NFL 2020 برنامه زمانبندی انتشار: افسانه quarterbacks تام بردی و Drew Brees خواهد دوئل هفته باز

NFL نمی کم در تام بردی را برای اولین بار با Buccaneers یا shortchange بینندگان با پایین تر از حریف است.

هیچ قوطی گوجه فرنگی 1 هفته.

آن را برای رفتن به بردی vs. Drew Brees و پرستاران در یک بازی در مرسدس بنز Superdome.

به عنوان خیمه matchups این NFC جنوبی تقلا سخت است به بالا. دو کارفرمایی افسانه رفتن پا به پا. این بازی دارای 4:25 p. m. ET زمان شروع ،

که به معنی جدید انگلستان طرفداران می توانید پرستان بازکن در 1 بعد از ظهر در برابر دلفین ها در ورزشگاه ژیلت گرفتن اولین نگاه خود را در جارت Stidham به عنوان یک نویسنده و سپس تلنگر برای دیدن بیش از سابق خود کارفرمایی در اولین بازی با Buccaneers.

سخت به ضرب و شتم آن.

این Bucs-Saints بازی را دو سوپر باول-برنده quarterbacks هر دو بیش از سن 40 سالگی بازرگانی ، این ارقام به یک دوئل به شروع فصل. دو بخش رقبای دوباره دیدار خواهد کرد و هشت سال بعد در Raymond James ورزشگاه.

فصل گذشته با Jameis وینستون در راس این Bucs شد جاروب شده توسط پرستاران.

این Bucs در شمارش بردی که صرف دو دهه در انگلستان برنده شش سوپر کاسه به تغییر ثروت خود را.

بردی مجهز شده با مقدار زیادی از سلاح. مایک ایوانز Chris گادوین و O. J. Howard در زرادخانه خود را. طوری است که دوست قدیمی, راب Gronkowski.

بنابراین همراه با نگه داشتن زبانه ها در بردی, وطن پرست, طرفداران همچنین می توانید نظارت بر Gronkowski بازگشت به تنگ پایان آمد از بازنشستگی مشغول به کار تجارت به خلیج تمپا.

دیدن بردی و Gronk دوباره با هم قطعا piques بهره از طرفداران در همه جا. این خواهید بود که راه تمام طول سال های طولانی.

دیگر بازی است که مطمئن شوید که به بسته شلاق زدن هستند Bucs جلسات با دفاع از قهرمان سوپر باول سران و Green Bay. درست مثل میهن پرستان این Bucs پنج نخست-زمان بازی ها (خرس در هفته 5 در اظهارات هفته 7 در n. y. غول هفته 8, میزبانی Saints هفته 9, میزبانی قوچ هفته 11).

فقط آن را به زمینه داشتن پنج نخست-تایمر است که حق رای دادن رکورد. که چه بردی به معنی در تمپا.

به بردی بعدی و فلک در برابر پاتریک Mahomes و روسای می آید که هفته 12 در تمپا. بردی 2-1 در برابر اشراف’ جوان تفنگ. دو بردی-Mahomes حملات فوری کلاسیک. با اشراف آینده یک سوپر باول برنده تربیع خاموش در برابر nemesis بردی دوباره باید حماسه.

که بازی می آید در طول شاید سخت ترین کشش بردی و Bucs با قوچ, ستاد, وایکینگها و شاهین در هفته متوالی. خود حافظ است هفته 13.

هکرها بازی در ضمن به ارمغان می آورد یکی دیگر از خیمه matchup با Aaron Rodgers. که هفته 6 نیز در تمپا.

در فصل گذشته Bucs به پایان رسید 7-9 خوب برای مقام سوم در NFC جنوبی در بروس Arians سال اول. آنها از دست رفته بسیاری از بازی ها که هزینه آنها یک کارت پیشنهاد در NFC. انتظار برای آنها برای بستن شکاف برنده تمام محکم رقابت بازی و اجرا با بردی.

این شروع می شود با NFC جنوبی نبرد در نیواورلئان در برابر Brees و پس از اتمام با دیگری تقسیم نبرد در برابر سابق NFL MVP مت رایان در تمپا.

دست و پنجه نرم کمربند صندلی خود را. بردی و Gronk باید کار خود را قطع منجر به Bucs به سرزمین موعود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de