نیجریه — افسانه های رایج و کلیشه ها در مورد مرکز آفریقا در فقر و فقدان نوآوری و کمبود دسترسی به تکنولوژی مدرن است. اما این برداشت در حال تغییر.

آفریقا رفته از محل کسری به سرزمین فرصت ها و سرمایه گذاری با رشد تعداد آفریقایی — به خصوص کسانی که در حال حاضر در بوستون — انتخاب خود را به سرمایه گذاری استعدادهای دانش و منابع بازگشت به کشور خود را از مبدا.

نیجریه بزرگترین منبع آفریقایی مهاجرت در ایالات متحده آمریکا با جمعیت 376,000 مهاجران از جمله اول و نسل دوم فرزندان با توجه به گزارش های موسسه سیاست مهاجرت. ماساچوست یکی از 10 متحده است که بالا نیجریه متولد جمعیت با توجه به آمریکایی انجمن بررسی.

من سفر به منطقه جنوب شرقی نیجریه با محلی سفیران از Umu ایگبو متحد (UIU) در ایالات متحده بر اساس یک سازمان غیرانتفاعی است که به ترویج فرهنگی حفظ و حرفه ای و توسعه و مشارکت مدنی در میان Igbos در این امور بوده است. یکی از ماموریت های خود را به ایجاد راه حل های است که می تواند در دراز مدت پایدار تحولات در Igboland.

در کنار یادگیری در مورد این ابتکار در سراسر کشور من احساس آن شخصی من وظیفه به عنوان نسل اول آمریکا — با نیجریه ریشه — به عقب به طور خاص در Igboland که در آن پدر و مادر من هستند. با توجه به آفریقایی نیست, یکپارچه, من می خواستم به تمرکز در این کشور به نظر من خانه دوم من.

این ایگبو قبیله یکی از سه گروه قومی عمده پوشش بیشتر در جنوب شرقی نیجریه — کلید عاملی برای کشور وسیع تنوع فرهنگی و اقتصاد است. اما ایگبو مردم برخی از مهمترین پراکنده جوامع قومی در نیجریه — عامل کلیدی است که باعث می شود پل زدن شکاف بین آفریقایی ها و کسانی که در خارج از کشور بسیار مهم است.

نیجریه مهاجر رتبه در میان تحصیل کرده ترین گروه های قومی در کشور شاغل در نرخ بالاتر از کلی ایالات متحده نیروی کار در زمینه های تخصصی رو به سطح بی سابقه ای از تقاضا از جمله مراقبت های بهداشتی, مهندسی علوم و امور مالی.

“نیجریه و استعدادهای خود را در سراسر جهان پراکنده هستند و مسلط بسیاری از حرفه ای بخش اما عدم سرمایه انسانی مورد نیاز برای حفظ نیجریه است ناشی از عوامل متعددی است که شامل عدم امنیت ضعیف مراقبت های بهداشتی و آموزشی از زیرساخت های بیکاری و فساد” دکتر گفت: سیلوستر Okere جمهور ایالات مردم برای کنگره آفریقایی (UPAC) در واشنگتن ،

“این کشور دارای این پتانسیل را دارد اما ما باید کار بیشتری برای تبدیل شدن به ‘آفریقایی غول’ ما می گویند ما هستند.”

همین دلیل است که در شمال شرقی آلوم (’15) کلودیا Okonkwo 25 ساله که متولد و بزرگ شده در نیجریه منجر به توسعه جامعه تلاش در Anambra دولت نیجریه با UIU.

“در نیجریه وجود دارد کمبود آب تمیز و بسیاری از جوامع محروم در Igboland ارائه شده است با این بنیادی ضرورت” Okonkwo گفت.

“ما حدود 15 تا 18 هزار دلار برای ساخت سه گمانه (آب چاه) بنابراین خانواده ها لازم نیست به راه رفتن مایل به بهانه آب. ما نیز ادامه خواهد داد و ما سالانه کمکهای مالی به یتیم خانه ها در Igboland و ارائه مواد غذایی و لوازم پزشکی و لوازم خانگی در هر سال.”

Okonkwo و سفیران کار کرده و از نزدیک با جوانان محروم — که صرف اکثریت از روز خود را به فروش تنقلات و کیسه آب خالص در طرف جاده در 50-100 Naira (15 تا 30 سنت در ایالات متحده) برای کمک به ارائه برای خانواده خود را. واقعیت تلخ منجر به این کشور آفریقایی را “فرار مغزها.”

“مغز تخلیه یک تهدید بزرگ را به اقتصاد کشور باعث بسیاری از مردم کشور را ترک کنند و در برخی موارد آنها نمی بازگشت. اگر همه ما خوب استعداد ترک نیجریه چه تبدیل خواهد شد و نسل های آینده پرسید:” دکتر Okere.

سابق 2019 UIU بوستون فصل جمهور و هاید پارک بومی Ifeoma Kamalu 27 می گوید شرکت در این طرح بسیار مهم برای حل نیجریه ترین مسائل است.

“این مهم است که مردم در اینجا در بوستون به درک چه مقدار از دارایی آفریقایی است. بوستون مرکز, دانشگاه, طب و فن آوری و بسیاری از ما سرآمد هستند در این فضاها و در موقعیت های رهبری که در آن ما متعهد به بیشتر علت خارج از خود و حرفه خود است.”

Kamalu می گوید این مهم است محلی برای دانشجویان و فارغ التحصیلان در نظر گرفتن اعمال نفوذ شبکه های خود را به توسعه طرح های است که تاثیر زندگی در خارج از جهان از دانشگاه.

Adaora Adibe, 31 همکار سفیر که کار کرده با Okonkwo برای سه سال می گوید تجارب خود را با سازمان الهام خانواده او نیز کمک می کند.

Adibe پدر این است که یک مهندس و استفاده از دانش حرفه ای برای ساخت یک خوابگاه پیچیده در Chukwuemeka Odumegwu Ojukwu دانشگاه در Anambra دولت است.

خوابگاه یا خوابگاه ساخته شد در 70 قطعه زمین. ساختمان منابع آب 24/7 قدرت آموزش فنی و حرفه ای فضا و پرسنل امنیتی. آن را فراهم می کند نزدیک به 300 اتاق های مبله, کامپیوتر, آزمایشگاه تربیت بدنی و یک سالن چند منظوره.

  • Adaora Adibe (مرکز) با خانواده و حامیان در خوابگاه پیشگامانه مراسم در Chukwuemeka Odumegwu Ojukwu دانشگاه Igbariam پردیس در Anambra, دولت نیجریه است.

  • مقابل ورودی خیلی خوابگاهها در Chukwuemeka Odumegwu Ojukwu دانشگاه Igbariam پردیس در Anambra, دولت نیجریه است.

  • نزدیک به جبهه ورودی به خیلی خوابگاهها در Chukwuemeka Odumegwu Ojukwu دانشگاه Igbariam پردیس در Anambra, دولت نیجریه است.

  • یکی از 285 مبله اتاق خوابگاه در Chukwuemeka Odumegwu Ojukwu دانشگاه Igbariam پردیس در Anambra, دولت نیجریه است.

  • دبیرستان و مرکز تناسب اندام در Chukwuemeka Odumegwu Ojukwu دانشگاه Igbariam پردیس در Anambra, دولت نیجریه است.

  • خوابگاه دالان واقع در در Chukwuemeka Odumegwu Ojukwu دانشگاه Igbariam پردیس در Anambra, دولت نیجریه است.

  • چند منظوره سالن در Chukwuemeka Odumegwu Ojukwu دانشگاه Igbariam پردیس در Anambra, دولت نیجریه است.

  • دو گمانه امکانات با دو سقفی مخازن تامین آب به اتاق در 24 ساعت شبانه روز.

“بازدید از یتیم خانه به من فهماند آنچه که من نیاز به انجام این کار برای اطمینان از آینده این کودکان امن هستند. داشتن یک فضای امن (مانند خوابگاه) کمک خواهد کرد که آنها را در رسیدن به پتانسیل خود را بداند,” Adibe گفت.

“نقش من شامل مطمئن شوید که دانش آموزان در حال مراقبت و اطمینان از تمام کارکنان دیدار با ساختمان رعایت شود.”

برای هر دو Okonkwo و Adibe, 2020 سال است به “سطح بالا.” Okonkwo امید سفیر تلاش خواهد الهام بخشیدن به دیگران برای سرمایه گذاری در آفریقا است.

“مهم ترین پیام است که من می خواهم به مردم بگویم در خارج از کشور, که به خارج از منطقه راحتی خود را. ما نمی توانیم به استعداد ما نمی دانیم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im