هیچ بیس بال ؟ شما هنوز هم می توانید شنیدن صدای Fenway

آن را 3:30 روز دوشنبه و جاش Kantor است و این موضوع به تلویزیون “نایت رایدر” برای چند صد نفر است. چیز عجیب و غریب نیست و این انتخاب از آهنگ های آن را که Kantor در حال پخش نیست لحن به ده ها هزار نفر.

به عنوان Red Sox نوازنده ارگ Kantor صرف این فصل بیس بال سرگرم کننده Fenway وفادار با آهنگ های آشکار و پنهان (خوب “نایت رایدر” موضوع کمی عجیب و غریب حتی برای Kantor). با هیچ MLB در این سال او و همسرش مریم ایتون به زندگی می کنند در Facebook در 3 p. m. و هر روز به درخواست و جمع آوری پول برای بانک های مواد غذایی. به نام 7 زمین باز یافته کشش زن و شوهر شروع به نشان می دهد در یک شوخی در چه باید روز افتتاحیه.

آوریل 25 سال 2020 – Red Sox ارگ جاش Kantor در کمبریج صفحه اصلی. حسن نیت ارائه میدهد عکس

“یک دوست پیشنهاد من این است که روز و من این ایده را دوست داشت اما من حتی نمی دانند که چگونه به انجام یک live stream” Kantor گفت. “من تا به حال به نگاه کردن آموزش فقط آن را کشف کردن. … اما در روز یکشنبه ما با عبور از 500-ترانه آستانه.”

طول معمولی Sox بازی Kantor ممکن است ده دو درخواست از طریق توییتر. این روزها او بیش از 100 از طریق Facebook. او به “La Bamba” و “Sweet Caroline” (به طور طبیعی) Who و رویای سندیکای doo wop و یک نسخه از “Also Sprach زرتشت.”

“من می دانم که بسیاری از آهنگ های پاپ,” او گفت:. “من به طور متوسط جاز بازیکن زیر متوسط کلاسیک, بازیکن زیر متوسط در بازی مربوط به علم العبادات موسیقی. اما من کت و شلوار قوی است که جهان از پاپ. اگر من آن را می دانم من آن را انجام دهد. اگر من نوعی از آن را می دانم من آن را امتحان کنید. من معمولا احساس خوب تلاش هر چه ژانرهای مردم درخواست می کند.”

Kantor نیست لاف زدن (نگاه کنید به 500 آهنگ ها). او با دعوت از مردم برای پیوستن به 7 زمین باز یافته کشش سرگرم کننده بدون توجه به سلیقه موسیقی خود را.

“چیزی که من دوست دارم بیشتر در مورد که در Fenway که در برقراری ارتباط با مردم وجود دارد که تبدیل به مثل خانواده من, که من می بینم بیشتر از خانواده خود من در طول فصل,” او گفت:. “بخشی از آن است که در تعامل با طرفداران. من بازی خواهد شد بسیاری از بازدید اما من به درخواست برای دریافت توپ منحنی یا کاهش. من دوست دارم این حس که کسی که آنها را تشخیص آنچه من بازی و رفتن ” است که کلام دایناسور جونیور آینده بیش از این ورزشگاه می رسد.”

در حال حاضر Kantor و یتن ریزی در ادامه دوز روزانه از ارگان ها و شادی تا بیس بال رزومه. ایتون وزیر است و با این نسخهها کار با افراد دچار بی خانمانی بنابراین ادامه این نشان می دهد کمک می کند تا مواد غذایی بانک ها زمانی که آنها به آن نیاز دارید.

قبل از هر نشان می دهد Kantor قرار می دهد بیس بال جدید کارت خود را عضو برای صفحه نمایش. او امیدوار ما توپ بازی قبل از او اجرا می شود از کارت.

“من به تازگی یک جعبه است که تا به حال تمام کارت بیس بال از اوایل ’80s, بنابراین من فقط رسیدن به در به طور تصادفی و گرفتن یک,” او گفت:. “من به اندازه کافی برای رفتن در حالی که برای.”

سپس او اضافه کرد با خنده: “من در مورد 8,000.”

جاش Kantor و مریم ایتون جریان 7 زمین باز یافته کشش زنده در Facebook هر روز در 3 p. m.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de