مطالعه جدید: بوستون, عرض جغرافیایی, آب و هوا ممکن است کمک به کروناویروس گسترش

در حالی که ارتباط بین دما و رطوبت و گسترش coronaviruses شده اند از نزدیک مورد مطالعه در هفته های اخیر یک مطالعه جدید نشان می دهد چیز دیگری می تواند افزایش گسترش COVID-19: بوستون طول و عرض.

یک مطالعه جدید از دانشگاه مریلند فرضیه که مناطق در عرض های جغرافیایی بین 30 و 50 درجه همراه با دیگر متوسط و اقلیمی عوامل می تواند به ویژه آسیب پذیر به گسترش COVID-19.

این مطالعه اشاره می کند که بسیاری از بزرگترین و شناخته شده شیوع COVID-19 گرفته اند در یک جای خاص عرضی منطقه که در آن هوای سرد و خشک توده هوا به نظر می رسد بیشتر منجر به این ویروس گسترش یافته است. بوستون عرض نشسته در حدود 42 درجه شمالی قرار دادن این شهر همراه با تمام ماساچوست — و همه از جدید انگلستان — در وسط است که به طور بالقوه آسیب پذیر منطقه.

“عمده شیوع بیماری مورد مطالعه قرار دهیم که از اوایل ماه مارس رخ داده در مناطق با عرض جغرافیایی مشابه و کاملا مشابه دما و رطوبت, الگوی,” گفت: دکتر محمد سجادی استادیار در دانشگاه مریلند دانشکده پزشکی و مربوط به نویسنده این مطالعه بر روی ارتباط بین دما و طول و عرض جغرافیایی بر گسترش COVID-19.

“برای ما این بود که مطرح (که) متوسط و همچنین پایین مطلق و خاص رطوبت می تواند برگزاری یک نقش کلیدی در انتقال و با مشابه ویروس های تنفسی این یکی به طور بالقوه فصلی.”

این پژوهش با هدف بررسی گسترش COVID-19 سراسر مکان های مختلف در سراسر جهان و آن را به ذکر است که ویروس دیگر نقاط داغ مانند چین و ایران و ژاپن و کره جنوبی و ایتالیا و غربی واشنگتن در حال تمام واقع در مشابه های جغرافیایی است. به ویژه در درجه حرارت بین 41 و 52 درجه فارنهایت یا 5 و 11 درجه سانتیگراد به نظر می رسد بیشتر منجر به این ویروس گسترش یافته است. رطوبت متوسط ارزش بین 47 و 79 درصد نیز اشاره کرد در دیگر مناطق COVID-19 گسترش یافته است.

بوستون میانگین روزانه دمای هوا خواهد سقوط در پیش بینی 41-به-52 درجه منطقه تا آخرین هفته از ماه آوریل است. بوستون در طول روز رطوبت نسبی ارزش نیز به طور معمول در 47-79 درصد آستانه ذکر شده در این مطالعه.

بر اساس فرضیه این مطالعه تولید یک مدل طرح مناطقی که ممکن است منجر به این ویروس گسترش بین در حال حاضر و تا پایان ماه آوریل است. بوستون و ماساچوست واقع در حاشیه شمال مطالعه استدلال محل برای بیشترین پتانسیل گسترش COVID-19 بر اساس طول و عرض جغرافیایی و آب و هوا.

“در زمان کنونی بوستون (است) بسیار نزدیک به یا (است) در پیش بینی مناطقی که ممکن است در بالاترین خطر برای شیوع قابل توجهی, اما من می خواهم به استرس است که یافته های ما نیاز به اعتبار است و حتی در یک منطقه در معرض خطر و لزوما به این معنی نیست که قابل توجه شیوع قطعا اتفاق می افتد وجود دارد یا این که بهداشت عمومی اقدامات هیچ نقش مهمی در کنترل COVID-19” دکتر سجادی گفت. “در این لحظه بهداشت عمومی تلاش ما بهترین ابزار جلوگیری از گسترش این بیماری است.”

اپیدیولوژی باید فرض شده است که یک گرم بهار و تابستان ممکن است کمک کند این ویروس گسترش بیشتر به دلیل رفتار در چنین شرایط آب و هوایی. دکتر سجادی همچنین توافق کردند که در کل یک گرم بهار به طور موقت ممکن است کمک به توقف این ویروس گسترش یافته است.

“با یک ویروس جدید باعث یک بیماری همه گیر در جمعیت است که هیچ به آن ایمنی, بله, من می خواهم برای دیدن یک گرم بهار/تابستان در سراسر ایالات متحده” دکتر سجادی گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im