پیش نویس NFL تحلیلگر: مناسب دارای جای خواب جایگزینی برای Javon Hargrave, LCC گزینه برای استیلرز

18 دقیقه پیش

در بخش اول ما از قبل پیش نویس پادکست با پیش نویس سیم را لوقا Easterling او مشخص شده که او چگونه فکر, پیش نویس گذاشته خوبی برای استیلرز برای پاسخگویی به حملات خود را نیاز دارد.

حتی اگر آنها نمی تواند ساخت یک دور اول انتخاب است.

در قسمت دوم ما نگاهی به چشم انداز استیلرز می تواند زمین در دفاع. و شوکه نمی شود اگر استیلرز در آن مسیر بروید.

با Javon Hargrave (680 دفاعی جرقه بزند) و علامت بارون (750 دفاعی جرقه بزند) هر دو رفته از طریق آژانس است که مقدار زیادی از زمان بازی به جذب. هیچ روشن جایگزینی برای هر دو بازیکن در حال حاضر در این فهرست هستند.

“گوشت این linebacker کلاس در حال رفتن به در وسط دور” Easterling گفت: این گروه در داخل. “دور سه و چهار و پنج. شما قطعا می توانید فقط به عنوان ارزش زیادی در روز سه وجود دارد که اگر شما گرفتن یک مرد در دوم یا سوم است.

Easterling گفت که این پیش نویس ویژگی های هر دو ورزشی پاس-نوع پوشش در آن محدوده به عنوان به خوبی به عنوان بزرگ فیزیکی اجرا thumpers.

Shaq Quarterman از میامی یعقوب فیلیپس از LSU و Akeem Davis-Gaither از آپالاچی دولت تمام شد که نام او ذکر شده است.

Easterling می گوید: برخی از با کیفیت بالا چشم انداز ممکن است در دسترس در جای دیگر به خصوص در بینی مقابله با. او بسیار بزرگتر از طرفداران LSU را Rashard لارنس از بیشتر است. بسیاری از طرح او به دور چهارم اما Easterling اصرار دارد او بالا-5 داخلی دفاعی lineman.

او تقریبا دقیقا همان اندازه (6-پا-2, 308 پوند) به عنوان Hargrave (6-پا-2, 305 پوند). بنابراین او به طور بالقوه می تواند اداره کند که موقعیت نوسان بودن بینی در پایه 3-4 دفاع و شاید برخی از جرقه بزند برای مخفی Heyward و Stephon Tuitt در زیر بسته است.

“او یک استیلرز بازیکن در چگونه او نقش بازی می رود و در مورد کسب و کار خود را” Easterling گفت. “او یک پسر من می خواهم به عنوان نزدیک به عنوان ممکن است زندگی پر از بدبختی برای linemen و quarterbacks. توقف موتور. و یک رهبر بلامنازع در آن (LSU) اتاق قفل است.”

Easterling نیز اشاره کرد و در Raekwon Davis (آلاباما), Marlon دیویدسون (Auburn) و اردن الیوت (میسوری) به عنوان بازیکنان که ممکن است خوب پشتیبان گیری برای Tuitt و Heyward در حال حاضر.

از وجود آنها ممکن است پروژه به استارت در آینده است.

استیلرز همچنین نیاز به عمق در خارج linebacker. Ola Adeniyi است تنها کسی که در این فهرست با هر نوع قابل بازی اکشن و محدود (62 دفاعی snaps در سال 2019). به علاوه جوانه Dupree ممکن است ترک پس از خود را حق رای دادن تگ های نجومی در سال 2020 است.

Easterling می گوید هر دو Jonathan Greenard و Bradlee Anae از یوتا در حال لبه rushers که دیدم در ارشد کاسه. آنها هر دو پروژه بین استیلرز’-دور دوم انتخاب در شماره 49 کلی و سوم-دور در انتخاب 102. هر دو بازیکن پس از آن به احتمال زیاد به عنوان یک بیت از یک برسد در دور دوم اما بسیار خوب اگر مقدار استیلرز آنها را در اواخر سوم.

“آنها نشان داد روش بزرگ بچه ها که می توانید پس از کارفرمایی,” Easterling گفت. “هنگامی که شما به دنبال عمق و استارت شما می توانید استطاعت به یک مرد است که نیاز به کمی لهستانی, نیاز به یک زمان کمی برای توسعه است.”

تنسی دارل تیلور یک بازیکن دیگر Easterling با اشاره به به عنوان یک ارزش و دور سوم انتخاب شده است. او معتقد است ممکن است در دور اول استعداد وجود دارد. اما دوام سوالات باید به دنبال او بیرون آمدن از کالج. تیلور است که بزرگترین آن گروه. 6-پا-4 و 267 پوند او را به همان ارتفاع به عنوان دوپری و فقط دو پوند سبک تر است.

در بقیه از ما, پادکست, لوقا و من تشریح ثانویه به خصوص پشت-of-the-پیش نویس استعداد در ایمنی. استیلرز ممکن است نیاز به برخی از ترکیبی نوسان بازیکنان است که می تواند در تیم های ویژه. و بحث ما در مورد دو محلی که ممکن است در قرعه کشی برخی از اواسط دور استیلرز بهره در cornerback.

گوش دادن: تیم بنز و پیش نویس سیم را لوقا Easterling بحث در مورد پیش نویس میدارد که می تواند کمک به استیلرز در دفاع

تیم بنز یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید در تماس با تیم در [email protected] و یا از طریق توییتر. همه توییتهایی می تواند اعلان مجدد. همه ایمیل ها به موضوع انتشار مگر اینکه در غیر این صورت مشخص.

دسته بندی:
ورزشی | استیلرز/NFL | صبحانه با بنز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru