NFL جدید ترکیب دریل ممکن است کمک به پیشاهنگی جذب طرفداران بیشتر

به روز شده در کمتر از یک دقیقه پیش

INDIANAPOLIS — ملی دعوت اردوگاه جمهور جف فاستر صرف چند ماه گذشته بحث چگونه به بهبود سالانه NFL سراغ ترکیب.

تیم خود را حل و فصل در اضافه کردن بیش از یک دوجین جدید آموزش در نظر گرفته شده برای کمک به مربیان و پیشاهنگی بررسی پیش نویس چشم انداز همیشه در حال تحول بازی همه چیز را رقابتی تر برای بازیکنان و بیشتر سرگرم کننده برای طرفداران.

پرورش ارقام آن را یک پیروزی برای همه.

“ما می خواهیم به مطمئن شوید که مته در حال انعکاسی از بازی امروز گفت:” روز دوشنبه به عنوان بازیکنان شروع به ورود در ایندیاناپولیس برای یک هفته پر از poking و تلنگر, تست, تمرینات و مصاحبه. “ما شده ایم با استفاده از همین آموزش برای بسیاری از سال های بسیاری است که بزرگ برای استفاده به عنوان تجزیه و تحلیل مقایسه ای. اما ما همچنین می خواستم به مطمئن شوید که ما در به روز رسانی آموزش به منعکس کننده چگونه بازی تغییر کرده است. قطعه دوم به اضافه کردن برخی از عناصر آن خواهد بود که جذاب تر به بازیکنان و طرفداران است.”

چه چیزی جدید است ؟

Quarterbacks خواهد شد پرتاب منطقه پایان محو شدن مسیر برای رسیور و تنگ به پایان می رسد و هر سه بازیکن گروه را به شرکت در یک “به پایان رسیده دود مته” که به بررسی چگونه بازیکنان تنظیم به قبل از ضربه محکم و ناگهانی می خواند.

پشت در حال اجرا در حال حاضر خواهد شد تست شده بر روی زاویه مسیر و با استفاده از چشم خود را به حرکت موانع فیزیکی است.

دفاعی linemen را از طریق run-and-باشگاه مته با استفاده از دست خود و چرخش حرکت می کند در برابر پنج ایستاده مقابله با کیف — یکی از محبوب ترین موقعیت گروه آموزش در اردوگاه های آموزشی.

در تمام 16 جدید دریل اضافه شد با یک تعداد انگشت شماری از standbys حذف شود.

و سازمان دهندگان امیدواریم که از آن خواهد شد یکی دیگر از ضربه را با پایان دادن به روند بالا چشم انداز امید بستن به خارج از برخی یا همه مته در Indy در حمایت از کار کردن با هم تیمی ها در محیط های آشنا از مدارس خود.

“ما امیدواریم که” فاستر گفت. “ما فکر می کنیم این تمرینات در شب ایجاد یک تجربه بهتر برای بازیکنان و یکی از آنها بیشتر آشنا هستند چرا که آن را بیشتر شبیه به یک بازی معمولی در روز است. اگر شما یک 4 o’çlock تمرین که نوع مانند یک 4 ساعت kickoff. ما فکر می کنم این ترکیب را افزایش مشارکت.”

تقریبا همه از حدود 300 بازیکنان آینده از طریق شهر در این هفته باید چیزی را ثابت کند. و برخی از کوچکتر مدارس می خواهید به نشان می دهد آنها می توانند اکسل در مرحله بزرگ است.

برخی از این کمتر نام آشنا در این سال عبارتند از: تنگ پایان آدم Trautman که امیدوار است برای تبدیل شدن به اولین دیتون بازیکن پیش نویس از سال 1977 و تنگ پایان چارلی Taumoepeau که می تواند تبدیل به بالاترین پیش نویس انتخاب از پورتلند ایالت از Denver Broncos در زمان TE ژولیوس توماس در دور چهارم سال 2011 پیش نویس است.

ایمنی Kyle Dugger می تواند تبدیل به اولین پیش نویس انتخاب از لنوار-Rhyne یک بخش دوم مدرسه در کارولینای شمالی از سال 2000. و offensive lineman بن Bartch در تلاش است برای اولین بار پیش نویس انتخاب کردن از سنت جان یک بخش سوم مدرسه در مینه سوتا پس از وایکینگ ها در زمان Kurt Wachtler در دور 15 در سال 1974.

یکی دیگر از توجه داشته باشید: رود آیلند هرگز تا به حال بیش از دو بازیکن پیش نویس را در یک سال, اما خواهد شد که سه بازیکن در Indy: گیرنده اشعیا کولتر و هارون پارکر و offensive lineman Kyle مورفی.

قهرمان ملی LSU به راحتی در بزرگترین گروه از بازیکنان 16 آمدن به Indy این هفته است. و برخی از ملت را تلخ رقابت خواهد شد بر روی صفحه نمایش در اینجا بیش از حد.

ایالتی اوهایو و میشیگان هر ارسال 11 بازیکن. آلاباما دارای 10 در حالی که Auburn, نوتردام و یوتا هر نه مدعوین.

Clemson ملی دونده-تا به حال هفت بازیکن را برش و اوکلاهما در این سال چهارم حذفی تیم است ارسال چهار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>