حدود یک دقیقه پیش

No. 1, La Roche و شماره 2 پیت-Greensburg بالا بذردار تیم بسکتبال مردان در NCAA Division III Allegheny کوه دانشگاهی کنفرانس مسابقات قرار داده و در لباس های خیره تمرین برای AMCC نیمه نهایی در مقابل یک سرریز جمعیت چهار شنبه شب در وسیل اتاق هال.

لیگ برتر دو تیم را به بازی آمد.

مثل همیشه تنها یک تیم می تواند پیروز شود.

تایلر فردریک به ثمر رساند 27 امتیاز و برداشت 11 ریباند و لا روشه تمدید آن به پیروزی 10 با 79-75 پیروزی بیش از پیت-گرینزبورگ بود که بازی خود را به طور منظم فصل آخر.

دو بار از مسابقات قهرمان La Roche (18-6, 18-1) خاتمه فصل به طور منظم شنبه در برابر آلفرد دولت پس از عقد آن سوم متوالی به طور منظم فصل عنوان شده است.

“من می دانستم که نمی شود آن را آسان به در آمده اینجا و برنده شدن اما ما آن را انجام می شود,” La Roche مربی سرگرمی کارمایکل گفت. “آنها به طور متوسط 82 امتیاز در هر بازی و ما از آنها برگزار شد به 75 در خود جای. من بسیار خوشحال به پایین آمدن در اینجا و یک پیروزی است.”

فردریک یک Butler محصول به ثمر رساند از 20 بازی خود را بالا و در کل در نیمه دوم به کمک La Roche تجمع از یک 35-31 حاصل کار دو تیم کسری. او به ضرب گلوله 11 17 کلی و 4 تا 6 از 3 نقطه محدوده به عنوان Redhawks جان سالم به در برد داغ-تیراندازی وسیل که به پایان رسید در 55 درصد (33 60) به طور کلی.

وسیل (20-5, 16-4) بازی دوم خود را بازی در یک ردیف بدون گلزن برجسته مت جانسون (15.8 ppg) که دچار یک پایان فصل مصدومیت زانو در 60-54 پیروزی Feb. 12 در Mt. Aloysius.

“ما فقط نورد در. شده است که ما طرز فکر” وسیل مربی برودی جکسون گفت. “این بچه ها که اینجا بچه ها ما در حال رفتن به بازی با است.”

مخفی Seigfreid (پن-Trafford) led پنج وسیل بازیکنان در دو چهره با 15 امتیاز. Torian جنکینز که جایگزین جانسون در گارد نقطه در بابکتس صف اضافه شده 14 امتیاز. این دیگران بودند بردی کینگستون با 11 و کودی Spaid و اشعیا Zeise (شمال Allegheny) با 10 هر.

Austin هانس (Knoch) که لیآپ در واپسین ثانیه های مهر و موم شده پیروزی برای La Roche پس از JoJo فرانسه بالقوه متهور 3-اشاره گر برای وسیل کردن علامت به ثمر رساند 19 امتیاز برای Redhawks. کندی اسمیت (جراحی دره) با 11 و داریوش لارنس (امبریج) با 10 نیز بودند در دو چهره است.

این AMCC مسابقات برنامه ریزی شده است به جریان سهشنبه با یک جفت از دور اول بازی ها. بالای شش تیم از فصل به طور منظم واجد شرایط.

La Roche و وسیل را بازی نیمه نهایی-دور بازی Feb. 28 منجر به قهرمانی بازی Feb. 29.

جکسون با وجود چهار دست دادن بود آمدیم در چشم انداز به ماه مارس است.

“در سال گذشته ما در بازی گذشته ما به طور منظم فصل بازی و بغل کردن یکدیگر و این که پایان آن را,” او گفت:. “من می دانم که آن را از لحاظ فنی مارس اما این جنون مارس و ما یک بازی به دور از بازی در یک بازی قهرمانی برای یک شانس برای رفتن به مسابقات NCAA.”

دیو Mackall یک تریبون-بررسی مشارکت نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im