پیش نویس NFL عملا به عنوان سرگرم کننده به عنوان بسیاری از سال

مجازی هرگز مطابقت می توانید چیزی واقعی و مجازی پیش نویس NFL از این قاعده مستثنی بود.

اما هنگامی که پیش نویس نقل مکان کرد و در گذشته یک افسرده باز کردن آن را در خدمت هدف از در نظر گرفتن ذهن ما را همه گیر است که به ما پناه در محل و در ورزش است که ایستاده بود و بالاتر از همه دیگران در محبوبیت در آمریکا برای چند دهه.

اولین 15 دقیقه به طرز عجیبی بودند بسیار اختصاص داده شده به همه گیر و امیدواریم تم لیگ تصمیم به ترویج. چیز زیادی در مورد پیش نویس آن را به ذهن ما خارج از آن و در نهایت آن را انجام داد.

زنده جمعیت از دست رفته بود و مجازی بوس از کمیسر راجر Goodell و مجازی به سلامتی از پایگاه های فن در شهرهای مختلف کار نمی کند — یک درس خوب در این رویداد بازی با طرفداران در می ایستد تا به حال بازی هستند — اما مقدار زیادی دیگری احساس به همان گونه پیش نویس است.

برای مثال تیم به شدت برای رسیدن به quarterbacks راه خیلی زود به یک جزء اصلی از بسیاری از پیش نویس ساخته شده و در عین حال یکی دیگر از ظاهر. آلاباما توا Tagovailoa رفت به دلفین با پنجم انتخاب جاستین هربرت به شارژر با ششم. دو هوشمند بچه ها اما میدارد شد dumb and dumber.

زمانی که Tagovailoa برنده شروع کار برای دلفین ها هر زمان که ممکن است او خواهید بود حداقل 22 بازیکن برای شروع در QB برای باله از دن مارینو. در اینجا حدس زدن 23rd نخواهد بود که همه مراتب پشت سر او حتی اگر او سالم باقی می ماند.

یکی دیگر از پیش نویس اصلی: تیم مربی سابق بیل Belichick دستیاران برداشت زود است. انتخاب Nos. 3 تا 5 ساخته شده بودند توسط تیم به رهبری توسط میهن پرستان سابق دستیاران مت پاتریشیا (Lions), جو قاضی (غول) و برایان فلرس (دلفین ها).

قاضی اول انتخاب به عنوان سر مربی تهاجمی مقابله با اندرو توماس از گرجستان قوی پرستان اتصال. دبیرستان مربی کریس Slade شد linebacker برای میهن پرستان (1993-2000) برای هشت نفر از نه فصل در NFL.

مل Kiper را خیلی چیزهای شد فقط به عنوان جالب در مجازی پیش نویس به عنوان در هر یک از دیگر. وجود دارد مقدار زیادی از کسانی که در مورد تنگ, شماره 1 انتخاب کنید جو نقب زدن به LSU کارفرمایی که رفت به Bengals. در برابر پنج تیم به پایان رسید که در بالا 10 در کشور نقب زدن انداخت 22 زمین نشستن کامل هواپیما می گذرد و نمی ره یک بار. او پنجمین شماره 1 انتخاب کلی که همچنین برنده Heisman جایزه ملی و قهرمانی.

عدم توانایی برای جمع آوری در یک مکان به صورت پیش نویس که قرار بود در لاس وگاس در این سال نگه نمی, ESPN از spicing شب با عکس های جالب از ورزشکاران است. تصویری از لوئیزویل 364-پوند توهین آمیز مقابله با Mekhi Becton هل دادن یک وانت به عنوان بخشی از آموزش خود را تقریبا به عنوان سرگرم کننده به عنوان این کلیپ او را از NFL ترکیب تأمین انرژی از طریق 40 yard dash در 5.1 ثانیه سریعترین زمان از هر کسی به اندازه خود در تاریخ این ترکیب.

به عنوان جالب بود که آن را نمی ضربه به ذهن راه تصویری از Tristin Wirfs از 322-پوند حق مقابله با که رفت و به Buccaneers با 13th انتخاب را انجام داد. به نحوی Wirfs جمع آوری شده به اندازه کافی حرکت به پرش به بیرون از استخر شنا و زمین روی پای خود را خارج از آن. اگر شما نمی دیدن آن برای پیدا کردن آن در یوتیوب است. که او چگونه انجام دهید و به خاطر او است که چگونه او تا آخرین 13th انتخاب کنید ؟

Bucs سر مربی بروس Arians نشان داده شده در سمت راست گوشی قبل از آن انتخاب کنید و سپس این شبکه نشان داد این تیم و مدیر Jason Licht بود که در تلفن نمی. به طوری که در انتهای دیگر از Arians’ تلفن تماس? آسان: تام بردی گفتن او را که بازیکن را انتخاب کنید. خوب انتخاب با بردی.

Goodell اعلام کرد تمام انتخاب از خانه خود را که اجتناب ناپذیر بود, اما آن را نگاه بهتر است اگر آنها او را از پشت تریبون شاید با nfl.com/relief درست در زیر NFL آرم.

برای بیشتر قسمت ها هر چند NFL موفق به جلو و سرگرم کننده پیش نویس و در این راه ایجاد امید است. پیش نویس انتخاب هیچ اگر نه دلایل طرفداران فوتبال به این امید که بار بهتر در افق هستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de