Nittany Lions خط دفاعی مربی جان اسکات راه می رفت راه طولانی به Penn State

به روز شده در کمتر از یک دقیقه پیش

طولانی نیست پس از John Scott Jr فارغ التحصیل از Western Carolina در سال 1999 او تا به حال یک زمان دشوار است جدا از فوتبال است.

Penn State اول سال خط دفاعی مربی سعی داخلی نسخه از این بازی صرف یک فصل بازی به زودی از بین رفته گرینزبورو (N. C.) Prowlers از AF2. او همچنین عبور از مرز به بازی به طور خلاصه برای لیگ فوتبال کانادا مونترال Alouettes.

در نهایت او خود را در رشته ارتباطات از غربی کارولینای و تدریس زبان انگلیسی به رشته و نوجوانان و دستیار مربی تیم فوتبال در غرب دیویدسون دبیرستان در Lexington, N. C.

“من تصمیم گرفتم من عاشق مربیگری و متنفر آموزش بخشی از آن گفت:” اسکات که در گریر S. C. “هفده – و 18-ساله می تواند به حل همه مشکلات جهان است.”

در آن زمان اسکات ساخته شده بود تا ذهن خود را برای حل ساده تر مشکلات — آنهایی که با آن مواجه هستند و طرفدار تیم. او رسیده به برنت فضولی و سپس دفاعی هماهنگ کننده در لوئیزیانا-لافایت و صرف دو فصل وجود دارد به عنوان یک فارغ التحصیل دستیار.

فضولی که Penn State دفاعی هماهنگ شد اسکات خط مربی در غرب کارولینای. فضولی تدریس اسکات تکنیک های مناسب که به رهبری او را به رکورد 31 تکل حرفه ای برای از دست دادن. از همه مهمتر او نشان داد اسکات چگونه به زندگی دیگران تأثیر بگذارد.

“مربی فضولی و من مثل خانواده. او یک دلیل بزرگ چرا من تصمیم به مربیگری” اسکات گفت: روز شنبه در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران.

“من لذت می برد راه او مربی من با انرژی و شور و شوق خود را دانش خود را از بازی. اگر او قادر به تاثیر من در یک سال, این چیزی است که من می خواهم به قادر به انجام این کار تاثیر مردان جوان است.”

Penn State است اسکات 11th توقف از سال 2001 اخیرا مربیگری در ثانیه که در آن او در کارولینای جنوبی در فصل گذشته و آرکانزاس در سال 2017 و 2018. او همچنین در کارکنان از New York Jets, Texas Tech غربی و کارولینای جنوبی گرجستان (که در آن کنجکاوی بود که رئیس خود را برای یک فصل).

در حال حاضر او نظارت بر 21 Penn State دفاعی linemen در حالی که پیدا کردن یک راه به جای 15 TFLs (9 ½ کیسه) ثبت شده توسط دفاعی پایان Yetur ناخالص-Matos که Carolina Panthers’ دور دوم پیش نویس انتخاب آخرین جمعه است.

اسکات هنوز برای دیدن هر یک از بازیکنان خود را می پوشند پد. Penn State تا به حال هیچ بهار دریل قبل از همه گیر ایجاد چالش برای تمام چهار سال اول اعضای مربی جیمز فرانکلین کارکنان.

اسکات مشغول بوده است اما.

او ملاقات با هر بازیکن به صورت جداگانه به همراه ساخت مجازی تماس با پدر و مادر خود و دبیرستان مربیان است.

“من قادر به ملاقات با بچه ها چندین بار به عنوان به خوبی به عنوان ملاقات با آنها را در زمستان تمرینات,” او گفت:. “من یک فرصت است که راه برای یادگیری شخصیت خود را و ببینید که آنها را به حرکت در اطراف و ببینید که آنها کار می کنند.”

او همچنین تماشا مقدار زیادی از پن استیت بازی های ویدئویی.

“چشم در آسمان دروغ نمی گوید,” او گفت:.

اسکات امیدوار به ساخت با کیفیت به اندازه کافی عمق به چند linemen قابل توجهی در زمان پخش به “نگه داشتن بچه ها و تازه نگه داشتن ضربه O-خط با موج پس از موج” او گفت:.

اگر چه وجود دارد بسیاری از سوالات پاسخ داده شود این, تابستان, Penn State اولیه نمودار عمق را نشان می دهد junior, P. J. Mustipher, 6-پا-4, 305 پوند و فارغ التحصیل ارشد آنتونیو شلتون 6-2, 315 به عنوان تیم اول پردازد. پنجم-سال ارشد Shaka Toney, 6-3, 236 و تاریخ Jayson Oweh, 6-5, 257 منجر به پایان می رسد و پس از آنها انباشته 6 و نیم و پنج کیسه به ترتيب در فصل گذشته.

Toney به نظر می رسد مانند رهبر این گروه روشن و خاموش میشه.

“اولین بار ملاقات کردم Shaka Toney من تحت تاثیر قرار گرفته بود با چقدر خوب هم تیمی و نحوه ارتباط او با بچه ها” اسکات گفت.

“هنگامی که شما راه رفتن در آن اتاق همه بچه ها نگاه کردن به شاکا. راه او نقش و مراقبت عمیقا در مورد هم تیمی های خود و هم تیمی های خود نگاه کردن به او.

“او تا به برخی از رهبری قوی کیفیت. خود را از سقف می تواند بسیار بالا است.”

جری DiPaola یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید تماس جری از طریق ایمیل در [email protected] و یا از طریق توییتر .

دسته بندی:
Penn State | ورزشی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>