نیویورک ویروس تلفات سقوط به پایین ترین سطح در هفته

توسط کارن متیوز و مارینا وینو

نیویورک (AP) — نیویورک روزانه coronavirus مرگ و میر کاهش یافته است کمی رهبران دولت braced برای $13.3 میلیارد بودجه آمار و ساکنان خواهد شد دریافت برنامه های کاربردی برای پست الکترونیکی-در برگه های رای.

جزئیات بیشتر در مورد تحولات در شیوع کروناویروس در نیویورک:

___

اعداد

نیویورک گزارش داد که کمترین تعداد روزانه COVID-19 مرگ و میر در هفته در روز جمعه.

دولت گزارش 422 کشته و پنج شنبه. که بدترین از مارس 31, هنگامی که آن را ثبت 391 مرگ و میر. بیش از 16000 نفر فوت کرده اند در دولت از شیوع بیماری است.

“این است که در یک سطح غیر قابل تصور و آن را رها کردن تا حدودی. اما آن را هنوز هم ویرانگر اخبار” رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: در جلسه توجیهی روزانه.

تعداد کل افراد بستری ایالت همچنان به رها کردن به آرامی ضربه 14,258 هر چند تعداد بیماران جدید از آمدن به بیمارستان است که اساسا مسطح در حدود 1,300, کومو گفت.

هر چند به طور کلی روند ارائه برخی از امید, فرماندار ادامه داد: به استرس است که هر گونه سود می تواند از دست رفته به سرعت اگر اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت های آرام هستند بیش از حد به سرعت.

“چگونه سریع کاهش, چگونه کم است کاهش؟” کومو پرسید. “دوباره متغیر چیزی است که ما انجام می دهیم.”

___

بودجه گران

نیویورک انتظار برای دیدن یک بودجه متلاشیکننده $13.3 میلیارد دلار کاهش درآمد مالیاتی از طریق مارس آینده در میان همه گیر کومو گفت.

کومو منجمد برای پرداخت دهها هزار نفر از کارکنان دولت و هشدار داد از 20 درصد کاهش به کمک های دولت برای مدارس و بیمارستان ها و دولت های محلی.

این فرماندار دموکرات است و انتقاد کنگره برای داشتن و در عین حال به دنبال از طریق در وعده های بیشتر کمک به دولت در coronavirus هزینه های بسته. برای دومین روز او لعنتی جمهوری خواه رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل برای پیشنهاد متحده در مواجهه با کمبود می تواند اعلام ورشکستگی.

کومو جرأت مک کانل به تصویب لایحه اجازه می دهد دولت به طور قانونی اعلام ورشکستگی کرد و گفت این امر سیگنال به بازارهای مالی و کشورهای دیگر است که این کشور در بحران.

“تصویب قانون” کومو گفت. “من به جرات به شما.”

___

ضد عفونی کننده

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio در پاسخ به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را غرق در افکار در مورد امکان استفاده از مواد ضد عفونی کننده و یا اشعه ماوراء بنفش برای درمان COVID-19 گفت که آن را “غم انگیز زمانی که شما به درست رئیس جمهور ایالات متحده” بر پایه علم است.

مغلوب ساختن پیشی جستن پنج شنبه اشاره کرد که محققان به دنبال شدند در اثر مواد ضد عفونی کننده در coronavirus و تعجب با صدای بلند اگر آنها می تواند تزریق به مردم است. او همچنین پیشنهاد کرد که درخشان اشعه ماورای بنفش نور “در داخل بدن” ممکن است یک درمان موثر.

صحبت با خبرنگاران جمعه, de Blasio مراجعه کننده یک سوال در مورد تهمت نظرات به شهر کمیسیون بهداشت و درمان دکتر Oxiris Barbot که هشدار داد که مواد ضد عفونی کننده می تواند مضر باشد اگر مصرف و یا به پوست اعمال می شود.

“غم انگیز است هنگامی که شما به درست رئیس جمهور ایالات متحده در یک ماده از علوم و بهداشت و درمان, اما من فکر می کنم دکتر Barbot فقط انجام یک کار خوب در پاسخ به رئیس جمهور پس لطفا اجازه دهید مردم این شهرستان می دانم هدایت که او دادن” د Blasio گفت.

کومو که در ملاقات با رئیس جمهور در این هفته کاهش یافته است به آدرس مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات به طور مستقیم در خود جلسه.

“من نمی دانم که خیلی در مورد اشعه ماوراء بنفش” کومو گفت. “نه کار من. کسب و کار من نیست.”

___

رای غیابی

کومو گفت: او منظور خواهد شد دولت انتخابات افغانستان به طور خودکار ایمیل هر نیویورکر یک پستی-نرم افزار پرداخت می شود برای absentee ballot. فرماندار قبلا با صدور یک فرمان اجرایی اجازه می دهد ساکنان به رای غایب در ژوئن 23 اولیه انتخابات.

___

وینو گزارش از آلبانی و مایکل هیل کمک از آلبانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im