بدون پتو مورد نیاز – Tanglewood 2020 می رود دیجیتال

Tanglewood سحر و جادو می آید از کوه ها و درختان و آسمان است. گوش دادن به Boston Symphony Orchestra انجام موتزارت یا بتهوون و یا برنشتاین در حالی که احاطه شده توسط جلال برکشایر تپه بدون تعویض. و در عین حال BSO باید تعویض در سال 2020 است.

به ماندن در تماس با مخاطبان خود و نگه دارید تا با آن قابل توجه هزینه های عملیاتی BSO در زمان Tanglewood تابستان تقویم دیجیتال این ماه است. خواستار چشمگیر آن در خانه و استعداد و یک لیست از خارج ستاره (از جمله نوازنده Yo-Yo Ma, پیانیست Emanuel Ax و ویولونیست جاشوا بل) ارکستر است تولید اصلی ضبط اجرای برنامه های مرتبط با برنامه های گذشته کلاس های کارشناسی ارشد, گفتگو با نوازندگان و اساتيد و مورخان.

من برداشت standouts چند که نشان دادن تنوع فقط در ماه ژوئیه برنامه نویسی, اما مطمئن شوید که شما صرف برخی از زمان در bso.org برای پیدا کردن مورد علاقه خود را. و این مورد علاقه های شما شما می توانید استطاعت: برخی از حوادث رایگان دیگران از محدوده 5 دلار به 12 دلار در کل Tanglewood تابستان تخته سنگ است $100 (WCRB 99.5 FM کلاسیک رادیو بوستون پخش خواهد شد آرشیوی Tanglewood اجرای برنامه پس از چک لیست خود بیش از حد).

Andris Nelsons انجام بتهوون و شوستاکوویچ, جولای 12

ثبت شده در Tanglewood در سال 2015 این برنامه ویژگی های BSO آس پیشرو ارکستر خود را از طریق شوستاکوویچ را Symphony No. 10 و بتهوون Concerto in C برای پیانو و ویولن و ویولن سل, Op. 56. این برنامه رایگان و برجسته پیانیست Jean-Yves Thibaudet, ویولننواز Renaud Capuçon و نوازنده گوتیر Capuçon

بتهوون موسیقی و ظهور وینی محبوب سبک جولای 14

این Tanglewood موسسه آموزش جشن لودویگ با اریکا Buurman مدیر بتهوون مرکز در دانشگاه ایالتی سن خوزه و سردبیر بتهوون مجله. برای $5 شما می توانید به تماشای ضبط نشان می دهد و لذت بردن از زندگی Q&A.

یک کلاس کارشناسی ارشد در, ویولن سل, جولای 22

برای $5 شما می توانید یادگیری از بهترین. این ضبط کلاس با زنده Q&A خواهد شد که توسط Tanglewood مرکز موسیقی و مدیر دانشیار مایکل ضربه (ناک) و رهبری توسط آسترید Schween یک Tanglewood مرکز موسیقی و عضو هیات علمی و بخشی از جولیارد کوارتت زهی.

Tanglewood آنلاین جشن: جشن سالگرد 100 از اسحاق استرن تولد, جولای 23

اواخر ویولن یکی از موسیقی کلاسیک بزرگترین قهرمانان. به عنوان یک بازیکن او را تشویق می کردند برای طیف گسترده ای از آهنگسازان. کردن مرحله او ابزاری در صرفه جویی در کارنگی هال. با استفاده از فیلم آرشیوی از استرن و ادای احترامات جدید و خاطراتی از غول از ویولونیست وادیم Gluzman مادر و نانسی ژو جشن و سرور را با کمال میل قبول کمک های مالی است اما رایگان به تماشای.

خروش بیست جولای 27

این Tanglewood موسسه آموزش غواصی به “پر سر و صدا تحولات در کلاسیک و محبوب موسیقی و یک قرن اجتماعی راهپیمایی” که از 1920s. این رویداد هزینه $5, ویژگی های ضبط محتوا و زنده Q&A با دانشگاه میشیگان musicologist جنس-جنسيت و کلاس نظریه پرداز و فرهنگی مورخ نادین Hubbs و مدیر موسسه شکایت الیوت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>