NFL رتبه بندی قدرت پس از تام بردی خروج و رایگان آژانس بیشتر انجام می شود

پس از گرفتن از طریق عمده فشار از رایگان آژانس با NFL هنوز انجام کسب و کار از طریق coronavirus همه گیر به نظر می رسید مانند یک زمان خوبی برای ارزیابی که در آن تیم های پایه در NFL.

بسیاری اتفاق افتاده پس از اشراف برافراشتند لومباردی جایزه در ماه فوریه است. Quarterbacks باید بازی صندلی بازی با هیچ کدام بزرگتر از تام بردی تغییر صندلی های پس از 20 سال در فاکسبرو. آن را هنوز هم عجیب و غریب به او می گویند او یک دزد دریایی خلیج تمپا.

رتبه بندی قدرت هستند یک راه خوب برای مرتب کردن بر اساس تمام اوایل داستان که بازی کرده اند ،

به طوری که به عنوان پس زمینه و پیش نویس NFL یک ماه دور بیایید رتبه 32 تیم.

1. Chiefs – آنها بوده است و تماشاگران در رایگان آژانس با تشکر از کلاه مسائل مربوط به فضا. مهم نیست. حاکم شانزه باقی می ماند این تیم به ضرب و شتم. با سوپر باول MVP پاتریک Mahomes در راس آنها هنوز هم نشستن در بالای صفحه.

2. 49ers – در جیمی Garoppolo آنها اعتماد. در حال حاضر است.

3. کلاغ – کابوس گرفتن trucked توسط تنسی و جرثقیل هنری به ویژه در طول برگشتی آنها را به تکاپوی تقویت دفاعی خود را ،

4. Saints – امضای امانوئل ساندرز یکی از بهترین offseason حرکت از هر تیم. مایکل توماس در نهایت مشروع sidekick ساخت Saints جرم حتی کشنده تر.

5. هکرها – جالب ترین offseason حرکت ساخته شده بود Aaron Rodgers گرفتن از پرو فقط قبل از مرز بسته با توجه به شیوع کروناویروس. هر رایگان-عامل خریدهای کم رنگ در مقایسه با.

6. تیتان – آنها موفق به حفظ کارفرمایی Ryan Tannehill و در حال اجرا پشت جرثقیل هنری اما از دست همه طرفدار حق مقابله با جک Conklin. برنده شدن در برخی از, برخی از دست دادن.

7. Seahawks – این Jadeveon Clowney پخش شده است و بزرگترین داستان در سیاتل. آیا او دوباره ثبت خواهد او فرار کنید ؟ در ارتباط باشید.

8. صورتحساب – تام برادی صورت حساب های شخصی شود Kryptonite دیگر در شرق آسیا. با Stefon Diggs در برابر آنها آماده برای نرم کردن پرستان چنگال مرگ در این بخش است.

9. وایکینگ ها – با 12 پیش نویس میدارد از جمله دو در دور اول Vikes باید قادر به جای Stefon Diggs با یک چشم انداز از ثروتمندترین گیرنده پیش نویس در سال است.

10. Eagles – دفاع می شود با افزایش تجارت برای CB داریوش ذبح و امضای DT Javon Hargrave. جرم نیاز به یک دست انداز بعدی.

11. Colts – دفاع انباشته است پس از دستیابی به تمام نرم افزار های دفاعی مقابله با DeForest بروکنر از Niners, و امضای سه بار نرم افزار کاسه cornerback خاویر رودز به همراه DT شلدون روز.

12. Buccaneers – از بین بردن 30 interceptions و چقدر Bucs بهبود این آمدن فصل ؟ به انجمن خوش آمدید تمپا تام بردی.

13. کابوی ها – چه شد تجارت کردن برای نگه داشتن سه دست نخورده با Dak Prescott ترجمه و Ezekial الیوت هنوز هم با هم ؟ از دست دادن مستند گوشه بایرون جونز.

14. میهن پرستان – زندگی پس از تام بردی قرار بود به چالش به اندازه کافی زمانی که او بازنشسته شد. اما آنها هنوز هم باید به او برای تیم دیگری بازی.

15. Texans – گیج کننده ترین حرکت از offseason? دست پایین بیل اوبراین معامله تمام جهان گیرنده DeAndre هاپکینز.

16. شاهین – ندارد یک تن از پول برای خرج کردن اما خلاقانه راههایی برای بهبود این فهرست هستند.

17. Steelers – بن Roethlisberger به نظر می رسد مانند او نیست, اصلاح کرده, پس از آخرین باری که مردان از فولاد برنده سوپر باول. آیا او هنوز هم در حال بازی فوتبال و یا به امید تلاش خود را برای ZZ بالا ؟

18. Browns – اگر بیکر میفیلد آرسنال نیست به اندازه کافی غنی آنها فقط به اضافه کردن بیشتر توپخانه فرود Austin هوپر بالا, تنگ پایان در آژانس رایگان.

19. قوچ – بعد از رفتن همه به یک سوپر باول اجرا در سال 2018 آنها پرداخت پیپر از دست دادن شش بازیکن از توجه داشته باشید در آژانس رایگان.

20. Broncos – بین معاملات و رایگان آژانس Broncos باید سوزن با اشاره با اضافات از A. J. Bouye, Jurrell کیسی Melvin Gordon و گراهام گلاسکو.

21. اظهارات – آنها بوده است بسیار فعال و مونتاژ قطعات بیشتر به تناسب با جان weather underground سواحل غرب سیستم. آن قسمت را شامل نمی تام بردی.

22. خرس – میچ Trubisky را از دست او شروع به Nick Foles. دقیقا بیرون رفتن در اندام که با پیش بینی.

23. کاردینالز – Kyler موری استعداد بود با DeAndre هاپکینز یکی از گیرنده های برتر در بازی. بهبود در هر دو طرف توپ آنها را تا روند.

24. شارژر – آنها واقعا رفتن به رول با Tyrod تیلور? نمی خواهد به نظر می رسد بهترین انتخاب برای یک تیم در تلاش برای جذب طرفداران پس از حرکت به یک استادیوم جدید.

25. دلفین ها – آنها تا به حال یک تن از پول برای خرج کردن و استفاده از آن به برایان فلرس نوع دفاع است که باله های رقابتی است.

26. شیرها – مت پاتریشیا همچنان به انبار قفسه با میهن پرستان سابق و اضافه کرد جیمی کالینز duron و هارمون و دنی شلتون به مخلوط.

27. جت – چقدر یک retooled خط حمله کمک به سام Darnold? باید ارواح شده است به طور کامل exorcised? در ارتباط باشید.

28. غول – این جو قاضی عصر آغاز شده است. اگر در اوایل اردوگاه با تاخیر و یا ریخته آن را به آن را بسیار سخت تر برای قضاوت همراه با دیگر مربیان به پیاده سازی سیستم های خود را.

29. Bengals – تنها چیزی که بیشتر تعجب آور از دیدن لایحه اوبراین خالی کردن DeAndre هاپکینز Cincy صرف در آژانس رایگان. معمول تماشاگران زیادی ساخته شده چلپ چلوپ فرود پنج استارت از حذفی تیم است.

30. Redskins – آنها می خواهم عشق را Dwayne هاسکینس زمان بیشتری برای توسعه. به طوری که آنها واقعا نشانه پشتیبان کارفرمایی کایل آلن برای رسیدن به این هدف?

31. Panthers – مالک جدید دیوید Tepper و سر مربی مت Rhule در تنظیم مجدد بازسازی ضربه آن حالت.

32. Jaguars – دیدن پلنگ در بالا. چند فصل حذف از مسابقات قهرمانی آسیا بازی آنها نیز با شروع بیش از آزادسازی تاسیس جانبازان و رفتن برای بازسازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de