یک نیو کنسینگتون 3 ساله مظنون به داشتن قربانی سوء ادعا در دست ناپدری درگذشت یک Allegheny County سخنگوی کرد.

پسر, درگذشت UPMC بیمارستان کودکان پیتزبورگ در صبح روز جمعه.

پلیس قبلا به اتهام پسر ناپدری کیت دیل لیلی جونیور, 31, با تشدید حمله به کودک خطر افتادن و بی پروا خطر افتادن. هر گونه تغییر در آن هزینه خواهد شد تا محققان نیو کنسینگتون رئیس پلیس رابرت Deringer گفت.

لیلی برگزار می شد در زندان به 250.000 دلار وثیقه آزاد شد.

با توجه به شکایت کیفری علیه لیلی پلیس رفت و به یک آپارتمان در دره دربار حدود 1:30 صبح 26 مارس برای کمک به خدمه آمبولانس با جوان, نوجوانان در ایست قلبی.

پلیس این پسر مادر گریان و پریشان. امدادگران گفت: آنها یافت لیلی انجام CPR در کودک بود که برهنه روی کف اتاق نشیمن.

نیو کنسینگتون ماموران گفت: آنها را دیدم کبودی در فرزند او انجام شد به یک آمبولانس. به گفته پلیس آمبولانس پرسنل گزارش از دیدن کبودی در سراسر بدن کودک را در مراحل مختلف درمانی از جمله “بزرگ کبود” در سمت راست او دنده.

لیلی گفته پلیس گفت پسر افتاده بود خاموش نیمکت قبل از آن که شب است و او “است که همیشه در حال سقوط از روی نیمکت و گرفتن صدمه دیده است.”

لیلی گفت: آنها تا به حال بدست کودک برای درمان گذشته صدمات چرا که “او (لیلی) به مدرسه رفت برای این (پزشکی)” و چون به او نگاه کرد تا اطلاعات آنلاین. لیلی نیز گفته گفت آنها نمی تواند کودک را برای درمان پزشکی به دلیل coronavirus.

پزشکان گفته کبودی روی پسر را به عقب نمی شد سازگار با افتادن یک نیمکت و وجود سوء ظن پسر شده بود مورد آزار جنسی.

کادر پزشکی مشاهده صدمات از جمله شکستگی جمجمه با یک مغز خونریزی و تورم متعدد گونه کبودی دهان آسیب های پشت و شکم کبودی دیگر شکستگی در مراحل مختلف درمان و خونریزی از رکتوم با کبودی.

دکتر دیگری گفت که این پسر تا به حال خونریزی از هر دو چشم. دکتر گفت: آسیب به مقعد خود را که اتفاق افتاده است سه تا چهار روز یا زودتر از دیده شدن در بیمارستان است.

پلیس, سوال, پسر, مادر و لیلی به طور جداگانه پس از مادر گفته گفت: “ما رو گاهشمار مستقیم.”

اتهامات واصل شده اند برابر است.

با توجه به شکایت علیه لیلی, پسر با مادر پلیس گفت که او تا به حال شده است در مراقبت از خود پس از 20 مارس پس از داشتن شده است با پدرش از مارس 15 تا 20 مارس.

مادر پلیس گفت که او تا به حال سمت چپ آپارتمان در طول روز در مارس 25, ترک پسر در لیلی مراقبت. آن شب سه شده بود تماشای تلویزیون در اتاق نشیمن. او به رختخواب رفت در حدود 10 p. m.

مادر گفت: او بیدار شد توسط پسر بچه جیغ; لیلی گفته به او گفت نگران نباشید که او می خواهم مراقبت از آن و او رفت و برگشت به رختخواب بدون چک کردن به او. یک زمان کوتاه بعد لیلی به او گفت به 911 تماس بگیرید چرا که کودک بود و نفس نمی کشد.

لیلی پلیس گفت که او و کودک بودند جداگانه نیمکتها. او در خواب و بیدار شد کودک جیغ پس از سقوط کردن. او ادعا کرد که او با قرار دادن کودک روی نیمکت و به او یک مسکن درد و آب. او کشف کرد که او نفس نمی کشد که او بررسی می شود و در او یک زمان کوتاه بعد.

یک پزشک توصیه می شود که این پسر صدمات “سازگار نیست با تاریخ ارائه شده” توسط لیلی و مادرش “و تشخیصی به صورت فیزیکی کودک آزاری است.”

“جدید وجود دارد صدمات و آسیب های قدیمی,” دکتر گفت: به نقل از در شکایت است. “این کودک شده است قربانی فیزیکی کودک آزاری در بیش از یک مناسبت است.”

آسیب های خود را “ناشی قابل توجه درد در زمان آنها تحمیل,” دکتر گفت: به نقل از.

Brian C. Rittmeyer یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید تماس برایان در 724-226-4701, [email protected] و یا از طریق توییتر .

دسته بندی:
محلی | اخبار دره اعزام

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de