خواهر زاده کتاب می گوید تهمت views ‘, فریب داد, به عنوان یک راه زندگی’

توسط کریس Megerian

واشنگتن — دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تربیت عمیقا ناکارآمد خانواده باعث می شود او را منحصر به فرد مخرب و ناپایدار رهبر برای کشور جدا خود زاده می نویسد: در یک داغدار کتاب جدید شاید بیشتر شخصی در یک سری از عمیقا unflattering ارسال به تمام حساب های در مورد رئیس جمهور.

مریم مغلوب ساختن پیشی جستن یک روانشناس بالینی توصیف عموی او به شدت ناامن و بی پروا گفت: او پرداخت می شود دوستان خود را نشسته به طوری که او می تواند به کالج. او را متهم او را “پیچیده رفتارهای” و “خیانت به عنوان یک راه زندگی” با استناد به یک عادت مادام العمر از دروغ گفتن است.

“دونالد است که به سادگی ضعیف نفس خود چیزی شکننده است که باید تقویت هر لحظه زیرا او می داند که در اعماق است که او هیچ چیز از آنچه او ادعا می باشد. او می داند که او هرگز عاشق” می نویسد: 55-سال-دختر رئیس جمهور برادر بزرگتر فرد.

این بار به دست آمده اولیه کپی از 240 صفحه کتاب “بیش از حد و هرگز به اندازه کافی: چگونه خانواده من ایجاد خطرناک ترین در جهان است ، آن است که برنامه ریزی شده بود منتشر شده در جولای 14.

این کتاب که به تصویر می کشد جمهور به عنوان تقریبا pitifully از جان گذشته برای تایید فراهم می کند یک سخت مقابل تهمت خود ساخته شده تصویر به عنوان سخت و تاجر موفق است. آن را نیز نشان دهنده فوق العاده ای رخنه در دیوار محرمانه که بنا کرده در اطراف زندگی خود را.

بیش از هر رئیس جمهور مدرن تهمت رفته است به طول فوق العاده برای پنهان کردن و یا تحریف عمده جزئیات زندگی خصوصی او محرومیت خود را در مدارس از انتشار متن امتناع از فاش کردن اظهارنامه مالیاتی خود را و یا دقیق اطلاعات سلامت و نیاز به کارکنان و دیگران به امضای توافقنامه nondisclosure برای جلوگیری از انتشار unflattering مواد مورد کسب و کار خود و امور شخصی.

نویسنده می گوید: رئیس جمهور اواخر پدر, فرد, Sr. شد سلطه گر و یک “عملکرد بالا مخالف” و در اواخر همچنین به نام مریم “از لحاظ احساسی و جسمی وجود ندارد.” آنها به سمت چپ مغلوب ساختن پیشی جستن او استدلال می کند بدون همدلی و “اساسا ناتوان از اذعان به درد و رنج دیگران است.”

“صادقانه کار بود و هرگز از او خواستار و مهم نیست چقدر بد او موفق شد پاداش در راه است که تقریبا ژرف” او می نویسد.

“در حال حاضر ریسک به مراتب بالاتر از آنچه تا کنون بوده است قبل از آنها به معنای واقعی کلمه مرگ و زندگی است. بر خلاف قبلی هر زمان در زندگی خود دونالد نقایص نمی تواند پنهان و یا نادیده گرفته شود چرا که آنها ما را تهدید می کند همه” او می افزاید.

اگر چه خانواده رئیس جمهور شکایت کرد به سعی کنید برای جلوگیری از انتشار وحشیانه حساب شخصی یک نیویورک دادگاه تجدید نظر حکم داد که ناشر Simon & Schuster ممکن است توزیع کتاب است.

آن باقی مانده است تمرکز از یک نبرد قانونی ، مغلوب ساختن پیشی جستن چهارم از پنج خواهر و برادر استدلال می کند که در نوشتن این کتاب خواهر زاده خود را نقض یک توافقنامه nondisclosure که او امضا دو دهه پیش به عنوان بخشی از حل و فصل مناقشه تلخ بیش از ثروت خانواده.

او به دادگاه گفت که تهمت و دروغ در مورد ارزش خالص و دیگر امور کسب و کار در طول مذاکرات و توافقنامه محرمانه باید بی اعتبار اعلام کرد.

سارا ماتیوز کاخ سفید معاون دبیر مطبوعاتی گفت: آنچه که مغلوب ساختن پیشی جستن پرداخت می شود کسی را به هیئت کالج پذیرش در آزمون برای او “کاملا نادرست است.” مغلوب ساختن پیشی جستن ثبت نام در دانشگاه فوردهام در سال 1964 منتقل شده اما دو سال بعد به مدرسه وارتون در دانشگاه پنسیلوانیا فارغ التحصیل با مدرک کارشناسی در کسب و کار.

ماتیوز همچنین گفت: “رئیس جمهور توصیف رابطه او با پدرش به عنوان گرم و گفت: پدر او بسیار خوب برای او.”

با توجه به کتاب مغلوب ساختن پیشی جستن خانواده بود و تند تند و سرد و محاسبه است.

“دونالد دچار محرومیت خواهد بود که اسکار او برای زندگی” مریم می نویسد و او شخصیتی است که شامل “نمایش خودشیفتگی قلدری نمایی.”

او نیز شد تمرین در خم حقیقت پیشرو به تبدیل شدن به یک رئیس جمهور که ادا کرده است و توییتی هزاران دروغ پس از مصرف ،

“دونالد برای دروغ گفتن در درجه اول یک حالت از خود تعریف به معنای متقاعد کردن افراد دیگر او بهتر از او واقع شد” مریم می نویسد.

با توجه به حساب او تهمت کردم او خواهر بزرگتر Maryanne برای تکمیل تکالیف مدرسه خود را و به او پرداخت می شود دوستان خود را به هیئت دانشگاه پذیرش آزمون.

“است که بسیار آسان تر به جلو و در روز قبل از شناسه های عکس و کامپیوتری سوابق” مریم می نویسد. “دونالد که هرگز فاقد وجوه پرداخت می شود دوستان خود را به خوبی.”

مریم تهمت متکی بر آموزش به عنوان یک روانشناس بالینی به تجزیه و تحلیل جمهور. او مقصر می داند او را برای پرده برداشتن از پدرش فرد جونیور که در سال 1981 در سن 42 بعد از مبارزه با اعتیاد به الکل است.

فرد جونیور که اغلب به نام Freddy شده بود انتظار می رود به بیش از خانواده املاک و مستغلات کسب و کار, اما او بی علاقه و فرد Sr. به پایان رسید تا علاقه دونالد به جای.

“دونالد زیر منجر پدربزرگ من و با همدستی سکوت و انفعال از خواهر و برادر خود را نابود پدر من” مریم می نویسد.

فردی تبدیل به یک خلبان خطوط هوایی تجاری ناامید کننده پدر خود را که توصیف او به عنوان “راننده اتوبوس در آسمان است.” در حالی که فرد جونیور زندگی در ماساچوست با همسرش, دونالد بازدید و berated او را برای ادعایی خود را شکست.

“شما می دانید که پدر و واقعا بیمار از شما به هدر رفتن زندگی خود را” دونالد گفت: با توجه به کتاب است.

فرد جونیور نوشیدن بدتر شده و تلاش برای بازگشت به خانواده کسب و کار نمی تابه. در پایان عمر خود را بدون خانواده همراه او هنگامی که او به بیمارستان منتقل شد, مریم می نویسد. او می گوید: دونالد رفت به فیلم شب برادرش درگذشت.

با توجه به کتاب تهمت درونی فرد Sr. درمان فردی.

“او تا به حال مقدار زیادی از زمان برای یادگیری از فرد تحقیر برادر بزرگتر خود و فردی ناشی شرم” مریم می نویسد. “درس او آموخته در ساده ترین آن این بود که آن را اشتباه به مانند فردی: فرد نیست او را احترام پسر بنابراین نه خواهد دونالد. فرد فکر فردی ضعیف بود و به همین دلیل پس از انجام دونالد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن شناخته شده نیست برای درون نگری ابراز نادر شک و تردید در مورد درمان خود را از برادر بزرگتر خود. “من حسرت داشتن تحت فشار قرار دادن او گفت:” واشنگتن پست سال گذشته است.

پس از فرد Sr. درگذشت در سال 1999 مریم و برادر او شناخته شده به عنوان فریتز شد خشم به یاد بگیرند که آنها را به ارث می برند به مراتب کمتر از آنها انتظار می رود. زمانی که آنها به چالش کشیده خواهد شد, مغلوب ساختن پیشی جستن خانواده قطع بیمه پزشکی خود را — یک ضربه ویرانگر به فریتز که جدید پسر متولد مبتلا به فلج مغزی و نیاز به مراقبت های ثابت است.

مریم و فریتز در نهایت حل و فصل برای پول کمتر از آنها احساس آنها برخوردار بودند اما قانونی مبارزه تا به حال عواقب پایین جاده.

در کتاب مریم را نشان می دهد و خودش را به عنوان منبع کلیدی برای نیویورک تایمز’ رسیدگی به تهمت را به اتهام تقلب مالیاتی به عنوان او ارث پدرش امپراتوری املاک و مستغلات. او در ارتباط برقرار کردن با یکی از خبرنگاران با استفاده از یک untraceable تلفن و بازدید او سابق دفتر وکیل به جمع آوری فایل های کامپیوتر و نوزده جعبه از اسناد و مدارک.

این کتاب همچنین شرح unflattering نظرات Maryanne تهمت را خواهر بزرگتر و یک بازنشسته قاضی فدرال. زمانی که او اعلام کرد او در حال اجرا برای رئیس جمهور, مریم می نویسد: ماریان را رد کرد و او را به عنوان “یک دلقک است.” و هنگامی که او شروع به ساخت پشتیبانی در میان پروتستان رای دهندگان او خشمگین شده بود.

“تنها زمانی دونالد به کلیسا رفت زمانی بود که دوربین وجود دارد” ماریان گفت: با توجه به کتاب است. “این ذهن ترا درهم میشکنند. او هیچ اصول است. هیچ کدام!”

مغلوب ساختن پیشی جستن مستند فحشاء گسترش به تعاملات با خواهر زاده خود را, او می گوید. پس از درخواست مریم برای کمک به شبح نوشتن یکی از کتاب های خود او حاضر به اعطای یک مصاحبه اما به شرطی او را با “یک آزرده خلاصه ای از زنان انتظار داشت تا به امروز اما که داشتن رد او بودند ناگهان بدترین زشت ترین و گفتیم slobs او می خواهم تا کنون ملاقات کرد.”

در اطراف این زمان مریم رفت و با دایی Mar-a-لاگو خود به فلوریدا رفت و آمد مکرر. او می نویسد که در زمانی که او کشف او در یک دست کت و شلوار حمام جمهور آینده نگاه او 29 ساله خواهر زاده “را به عنوان اگر او می خواهم هرگز واقعا دیده من قبل از” و به او گفت “شما انباشته!”

چندین ارشد سابق اعضای مغلوب ساختن پیشی جستن دایره درونی را نیز به اشتراک گذاشته پژمرده انتقاد از رئیس جمهور به عنوان او به دنبال انتخاب مجدد.

ماه گذشته جان بولتون تهمت سوم مشاور امنیت ملی منتشر شد سوزان پشت صحنه حساب از آنچه او به عنوان رئیس جمهور بی کفایتی و بردگان رفتار نسبت به رهبران مستبد.

©2020 لس آنجلس تایمز

بازدید لس آنجلس تایمز در www.latimes.com

توزیع شده توسط تریبون content Agency, LLC.

عکس (برای کمک به با تصاویر تماس با 312-222-4194):

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net