NH فرماندار خواستار دولت به ماندن در خانه; سفارشات کسب و کار با خاموش کردن

نیوهمپشایر رژیم صهیونیستی است. کریس Sununu روز پنج شنبه با صدور اقامت در خانه نظم و توقیف غیر ضروری کسب و کار تا زمانی که ممکن است 4 شروع از جمعه شب در واکنش به گسترش گسترش coronavirus.

“ما نمی توانیم این به اندازه کافی استرس. شما باید به ماندن در خانه خود را مگر اینکه مطلقا لازم است” گفت: Sununu. “البته ما نمی خواهد به شما جلوگیری از ترک خانه خود را به پیاده روی و یا هنگام رفتن به فروشگاه و یا اگر شما نیاز به مواد غذایی و یا به سادگی رفتن به کار می کنند. اما فراتر از نیازهای ضروری شما باید خانه خود را ترک.”

کسب و کار معاف از سفارش شامل بیمارستان ها و دفاتر پزشکان; داروخانه ها; مواد غذایی و فروشگاه های راحتی; ایستگاه های گاز; بانک ها و اتحادیه های اعتباری; رستوران ها ارائه takeout و تحویل و کسب و کار تلقی می شود “ضروری است.”

کسب و کار قرار داده و در وقفه شامل اکثر فروشگاه های خرده فروشی و مراکز; نظافت سایت و تو سرو; مکانهای تفریحی مانند کنسرت, رویدادهای ورزشی, سینما بولینگ کوچه ها و بازی های آرکید; دولت و سواحل است.

“بدترین هنوز هم ممکن است جلوتر از ما” Sununu گفت. “آن را قربانی اما نیوهمپشایر انعطاف پذیر است و ما از طریق آن دریافت کنید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de