ماه جدید گزارشات توسط تعطیلات Mathis

[email protected] (تعطیلات Mathis)

حوت ماه جدید دارای بینش در مورد تصمیم گیری است. اغلب بزرگترین تفاوت بین دو گزینه یک احساس است. احساسات نیست دنبال قواعد منطق است. آنها باید به نمیفهمد (در صورتی که حتی ممکن است) از طریق ظریف communicatory, هنرهای دستی که بصری است.

برج حمل (21 مارس-آوریل 19). شما در حال تلاش برای دریافت در حقیقت نوعی از درک بینش انگیزه از دیگران است. شما می توانند یاد بگیرند از کسانی که استدلال می کنند با شما. آن را بسیار سخت تر به یاد بگیرند از کسانی که طفره رفتن از سوالات خود را.

برج ثور (20 آوریل-مه 20). بهترین چیزها در زندگی — تغییر ابرها باز گل چهره کودکان — به عنوان آشنا و راحت به عنوان آنچه که همیشه بوده است و در عین حال شگرف چرا که آنها واقعا و هرگز در این راه خواهد شد دوباره.

برج جوزا (21 مه-ژوئن 21). شما مایل به کار و بنابراین شما می توانید وجود دارد. این ترفند در حال حاضر نگه داشتن به این دوره است. ایمان کمک می کند و یادآوری در مورد اینکه چرا شما سوار در این سفر در وهله اول.

سرطان (22 ژوئن-ژوئیه 22). شما در حال رفتن به انجام همه چیز در نظم است که احساس می کند مناسب برای شما که بهترین نظم ممکن است. همه چیز لازم نیست که برای ایجاد حس می شود درست است. دان ‘ زمان t زباله توضیح استدلال و یا شک خودتان.

لئو (جولای 23-Aug. 22). باز gambit معمولا سرگرم کننده پر از امید و وعده. چیزهایی که کمتر جالب است. بنابراین در صورتی که آغاز نیست عالی نیست چوب در اطراف برای تضعیف میانه. به بعدی!

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22). برای قرار دادن در زمان و بدون قرار دادن در قلب زباله است; معکوس است به همان اندازه بی فایده است. شما انجام خود ارزیابی به نام بهره وری. عمل که تقویت شما — که این هدف است.

برج میزان (Sept. 23-Oct. 23). خشم مانند زیردریایی نامرئی از سطح تا زمانی که آنها به طور غیر منتظره اژدر تعامل. اگر هدف آنها می توانید رابطه جنسی یک رابطه به قطعات ریز. در بررسی با خودتان است. چگونه شما واقعا احساس می کنید ؟

برج عقرب (Oct. 24-Nov. 21). اگر شما یکی نیست به تملق گفتن دروغ شما نیز تشخیص ارزش کمک به کسی که احساس راحتی و پذیرفته شده است. گرم کردن تعامل با یک یا دو تعریف که شما اجرای زیبایی.

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21). گاهی اوقات چیزهایی اعتصاب حس کنجکاوی خود را و بار دیگر شما باید بروید و خودتان را در خط حمله. هنگامی که شما انجام دهید که زندگی می شود بسیار هیجان انگیز تر است.

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19). هر قبیله دارای یک زبان بومی و فرهنگ است. شما در حال یادگیری قوانین جدید ، شما می خواهید به تماشای و یاد گرفتن کوچک خطرات خودتان را تنها زمانی که شما می دانم که شما چیزی برای اضافه کردن.

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18). هر چند در واقعیت کمک کند و گزینه های وجود دارد برای شما, شما هنوز هم احساس می کنم وجود دارد چیزی است که شما باید انجام دهید را در خود. اعتماد که غریزه. شاید شما در حال سنجش است که هزینه “رایگان” کمک ممکن است گران است.

برج حوت (اسفند. 19-March 20). زمان را نشان می دهد تفاوت بین مفید و مضر حواس پرتی. چه خوب است برای یک دوره از زندگی به ارمغان می آورد کمی سود به دوران دیگری است. شما به طور مستقیم در پیدا کردن چیزی که حق تعقیب در زمان مناسب.

امروز تولد (Feb. 23). بودجه می آید برای یک پروژه و به زودی پس از شما وارد یک دوره کوتاه از فوق العاده, انفرادی داخلی کشف. تمرکز خود را بر روی حل یک مشکل به پایان خواهد رسید و در یک بازی هیجان انگیز دستیابی به موفقیت و تازه علاقه. سپس شما را دوست دارم — همه-در. و سپس آن را بهار تمام قلب خود را گسترده ای به عنوان زمینه زنده گل ها و زنبورها وز وز. عقرب و لئو می پرستمت. تعداد خوش شانس خود را در حال: 4, 48, 22, 5 و 39.

پیش بینی هفته پیش رو: Happy سال کبیسه! در پایان این هفته ما لذت ببرید فوریه. 29 است که تنها هر چهار سال. در این سال از آن خواهد شد بازدید فرخنده قمری تنظیم به مشتری است. با توجه به منحصر به فرد بودن این هفته تقویم کیهانی muses باید نقل مکان کرد و من را به یک نقطه.

کواکب نمی دانم آنها است. در جهان نامحدود آن است که هنوز هم بسیار محتمل است که از جایی که آنها سوزاندن آنها تا کنون حتی در نظر گرفته است که یک تعداد انگشت شماری از teensy مردم در یک سیاره دور را گروه بندی و اختصاص آنها نامگذاریهای که قرار دادن یک ستاره در نوک یک گاو شاخ و یکی دیگر از ستاره در پایین یک قاشق.

بنابراین زمانی که شما زل زل نگاه کردن به آسمان شب و به جای دیدن یک شیر یا یک خانم می بینید یک بز یا زنبور و یا صورت خود را شما به عنوان صحیح در مورد آن به عنوان شاعر Aratus خود را با “Phaenomena” یا بطلمیوس پس از او و یا هر دانشمند ناسا زل زده به “گاما planisphere” با Fermi Gamma-ray Space Telescope. هرگز فراموش نکنید که این. شما همان حق به هر کسی که تا کنون زندگی می کردند به نام و ادعای خود را ستاره و برای این موضوع سرنوشت خود را.

افراد مشهور پروفایل: آن اعلام شده است که داکوتا فانینگ ستاره خواهد شد در “بل شیشه” اقتباس از سیلویا پلات رمان در مورد یک زن جوان در حال مبارزه با بیماری های روانی. فانینگ به دنیا آمد هنگامی که خورشید زهره و زحل بودند همه در هنری و همدلانه برج حوت. او natal ماه در, لئو علامت سرگرمی و natal عطارد و مریخ درخشش از نظر فکری و اجتماعی ادراک دلو.

نوشتن تعطیلات Mathis در HolidayMathis.com.

کپی رایت 2020 CREATORS.COM

آخرین به روز رسانی: چهار شنبه, ژانویه 29, 2020 14:42:09 -0800

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im