پیش نویس NFL تحلیلگر: پیش نویس ‘مجموعه تا واقعا به سادگی’ به صورت استیلرز’ توهین آمیز نیاز

14 دقیقه پیش

استیلرز شده اند بدون در دور اول پیش نویس انتخاب از سال 1967. اما با شیوه پوشش برای این هفته NFL Draft سال 2020 ممکن است یک سال است که به صورت.

به نظر می رسد که ارزیابی حداقل یک پیش نویس تحلیلگر صحبت من با هر سال است.

لوقا Easterling می نویسد: برای پیش نویس سیم. این yearlong پیش نویس سایت برای ایالات متحده آمریکا امروز Touchdown سیم سیستم عامل است. و برای 19 فصل Easterling انجام شده است یک کار عالی پیگیری پیش نویس فعالیت و چشم انداز در طول سال.

هر سال Easterling من می پیوندد به پیش نمایش پیش نویس بیش از دو روز برای ما “صبحانه با بنز” پادکست. ما می خواهیم نگاهی به طرف توهین آمیز از توپ یکشنبه و دفاع در روز پنج شنبه.

Easterling می گوید: با وجود معاملات خود را در دور اول انتخاب کنید برای Minkah فیتزپاتریک استیلرز هنوز هم به احتمال زیاد به پیاده روی به دور از امسال پیش نویس مسافت.

“این مجموعه واقعا خوبی برای پیتسبورگ” Easterling گفت. “هر سه از موقعیت های که من می خواهم نقطه به نقطه به عنوان یک موقعیت در وسط دور دوم همه جرم و تمام مواضع من فکر می کنم پیتسبورگ واقعا نیاز به آدرس. آن را به سقوط بسیار خوبی برای آنها اگر آن را در راه من انتظار می رود.”

Easterling اشاره شده است به طور خاص به گیرنده گسترده خط حمله و در حال اجرا بازگشت.

“همه شده است صحبت کردن در مورد چقدر عمیق این گیرنده گسترده ای کلاس برای تقریبا کل سال” او گفت:. “حتی بازگشت به کالج فصل فوتبال ما شده است صحبت کردن در مورد پتانسیل که این کلاس بود. من 17 گسترده گیرنده در بالا 100.

“وجود دارد در حال رفتن به شروع-کالیبر گسترده ای از گیرنده های در هیئت مدیره در دور چهارم.

TCU را Jalen Reagor شده است و یک گیرنده است که اغلب چاک دار به استیلرز. Easterling به نظر می رسد فکر می کنم او می تواند رفته استیلرز انتخاب در شماره 49.

او باعث می شود USC مایکل پیتمن جونیور صدا مانند عبور جالب است که می تواند بهترین در دسترس مناسب برای استیلرز در آن محدوده.

“او بسیار کامل و گسترده ای از گیرنده” Easterling گفت. “شما نمی بینید بچه ها که بزرگ (6-پا-4/220 پوند) با اسلحه فیزیکی بازی با 4.5 تخت با سرعت. او واقعا یک بازیکن کامل است. او یک پسر است که بلوک پایین میدان — چیزی استیلرز ارزش. او فقط همه چیز هست. آن سخت است به نقطه ای از یک خطا در خود بازی است.”

و اگر استیلرز ناب در حال اجرا بازگشت به جای ؟ Easterling ادعا می کند که شش یا هفت پشت با دور اول نمرات. اما او نمی بینیم بسیاری از تیم های انتخاب پشت اوایل.

Easterling است به خصوص در ایالت فلوریدا در طب مکمل و جایگزین Akers به عنوان یک گزینه خوب برای وسط دور دوم. Akers دیدم با Seminoles (1,144 متری 5.0 متری در حمل 14 touchdowns) با وجود داشتن خط حمله بود که به خوبی در زیر استاندارد به طور معمول دیده می شود در تالاهاسی.

“او بسیار با بسیار کمی در ایالتی فلوریدا” Easterling گفت. “او یک بازیکن کامل است. می توانید گرفتن توپ بیرون آمدن از backfield. او که دنده اضافی در این زمینه باز است. او می تواند بزرگ را پخش و اجرا به دور از دفاع. او هنوز هم فشرده و فیزیکی (5-پا-11/212 پوند) به اندازه کافی گوشت گاو به اجرا بین دنده و گرفتن ضرب دیده است.”

برخی فکر می کنم که استیلرز ممکن است با یک offensive lineman. آن را خیلی زود به فکر جانشین برای Maurkice Pouncey و الخاندرو بیانوبا. همچنین نگهبانان رامون پرورش و B. J. Finney رفته است. باشگاه امضا Stefen Wisniewski در offseason اما عمق مورد نیاز است.

“بسیاری از ارزش (در گارد و مرکز) است که دور سوم لگد کردن” Easterling گفت. “وجود دارد در حال رفتن به شروع-کالیبر بازیکنان در دسترس به دور چهارم. بسیاری از گزینه های فوق العاده مناسب که در آن استیلرز به آنها نیاز دارید.”

Easterling و من هم شیرجه رفتن به چه استیلرز می تواند بوده ام به دنبال در برای پایان تا به حال آنها را امضا نکرده اریک Ebron هر وسوسه آنها ممکن است در کارفرمایی و برخی از چالش هایی که به صورت عمومی مدیران به دلیل covid-19 شرایطی که محدود سراغ.

گوش دادن: تیم بنز و پیش نویس سیم را لوقا Easterling شکستن بالقوه وظیفه که ممکن است متناسب با استیلرز

تیم بنز یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید در تماس با تیم در [email protected] و یا از طریق توییتر. همه توییتهایی می تواند اعلان مجدد. همه ایمیل ها به موضوع انتشار مگر اینکه در غیر این صورت مشخص.

دسته بندی:
ورزشی | استیلرز/NFL | صبحانه با بنز | تیم بنز ستون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de