حدود یک دقیقه پیش

بیلور مربی اسکات درو و تیم خود را همین حالا وقت خود را صرف تعمق کسانی نهایی پنج دقیقه در آلاسکا هفته اول فصل که منجر به عیب تنها در رکورد خود را.

شماره 1 خرس (20-1, 9-0 بزرگ 12) پس باید برنده 19 بازی در یک ردیف هستند و تنها تیم است که برگزار می شود نقطه بالا در AP بالا 25 سه هفته در یک ردیف. آنها شکست نخورده در 12 فقط جلوتر از شماره 3 کانزاس (19-3, 8-1) در نیمه راه از طریق برنامه کنفرانس.

“هنگامی که شما در حال بازی در این رقابت هر شب در بسکتبال کالج شما احتمالا رفتن به از دست دادن در برخی از نقطه” به خود جلب کرد گفت:. “به همین دلیل است شکست نخورده پس از ایندیانا در سال 1976.”

بیلور و کانزاس که بی سابقه خط 14 کنفرانس عناوین در یک ردیف به پایان رسید فصل گذشته انتظار می رود که تیم های برتر در 12. خرس’ اولین پیروزی در آلن Fieldhouse ماه گذشته وارونه شده است به منظور پیش بینی در حال حاضر.

بیلور سفر حدود 4000 مایل به بازی واشنگتن در لنگرگاه در Nov. 8. خرس تا به حال 10 نقطه سرب با پنج دقیقه باقی مانده اما نمی را یکی دیگر از زمینه هدف و از دست رفته 67-64.

“پس از آن ما فقط نمی خواهم به از دست دادن” رو به جلو فردی Gillespie گفت.

نیمه دوم 18-بازی بزرگ 12 برنامه شنبه شروع می شود.

فناوری تگزاس و کانزاس دولت گره خورده است برای بزرگ 12 عنوان فصل گذشته اولین بار از 2003-04 که کانزاس نیست حداقل به اشتراک گذاری این کنفرانس تاج.

قرمز اظهارات از آن ساخته شده به مسابقات NCAA بازی در ماه آوریل گذشته از دست داده و در وقت اضافه به ویرجینیا.

آنها تا به حال تنها یک بازگشت استارت بعد از مدرسه-رکورد 31 برنده به طوری که مانند فصل گذشته مربی کریس ریش دوباره بسته است یک زن و شوهر از ارشد نقل و انتقالات و بسیاری از دانشجویان سال اول. قرمز اظهارات (14-8, 5-4) آیا ضرب و شتم و سپس شماره 1 لویی on Dec. 10 اما از دست سه چهار قبل از ضرب و شتم اوکلاهما در خانه شنبه ،

ایالتی کانزاس (9-13, 2-7) در فصل گذشته تا به حال ارشد سه نفر از دین وید Barry Brown Jr. و Kamau استوکس اما تلاش کرده است بدون آنها. این Wildcats بزرگ 12 کمترین گل تیم (65.2 ppg).

کانزاس دارای هفت بازی برنده خط خط از جمله چهار پس از زشت بازی پایان غوغا Jan. 21 در یک کج با شکست خارجه کانزاس.

پس از مدرسه به طور نامحدود به حالت تعلیق سیلویو ده سوسا برای نقش خود بزرگ 12 به حالت تعلیق 6-پا-9 به جلو 12 بازی — اساسا بقیه فصل به طور منظم.

این Jayhawks هنوز هم بزرگ 12 به ثمر رساند رهبر دوون Tauk (18.0 ppg) و 7-پاورقی Udoka Azubuike لیگ را پیش فصل بازیکن سال و پیشرو rebounder در 9.5 یک بازی است.

شماره 13, West Virginia (18-4 و 6-3) قرار داده است با هم یک دفاع مستحکم با وجود فهرستی قبل. این کوهنوردان برگزار شد مخالفان به کمترین درصد از ساخته شده در زمینه اهداف (36.7%) در 12 و اجازه می دهد تنها با 61 امتیاز و یک بازی.

مخالفان نیز 0-12 در مورگانتاون در این فصل است. مربی باب Huggins با استفاده از آنچه که او خواستار “حلق آویز هویج” از زمان بازی به پاداش خود بازیکنان که بازی دفاع.

“من فکر می کنم ما بدست خیلی بهتر” Huggins گفت. “من فکر می کنم ما به اندازه داخل به ما کمک می کند. آن را سخت به نمره بیش از آن بچه ها در داخل است.”

تگزاس (14-8, 4-5) بازی کرده است بهتر است پس از یک فاجعه 38-از دست دادن نقطه در غرب ویرجینیا اما پژمرده در اواخر کانزاس در روز دوشنبه برای از بین بردن ناراحتی پیشنهاد.

“بسیار نا امید. اگر هر کسی که می آید در اینجا و برنده آن تغییرات دوره خود را در فصل” Longhorns مربی Shaka هوشمند گفت.

تگزاس در عوض به نظر می رسد بیشتر از همان هوشمند است فصل پنجم: در وسط گیر کرده و یا پایین سوم از لیگ و مبارزه فقط به خزش به مسابقات NCAA که Longhorns از دست رفته دو سه فصل اخیر.

هوشمند است 31-43 در 12 کلی و طرفداران گله مند, مورد, هوشمند, آینده, اما مدیر ورزشی کریس Del Conte داده است هیچ اشاره او در نظر دارد برای ایجاد یک تغییر است. تلفن هوشمند تا سه سال باقی مانده در قرارداد خود را با $10.5 میلیون تضمین شده خریداری کنند.

“من درک می کنم (طرفداران) می خواهند ما را به موفق باشد اما کسانی که بچه ها در حال کار سخت” Del Conte گفت: در این هفته. “شاکا کار خود را دم. ما نیز باید به انجام همه چیز ما می توانیم برای حمایت از ما مربیان و ورزشکاران. اما سر و صدا در اطراف آنها واقعی است و من تصدیق می کنم که.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de