ویروس جدید روند: گزارش مستند از اقدامات در حال کار

این هفته دولت ممنوع و غیر فوری عمل جراحی انتخابی – یک منبع درآمد برای بیمارستان های خصوصی. که در حال حاضر رهبری این سیستم را به ایستادگی کردن صدها نفر از پرستاران. در تمام سیستم استخدام بیش از 100 ، 000 نفر است. آن را نیز حساب برای بیش از یک سوم از استرالیا تخت های مراقبت ويژه.

بیمارستان های خصوصی در حال هل دادن دولت ها برای تضمین زنده ماندن خود را.

جزئیات بیشتر: دنبال مطلب coronavirus اخبار

بیش از 3600 مورد COVID-19 در حال حاضر تایید شده است در سراسر استرالیا با 1617 در, New South Wales, 685 در ویکتوریا, 625 در کوئینزلند 287 در جنوب استرالیا 278 در غرب استرالیا 71 در عمل 58 در تاسمانی و 15 در قلمرو شمالی. دیروز مشخص شده بزرگترین واحد-روز افزایش موارد تا کنون.

چهارده نفر کشته شده اند از جمله هشت, New South Wales, 3 در, Victoria 2 در غرب استرالیا و 1 در QLD.

دنبال کنید با ما زندگی می کنند نورد پوشش زیر.

به روز رسانی زنده

اسکات موریسون اذعان کرد گزارش های شناور در اطراف امروز که دولت در حال کار بر روی یک درآمد قابل توجهی بسته حمایتی.

که بسته است و گفته می شود شبیه به یارانه دستمزد اعلام شده توسط بوریس جانسون دولت در پادشاهی متحده. اما آقای موریسون بازی پایین مقایسه.

“خزانه دار و من کار کرده اند با هم با وزارت خزانه داری و مقامات دیگر شب و روز بیش از روزهای اخیر به اطمینان حاصل شود که ما ارائه می کنند بیشتر افزایش درآمد پشتیبانی در سراسر استرالیا اقتصاد” گفت: نخست وزیر.

“ما در حال بسیار مراقب باشید تا اطمینان حاصل شود که درآمد پشتیبانی را می توان در یک راه است که می شود آن را به مردم به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است با استفاده از سیستم های موجود ما.

“هنگامی که ما انجام این کارها آن است که یک ماده از برش و چسباندن ایده ها از جاهای دیگر است. ما نیاز به راه حل های است که کار در استرالیا است.”

آقای موریسون گفت: دولت “یادگیری” از دور دوم از محرک که منجر به Centrelink خدمات غرق.

“ما در حال یادگیری از آن و حصول اطمینان از اقدامات ما به دنبال برای قرار دادن در مکان های بعدی خواهد بود قادر به توزیع می شود به طور موثر تر است.”

“پس از آن یک موضوع است که آیا درآمد بیشتر برای حمایت از کارگران و کارکنان مورد نیاز است. آن است که یک عامل از طراحی و تحویل آن پشتیبانی می کند. شما می توانید برش و چسباندن کسی دیگری سیستم از آنجا که ما دیده می شود در بسیاری از حوزه های قضایی دیگر قرار دادن این چیزها در جای خود آنها را به سرعت در حال طراحی مجدد و آنها را تغییر دهید.”

او کسب و کار را به نگه داشتن در تصمیم گیری در مورد آینده خود را تا زمانی که درآمد جدید حمایت از اقدامات را اعلام کرد.

“من می گویند به کارفرمایان که من می دانم در حال رفتن را از طریق بار دشوار است – این تغییرات به زودی اعلام خواهد شد. و من می پرسند که شما را قبل از هر گونه تصمیم گیری است که شما این فرصت را برای دیدن بیشتر اقداماتی که دولت اعلام خواهد شد” آقای موریسون گفت.

اسکات موریسون آغاز کنفرانس مطبوعاتی خود با تاکید بر تشویق روند در استرالیا coronavirus اعداد.

“در این زمان در هفته گذشته میزان افزایش از موارد تا حدود 25-30 درصد در روز است. این نرخ در حال حاضر بیش از چند روز گذشته کاهش یافته و به حدود 13-15 درصد,” او گفت:.

قبل از وارد شدن به آن 1.1 میلیارد دلار در حمایت از اقدامات نخست وزیر نشان داد که دولت در حال همکاری با Atlassian و Facebook برای ایجاد یک جدید کروناویروس اطلاعات خدمات.

برای دسترسی به این سرویس گفت: شما به سادگی نیاز به رفتن به واتساپ و جستجو برای اونس است.gov.au/whatsapp.

“شما دسترسی به یک سرویس پیام رسانی است که ما را قادر به صحبت کردن بیشتر و بیشتر مردم استرالیا از نظر بهداشتی اولیه مشاوره به روز رسانی در اقدامات که در محل قرار داده شده توسط دولت های ایالتی و فدرال و که خواهد شد کمک به شما برای به دست آوردن اطلاعات دقیق و به موقع گفت:” آقای موریسون.

“من همچنین می توانید می گویند که در اپل فروشگاه app coronavirus برنامه شما هم اکنون می توانید آن را دانلود کنید. من که صبح امروز و در دسترس است و در حال انجام همان چیزی که – ارائه اطلاعات بیشتر در منابع مورد اعتماد محل مشاوره و اطلاعات است.”

نخست وزیر اسکات موریسون است که فقط راه رفتن در حال حاضر برای یک کنفرانس خبری در کانبرا که در آن او را رسما اعلام 1.1 میلیارد دلار در coronavirus اقدامات پشتیبانی می کند.

ما شما را به نظرات خود را در مدت کوتاهی برای اولین بار در اینجا جنبه های کلیدی از اعلام.

Telehealth

دولت در ارائه $669 میلیون دلار به گسترش مدیکر-یارانه telehealth خدمات.

این ایده در اینجا این است که شما قادر خواهد بود برای دسترسی به سلامت حمایت خود را در صفحه اصلی تماس با GP خدمات از طریق تلفن و یا با استفاده از ویدئو کنفرانس ویژگی های مانند FaceTime.

با ارائه درمان از راه دور ما می توانیم امیدوارم محدودیت های غیر ضروری در معرض قرار گرفتن بيماران و بهداشت حرفه ای به کوروناویروس. آن را نیز به برخی از فشار بیمارستان ها و اورژانس ،

خشونت خانگی حمایت

اولیه 150 میلیون دلار خواهد بود مورد استفاده قرار گیرد برای حمایت از استرالیا تجربه داخلی خانواده و یا خشونت های جنسی با توجه به خرید اینترنتی از ویروس.

ما در حال حاضر می دانیم جستجوهای گوگل برای خشونت خانگی باید مشخصی در هفته های اخیر و خدمات پشتیبانی گزارش تقاضا بیشتر است.

پول جدید در حال رفتن به برنامه های تحت برنامه ملی برای کاهش خشونت علیه زنان و فرزندان خود را.

سلامت روان پشتیبانی

این اندازه گیری ارزش $74 میلیون نفر است. این شامل یک جدید ملی ارتباطات کمپین به ارائه اطلاعات در مورد حفظ سلامت روانی و راهنمایی در مورد زمانی که شما و یا یک دوست باید به دنبال کمک های اضافی.

$10 میلیون تکه خواهد شد نسبت به ایجاد یک اختصاص داده شده coronavirus تندرستی خط حمایت تحویل داده شده توسط فراتر از آبی. که خط را کمک به مردم مبارزه با کروناویروس تشخیص و یا دچار استرس ناشی از بیکاری یا مشکلات مالی ،

یکی دیگر از $14 میلیون قطعه است که کنار گذاشته برای تقویت سلامت روان پشتیبانی از ارائه دهندگان که در حال تجربه یک افزایش در تقاضا است.

خدمات امدادی

موسسات خیریه و جامعه دیگر سازمان های که ارائه اضطراری و مواد غذایی تسکین دریافت اضافی $200 میلیون دلار است.

این پول است که به منظور انعطاف پذیر, پس از آن می توانید به هر کدام از خدمات امدادی در حال تجربه بزرگترین افزایش در تقاضا.

ما هنوز برای دریافت هر گونه جدید کروناویروس شماره امروز پس بیایید با استفاده از این آرامش نسبی به سهام که در آن استرالیا است.

تعداد کل تایید موارد بر اساس شمارش از اعداد ارائه شده توسط مقامات بهداشتی در هر ایالت و قلمرو در حال حاضر در 3640.

وجود دارد 1617 در, New South Wales, 685 در ویکتوریا 625 در کوئینزلند 287 در جنوب استرالیا 278 در غرب استرالیا 62 در تاسمانی 71 در استرالیا australian Capital Territory و 15 در قلمرو شمالی.

دیروز مشخص استرالیا بزرگترین افزایش در موارد در یک روز با یکی دیگر از 460 اضافه شده به چوب خط حساب کردن.

آن را در واقع بزرگترین برخی حاشیه – رکورد قبلی بود 382 – اما ما باید توجه داشته باشید آن را همزمان با افزایش قابل توجهی در تست های انجام شده. تست های بیشتر معنی نتایج بیشتر و بیشتر موارد تایید شده.

ما همچنین ثبت دیگر از مرگ, دیروز, آوردن ملی تلفات به 14. قربانی بود 91 سال از یک مرکز مراقبت از سالمندان در حومه سیدنی Macquarie Park.

وزیر دارایی Mathias Cormann مهمان بود در خودی امروز. میزبان دیوید Speers از او خواسته در مورد یارانه دستمزد ایده بنا به گزارش ها در نظر گرفته شده توسط دولت است.

مرتبط با: دولت کار بیشتر درآمد پشتیبانی

“در این یارانه دستمزد ایده دو روز پیش می گفت:” ما نمی خواهد نگاه بریتانیا به سبک سیستم به دلیل در استرالیا زمینه که فقط کار نمی کند.’ این است که هنوز نظر خود را?” Speers پرسید.

“خوب منظورم این است که درست است. به عنوان من درک می کنم آن انگلستان را ساخته اند برخی از اطلاعیه ها. من مطمئن هستم که آنها در واقع قادر به آن را رول” آقای Cormann گفت.

او تایید کرد که دولت به دنبال “به طور قابل توجهی گسترش” خود را اعلام کرد در حال حاضر پشتیبانی درآمد برای استرالیا.

“اما ما در حال رفتن به آن را انجام دهد در استرالیا راه است. ما قصد انجام آن را در راه است که در واقع رفتن به قادر به تحویل داده می شود با استفاده از سیستم های موجود و موجود ما معماری” او ادامه داد.

“فقط ساخت گسترده وعده بدون دادن خودمان ظرفیت ارائه خواهد شد یک مسئول چیزی که به انجام است.”

Speers دنبال کرد تا به دنبال روشن شدن جزئیات.

“معنا یارانه کارکنان دستمزد اگر یک کسب و کار نگه می دارد آنها را در کارکنان خود را؟”

“به خوبی آنچه در آن به معنی ارائه به طور قابل توجهی افزایش درآمد از طریق کسب و کار. چه فرم است که اعلام خواهد شد هنگامی که تمام کسانی که تصمیم گیری ساخته شده اند” گفت: آقای Cormann.

“اما با یک شرط برای حفظ کارکنان شاغل?” Speers فشرده.

“خواهد بود که قصد از آنچه که ما در حال حاضر در کار” وزیر پاسخ داد.

او کاهش یافته است به گونه قابل توجهی بیشتر جزئیات اما گفت که دولت مشغول به کار بود “به همان سرعتی که ما می توانیم” برای دریافت بسته جدید انجام می شود.

پروفسور رامون شعبان, یک متخصص بیماری های عفونی از دانشگاه سیدنی ساخته شده یک نکته مهم در تلویزیون ABC این صبح است.

“بسیاری از ما مرگ و میر را در سالمندان مردمی است. اما اکثریت قریب به اتفاق افرادی که عفونت span بین سنین 20 و 69” پروفسور شعبان گفت.

“این نشان می دهد که این مهم همه ما پایبند به اقدامات اجتماعی فاصله و ماندن در خانه.

“بسیاری از استرالیایی ها در سراسر کشور انجام داده اند درست بیش از بسیاری از ماه که ما همه ممنون. اما وجود دارد در جیب افراد خاص در محدوده سن که انجام داده اند درست است.

“در صورتی که متوقف نمی شود, آن را نسبتا روشن به من ما باید خیلی دقیق تر اجتماعی فاصله اقدامات است که می تواند نسبتا به سرعت.

“بعد از دو هفته حیاتی است برای همه ما اگر ما می خواهیم برای جلوگیری از این نوع عمده فروشی عفونت و بار بیماری دیده ایم در کشورهای دیگر مانند ایتالیا.”

او با اشاره به افراد در “سن خاص محدوده”. خوب ترین آلوده است افراد بین سنین 20 و 29.

بله جوانان, علائم خود را کمتر احتمال دارد به تواند شدید باشد. اما شما هنوز هم می تواند floored این چیزی که شما قطعا می توانید آن را گسترش به مردم آسیب پذیر تر از خودتان است.

اجتماعی. فاصله. آن را انجام دهد.

همانطور که قبلا ذکر, مردم پرواز به استرالیا آغاز شده بود و رفت به موقت قرنطینه امکانات برای اطمینان از آنها اطاعت خود انزوا قوانین.

دو سوم از ما coronavirus موارد آمده شده است و یا نزدیک به مسافران خارج از کشور. بنابراین خالی هتل ها و دیگر خدمات اقامت استفاده می شود برای اطمینان بیشتر مسافران فرصتی برای گسترش این بیماری است.

سه هزار نفر از مردم در حال انتظار برای فرود در سیدنی به تنهایی امروز. در اینجا ما برخی از فیلم اول از آنها لود شده بر روی اتوبوس ها که آنها را به محل قرنطینه.

https://platform.twitter.com/widgets.js

استرالیا پیشرو متخصص در مورد منشاء و تکامل ویروس ها می گوید جهان باید مشغول به کار در یک coronavirus واکسن برای سال.

“ما می دانستیم که این اتفاق خواهد افتاد” پروفسور ادوارد هولمز از دانشگاه سیدنی گفت:” The Sydney Morning Herald.

“این جای تعجب نیست یکی دیگر از coronavirus ظهور در انسان است. ما شده اند نظارت این ویروس ها. آنها بوده ام پریدن گونه حد و مرز است.”

COVID-19 شروع به پریدن کرد به انسان از خفاش ها بسیار شبیه به سارس و MERS قبل از آن است.

پروفسور هولمز برای اولین بار بود محقق به انتشار یک توالی ژنتیکی از ویروس است که باعث COVID-19.

“تمام جهان در حال حاضر راه اندازی به صورت یک بیماری همه گیر. ما در مگا شهرستانها وجود دارد حمل و نقل. این تصادف در حال انتظار برای رخ می دهد و آن اتفاق افتاده است,” او گفت:.

این روزنامه همچنین به صحبت کرد CSIRO محقق میشل بیکر که توافق کردند که دولت ها در سراسر جهان بوده و بیش از حد از خود راضی در مورد چشم انداز یک بیماری همه گیر کوروناویروس.

“ما شده اند به طور کامل از خود راضی. تقریبا به اندازه کافی پژوهش انجام شده است” گفت: دکتر بیکر.

“آن را می شود واقعا دشوار است برای گرفتن کمک های مالی که وجود دارد نه شیوع. مردم احساس امنیت. آنها احساس نمی کنم مربوط است دیگر.”

یک مرد و یک زن بوده اند جریمه از 1000 دلار در هر بعد از اتهام نادیده گرفتن آنها 14 روز coronavirus خود انزوا دوره پس از ورود به تایلند.

پلیس گفت که آنها صادر 22 ساله و 23 ساله با مجازات نقض اعلامیه دیروز پس از صحبت کردن زن و شوهر در یک آدرس در Hillvue غربی NSW, جایی که آنها تا به حال شده نیاز به قرنطینه به مدت دو هفته.

افسران گفت: این جفت ارز که وارد سیدنی در یک پرواز های از تایلند در روز سه شنبه سفر کرده بود از Hillvue به Boggabri در روز جمعه که در آن آنها را به تماس با شخص دیگری.

دو نفر بودند و هر یک را صادر کرد, با 1000 دلار جریمه برای عدم پیروی از یک جهت در بخش 7 از NSW بهداشت عمومی عمل می کنند.

دولتها در سراسر کشور در حال ramping تا اجرای آنها از انزوا سفارشات. حدود دو سوم از استرالیا تایید کرد coronavirus موارد هستند که مربوط به خارج از کشور سفر.

– AAP

کارکنان بیمارستان در سیدنی انجام می دهند همه چیز “مثل انسان ممکن است” برای آماده شدن برای افزایش coronavirus بیماران. آنها فقط نمی دانند که چگونه این “سونامی” خواهد بود.

“من می دانم آن را به این سونامی آینده – ما کاملا می توانید ببینید که چگونه بزرگ آن را به حال کمپبللتون بیمارستان paediatrician دکتر اندرو مک دونالد گفته دیلی تلگراف.

“اما نیروهای, آماده, آنها قفل شده و لود شده و آنها را انجام داده ایم همه آماده سازی آنها می توانید آن را همه می آیند به اندازه و چگونه به سرعت همه چیز اتفاق می افتد.”

کار خود را می تواند بی نهایت سخت تر اگر بیمارستان های خصوصی در سراسر کشور مجبور به نزدیک به آنها هشدار داده اند ممکن است اتفاق می افتد.

دولت ممنوعیت غیر فوری عمل جراحی انتخابی – یک منبع درآمد برای این بیمارستان ها – شروع می شود در تاریخ 1 آوریل. آن را در حال حاضر led خصوصی سیستم را به ایستادگی کردن صدها نفر از پرستاران. در تمام سیستم استخدام بیش از 100 ، 000 نفر است.

فقط به عنوان مهم به گزارش اخبار پارسیان سو maya frost بیش از یک سوم از استرالیا تخت های مراقبت ويژه در بيمارستان های خصوصی.

این بیمارستان ها anow می خواهند دولت ها برای تضمین زنده ماندن خود را.

“بیمارستان ها با آن روبه رو هستند بسیار دشوار است تصمیم به ایستادگی کردن کارکنان و کردند خدمات به عنوان یک نتیجه مستقیم (ممنوعیت) فقط زمانی که کل سیستم بهداشت و درمان است نیروبخش خود را برای افزایش COVID-19 بيمار گفت:” مایکل Roff سر از استرالیا بیمارستان های خصوصی انجمن.

“ایالات متحده به نظر نمی رسد به درک ضرورت رسیدن به یک توافق در این آخر هفته. اگر آنها نمی, که, تخت آنها نیاز به چند هفته زمان دیگر ممکن است در دسترس است.”

برت هلمز دبیر NSW پرستاران و ماماها با کانون قرار دادن در وضعیت نسبتا تلخ نظر نخوری بیمارستان های خصوصی به صورت ایستاده کارکنان.

“وجود دارد به نظر نمی رسد شده اند بسیاری از دوراندیشی از عواقب ناشی از ارسال افراد در ترک و تخمگذار آنها را خاموش و هنگامی که s*** به آمار فن در چهار هفته دیگر با تکیه بر آنها را به آینده را به چه خواهد بود یک کار بسیار دلهره آور وضعیت” آقای هولمز گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im