جدید جریان برنامه خیلی خوب ‘شما نمی توانید خاموش’

  • چه شما می توانید در شراب خواری جریان برنامه

با پیش بینی برای خدمات جریان بازار در استرالیا به بیش از دو سه سال آینده آن جدیدترین بازیکن شراب خواری امیدوار است به سقوط حزب – ارائه بیش از 10 ، 000 ساعت از سرگرمی از 10 دلار در هر ماه است.

مقرون به صرفه پلت فرم است که می رود زندگی می کنند از روز شنبه, مارس 25 – خیره کننده فرمت جدید از Foxtel که لذت بردم از موفقیت های چشمگیر با آن مشابه ورزشی, برنامه نویسی, نرم افزار, Kayo زمانی که آن را راه اندازی تقریبا دو سال پیش.

جدید ارائه خواهد شد تعقیب و گریز مخاطبان جوان از بومیان دیجیتال با یک تخته سنگ از سرگرمی های منحصر به فرد عنوان به عنوان به خوبی به عنوان یک کاتالوگ از فرقه کلاسیک.

شراب خواری رئیس جولیان Ogrin گفت: اخیر برنامه نویسی با معاملات بین المللی استودیو از جمله WarnerMedia و HBO خواهد مجموعه استاندارد بالا برای نوع محتوای جدید streamers باید انتظار داشت.

“شراب خواری صحبت می کند به قلب از آنچه سرگرمی است در مورد … چیزی که خیلی خوب است شما نمی توانید خاموش,” او گفت:.

“شراب خواری را ارائه اجازه به افراط در نشان می دهد شما را دوست دارم و این نشان می دهد شما نمی توانید به اندازه کافی از” او گفت:, و اضافه کردن آن جدید و شعار “سرگرمی که unturnoffable.”

آموزش درس پس از راه اندازی Kayo, Ogrin گفت: شراب خواری تجربه مشتری تا به حال مطلع شده است دو سال تحقیق و کمتر از یک سال از طراحی و تست و تولید به معاون کشیش بخش چه دیجیتال تلویزیون بینندگان می خواهید.

به عنوان همه گیر و جهانی quarantining همچنان به رانندگی علاقه در تلویزیون و فیلم در خانه Ogrin گفت: راه اندازی در وسط COVID بحران می تواند خود را پاداش.

“در تمام برنامه ریزی ما واقعا می آید به ما فرصت دیدن و تحقیق و هوا ما را به این (جریان) در بازار که بدان معنی است که ما باید بین چهار تا پنج میلیون کاربر تاسیس در استرالیا در بازار امروز. موجود برندها (مانند Netflix, استن, آمازون نخست اپل و دیزنی+) انجام داده اند همه کار سخت در اطراف آموزش مردم در SVOD (جریان ویدئو در تقاضا) تجربه. ما انتظار داریم که بازار به دو در سه سال آینده بنابراین ما زمان به در آمده و سوار کردن که تاسیس بازار و جذب که با رشد یک محصول شگفت انگیز محتوا و نام تجاری است که چرا ما اینجا هستیم.”

در حالی که پا گرفته و یک ضربه به آن 443,000-قوی پایه مشترک – به عنوان کمربند سفت جویندگان کار کنار گذاشته هزینه زمانی که زنده ورزشی بود کنار – Ogrin انتظار دارد که بسیاری از کسانی که طرفداران به بازگشت به زمانی که مسابقات رزومه و می بیند هیچ گونه مانعی برای گرفتن منافع 18-35 ساله سرگرمی بیننده.

“ما واقعا به قلب جریان نسل که واقعا می خواهید به کنترل … آنها می خواهند به ضربه بزنید و تماشای نشان می دهد در شرایط خود و این که چه شراب خواری مورد تمام شده است.”

آگهی رایگان بر روی محتوای تقاضا هزینه خواهد شد $10 در هر ماه (برای دسترسی به یک جریان در SD) $14 (2 جریان در HD) و 18 دلار (4 جریان در HD).

مشتریان می توانند با ثبت نام در www.binge.com.au از دوشنبه, مارس 25.

در اصل منتشر شده به عنوان جدید جریان برنامه خیلی خوب ‘شما نمی توانید خاموش’

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de