Nhl on nbc نظرسنجی ‘افتخاری’ برونز’ براد Marchand

بهترین تیم ها هستند که بیشتر از مجموع قطعات خود را. شاید چیزی که برونز’ همکار لیگ ملی هاکی بازیکنان باید در مورد آن فکر می کنم.

این است که یا آنها را مستقیما تا آنها میشده.

برونز ممکن است بهترین تیم در لیگ این سال و قبل از بازی به حالت تعلیق در آمد با توجه به کروناویروس شیوع outdistancing نزدیکترین رقیب با هشت امتیاز. اما در سالانه بازیکنان NHL انجمن نظرسنجی که در آن 588 بازیکنان از تمام 31 تیم های شرکت B را بسته شدند در فقط در مورد هر دسته به جز یکی و آن را قابل بحث که آیا آن دسته بود به تعریف یا نه.

برای سال دوم در یک ردیف براد Marchand برنده هر دو بهترین سطل زباله گوینده در لیگ و بدترین زباله گوینده که باعث می شود یک تعجب می کنم اگر هر کسی — چه رسد به بازیکنان می داند تفاوت بین بهترین و بدترین ها در این رده است.

در حالی که Marchand “تمجید” تنها برنده برای برونز آنها را دریافت کمی از عشق. پاتریس برگرون دوم به پایان رسید به پیتسبورگ سیدنی کرازبی به عنوان کامل ترین بازیکن گرفتن 25.44 درصد آرا به کرازبی در 45.56%. در پاسخ به سوال “اگر شما نیاز به پیروزی در یک بازی که یک بازیکن شما می خواهید در تیم خود را؟” برگرون به پایان رسید چهارم پشت کرازبی ادمونتون را کانر McDavid و کلرادو ناتان مک کینون.

نمایشگاه به اندازه کافی.

اما وجود دارد برخی از جدی سر scratchers. در بالای لیست بهترین دروازه بان سوال که شهرت به نظر می رسد برای مغلوب ساختن پیشی جستن حقایق است. در زمان بازی بود به حالت تعلیق Tuukka Rask led لیگ در اهداف برابر متوسط (2.12) بود و دوم در صرفه جویی در صد (.929) و او در آینده دیگر اجرا حذفی. هنوز او در پایان چهار. فراری برنده شد مونترال Carey قیمت با 41.55%. کری به حال بنابراین در بهترین .909 صرفه جویی در صد و یک 2.79 GAA و Canadiens بودند در سرعت برای چهارم حذفی را از دست ندهید در آخرین پنج فصل است. به وضوح Rask خیلی تیم بهتر بازی در مقابل او اما قیمت انجام داده است کمی به بالا بردن Habs.

همچنین در پایان جلوتر از Rask? سرگئی Bobrovsky است که مطلق مجسمه نیم تنه او در فصل اول پس از امضای هفت سال 70 میلیون دلار قرارداد در فلوریدا. او یک .900 صرفه جویی در صد و عظیم 3.23 GAA و یک دلیل بزرگ چرا Panthers شد و مسیر دیگری DNQ. هنگامی که او در بازی Bobrovsky می تواند بسیار خوب است. اما زمانی که او در بهترین حالت خود را در بهار گذشته را پلی آف Rask بود به سادگی بهتر در سر-به-سر matchup. خوب حداقل شما نمی توانید متهم بازیکنان تاخر تعصب در این رده است.

در این سوال که بازیکن در گذشته یا حال که آنها می پرداخت به دیدن Wayne Gretzky اول به پایان رسید با 31.83 درصد آرا در حالی که بابی Orr دوم به پایان رسید با 14.99%. بله Gretzky بزرگ بود و او اعداد برای نشان دادن آن. اما اگر شما در حال رفتن به قار قار کردن خود را سخت به دست آورده پول نقد وجود دارد هیچ چیز مانند یکی از Orr را به صورت end-to-end سراسیمه. چک کردن یوتیوب, بیابان, شما رو از زمان در حال حاضر.

در برخی دیگر از عجیب و غریب دسته مونترال Bell Centre برنده بهترین یخ (TD باغ بود و هیچ تهدیدی وجود دارد) و Blackhawks برنده بهترین نیوجرسی. برونز’ spoked B بالدار چرخ بال قرمز و CH از Canadiens نیست اما این شوالیه طلایی’ نیوجرسی دوم به پایان رسید? واقعا ؟

بازیکنان نمی توانید همه چیز اشتباه است ، آنها اکثریت رای برای McDavid به عنوان بهترین مهاجم (سخت به استدلال می کنند) و ویکتور Hedman برای بهترین defenseman (او ممکن است با داشتن بهترین سال اما او هنوز هم خوب لعنتی).

و در حالی که ما نمی شنیدن هر یک از Marchand را توهین او hurls در مخالفت با بازیکنان ما شنیده ام به اندازه کافی از او بیش از یک دهه گذشته به فرض بازیکنان بودند bang-خود ارزیابی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im