حدود یک دقیقه پیش

نیویورک — NFL بازیکن نمایندگان تصمیم جمعه به رای نیست در یک کار جدید, معامله تایید شده توسط صاحبان تیم.

به جای این بازیکنان NFL انجمن است که به دنبال مذاکرات بیشتر با لیگ برتر فوتبال در هفته آینده.

“امروز NFLPA هیئت مدیره از بازیکنان نمایندگان را یک رای در اصل از نظر یک پیشنهاد جدید توافق مذاکرات دسته جمعی” این اتحادیه در بیانیه ای گفت. “ما بازیکن رهبری به نظر می رسد به جلو به ملاقات با NFL مدیریت دوباره هفته آینده قبل از هیئت مدیره یک رای مدت کوتاهی پس از.”

اتحادیه کمیته اجرایی رای دادند 6-5 اوایل جمعه به توصیه رد شرایط جدید CBA که NFL صاحبان تایید پنج شنبه.

در نهایت کل بازیکنان NFL عضویت انجمن باید رای در یک توافق است.

صاحبان پیشنهاد ویژگی های 17 بازی فصل پیش فصل کوتاه تر و بزرگتر فهرست اسامی و محدودیت در تعداد بازی های بین المللی. اعتراض به گسترش فصل به طور منظم در نظر گرفته مانع اصلی برای بازیکن تایید.

اتحادیه کمیته اجرایی شامل NFLPA جمهور اریک وینستون سابق غول linebacker علامت Herzlich و سابق صورتحساب linebacker لورنزو الکساندر همه بازنشسته; غول طولانی اهمیت Zak DeOssie; 49ers cornerback ریچارد شرمن; پرستان تنگ پایان بنیامین Watson; کلت کیکر آدم Vinatieri; شارژر مقابله با راسل Okung; Saints توپ زن توماس Morstead; Buccaneers linebacker سام Acho; و غول ایمنی مایک توماس.

چند نفر آشنا با این شرایط می گویند آنها قابلیت افزایش حداقل حقوق, تغییرات, در, تمرین تیم ملی, آرایش و واجد شرایط بودن و کاهش offseason و فصل مورد نیاز به عنوان محوری بخش از معامله.

کسانی که مردم به صحبت کرد آسوشیتد پرس به شرط ناشناس ماندن به دلیل جزئیات خاص از مفاد توافقنامه ای که اجرا می شود از طریق 2030 در حال ساخته شده است.

گسترش برگشتی به هفت تیم در هر کنفرانس تنها با دانه بالا در کنفدراسیون فوتبال آسیا و NFC گرفتن یک کارت خداحافظ می تواند برقرار لیگ بدون هر گونه مذاکره — به عنوان طولانی به عنوان postseason باقی مانده در چهار هفته با فرمت. صاحبان چند به شدت در حمایت از انجام این کار صرف نظر از CBA وضعیت.

یکی از وحشی-کارت آخر هفته ها ممکن است باد تا یک شنبه شب مسابقه.

17-برنامه بازی است که سازش را برای برخی از صاحبان که می خواستند 18 بازی. اضافه کردن یک به طور منظم فصل بازی به نظر می رسد برای نشان دادن هر یک از این بازی خواهد بود در خنثی سایت.

اما لیگ قول داده است که این اتحادیه به کلاه تعدادی از بازی های بین المللی که وجود دارد خواهد بود یک هفته از این مسابقات. به احتمال زیاد بیشتر است ادامه داد: ترکیبی از بازی ها در انگلستان (و سایت) و مکزیک است. اکثر برنامه های تیم خواهد شد که نه خانه بازی و هشت جاده بازی ها در سال متناوب.

فصل خواهد بود کاهش می یابد از چهار بازی سه شمارش نیست Hall of Fame بازی شروع می شود که این نمایشگاه برنامه.

اردوگاه های آموزشی شیوه های خالی خواهد بود کاهش می یابد از مجموع 28 به 16. پنج روز دوره عادت خواهد پرسيد تابستان شیوه های. وجود خواهد داشت بیشتر روز در اردوگاه و هشت به جای پنج و محدودیت در شیوه های مشترک.

خواهد بود وجود دارد هیچ اضافی bye هفته در فصل به طور منظم چیزی است که تا به حال بحث شده است. با این حال تیم خواهد اساسا دو هفته برای آماده سازی برای فصل بازکن با حذف چهارمین بازی پیش فصل.

فهرست اسامی را گسترش از 53 تا 55 با 48 بازیکن قادر به بازی به جای زمان 46. تمرین جوخه را از 10 بازیکن به 12 و در نهایت به 14 احتمالا تا سال 2022. وجود خواهد داشت بیشتر و انعطاف پذیری برای حفاظت از تمرین squaders از تبدیل شدن به رایگان عوامل است.

تعلیق برای یک تست مثبت برای ماری جوانا به احتمال زیاد خواهد شد به جز موارد دستکاری با یک آزمون. اما پزشکان منصوب لیگ و اتحادیه توانایی به توصیه بازیکنان نشستن اگر آنها تحت درمان و یا در معرض خطر هستند اگر آنها کت و شلوار.

نقطه عمده ای از مشاجره هنگامی که زمان توافق رسیده بود در سال 2011 پس از 4 1/2 ماه تحریم شد کمیسر راجر Goodell نقش در نظم و انضباط است. باید این شرایط پذیرفته شده توسط بازیکنان یک بی طرف به طور مشترک منصوب شنیدن افسر را یافته در خارج از حوزه مسائل و اینکه آیا این اقدامات نقض لیگ را شخصی انجام سیاست. این یافته ها الزام آور خواهد بود اما یک بازیکن می تواند درخواست تجدید نظر — با Goodell اتخاذ تصمیم نهایی.

این شرایط شامل تغییرات قابل توجهی در انواع جریمه برای نقض قوانین باشگاه به ارائه یک مقیاس گذاری و انضباط سیستم. حداکثر جریمه نمی تواند ارائه شده تا یک سوم نقض.

قابل توجهی افزایش در حقوق بازنشستگی برای بازیکنان بازنشسته و فعال نیز آنهایی که ارائه شده در قرارداد. وجود مقررات برای آوردن بازیکنان که در حال گرفتن حقوق بازنشستگی بیش از حد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im