بازیکنان NFL تصویب CBA جدید این برنامه شامل گسترش پلی آف احتمالی 17-بازی فصل به طور منظم

در میان ملی اضطراری, فوتبال و بازیکنان آن را امن و صلح برای دهه آینده.

این بازیکنان NFL انجمن اعلام کرد صبح روز یکشنبه آن را تایید کرده است تصویب این پیشنهاد توافق دسته جمعی فرستاده شده توسط اتحادیه لیگ صاحبان ماه گذشته و تایید شده توسط NFLPA هیئت بازیکن نمایندگان تقریبا سه هفته پیش. رای گیری نهایی در میان بازیکنان بود 1,019 به 959 تقریبا 80% مردم در انتخابات. CBA جدید اجرا خواهد شد از طریق مارس 2031 می کند و به هر دو طرف انتخاب کردن.

در آن اعلام NFLPA در توئیتر خود نوشت: “این نتیجه می آید بعد از یک مدت طولانی و روند دموکراتیک در مطابق با قانون اساسی ما است.”

ابتدا در سال 2021 جدید CBA اجازه خواهد داد که لیگ به گسترش فصل به طور منظم به 17 بازی و کاهش پیش فصل به سه بازی. پنجره را برای شروع به طور منظم فصل گسترش را در سال 2023. آینده 2020 فصل به طور منظم باقی خواهد ماند 16-بازی تخته سنگ قبل از چهار فصل بازی.

بیشتر imminently NFL است که انتظار می رود به اضافه کردن اضافی حذفی تیم به هر یک کنفرانس در این سال که اضافه کردن بازی به کارت های وحشی آخر هفته. بیشتر کارت های وحشی تیم بازی شماره 2 دانه معنی فقط بالا دانه در کنفدراسیون فوتبال آسیا و NFC را دریافت دور اول خداحافظ.

اصلاحات را همچنین می توان به فهرستی از اندازه تداوم بازی روز فهرست اسامی از 46 بازیکنان به 48. یکی از دو بازیکن دیگر باید یک offensive lineman. تمرین تیم خواهد همچنین رشد به 12 بازیکن در سال 2020 و سپس 14 آغاز در سال 2022. زمان تمرین نیز بیشتر محدود جدید CBA.

به زودی پس از این بازیکنان رای اعلام شد, NFL کمیسر راجر Goodell با صدور بیانیه ای گفت: “ما خوشحال هستیم که بازیکنان باید رای به تصویب پیشنهاد جدید CBA که ارائه مزایای قابل توجهی برای همه زمان و بازنشسته و بازیکنان افزایش مشاغل اطمینان از ادامه پیشرفت در بازیکن ایمنی و به طرفداران ما بیشتر و بهتر از فوتبال است.”

میهن پرستان کارفرمایی تام بردی ابراز تصویب CBA را تصویب پنج شنبه از طریق توییتر. بردی توییتی در NFLPA مدیر اجرایی DeMaurice اسمیت که با ارسال نامه ای طولانی در مورد رای مدت کوتاهی پس از آن به این نتیجه رسیدند شنبه در 11:59 بعد از ظهر بردی در توئیتر خود نوشت: “به خوبی انجام می ده.”

معلوم نیست که آیا 2020 لیگ NFL سال باز خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده در چهار شنبه 4 p. m. EST. “قانونی دستکاری” دوره های رایگان سازمان تنظیم شده است به پا زدن کردن دوشنبه در ظهر.

هر چند گزارش NFL و NFLPA در حال انتظار برای تشکیل جلسه بعد از ظهر یکشنبه به بحث احتمالا به تاخیر انداختن رایگان آژانس و به تعویق انداختن offseason برنامه های. تیم های متعدد خود را تعطیل امکانات در پاسخ به coronovirus همه گیر است که باعث اضطراری ملی اعلام کرد.

هر زمان که آژانس رایگان شروع می شود, تصویب یک CBA جدید اجازه خواهد داد که تیم های انعطاف پذیری بیشتری در تعقیب خود را از بازیکنان در دسترس. تا به حال NFL وارد سال آخر قبلی خود CBA قوانین جدید خواهد اجرا شده است به محدود کردن هزینه های که می تواند به طور قابل توجهی تحت تاثیر تیم برابر حقوق و دستمزد کلاه. در حالی که میهن پرستان را به صرف پول آنها در رتبه پایین نیمی از لیگ را در فضای در دسترس است.

درپوش حقوق برای سال 2020 فصل تنظیم شده است در $198.2 میلیون افزایش 5.3% بیش از سال گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im