ویکتوریایی که تست مثبت به کروناویروس نمی تواند واقع شود که اعضای نیروی دفاع استرالیا زدم در درب خود را دیروز, برتر, Daniel Andrews می گوید.

در سخنرانی خود در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز پنج شنبه صبح برتر گفت: تعدادی از ویکتوریایی در محل کار بودند.

“شما نمی توانید به رفتن به محل کار اگر شما بیمار هستید,” او گفت:. “شما به سادگی نمی تواند. همه شما را انجام خواهد داد است

گسترش این ویروس و قرار دادن مردم در معرض خطر است. و آن را یک ماده از حکم این ماده از انتقاد.

“من نمی نخوری مردم است. این انتخاب اشتباه را, اما من درک می کنم من درک می کنم که چرا مردم را که قضاوت.

“ما در حال قضاوت آنها فقط درخواست آنها وجود دارد برای حمایت از شما و لطفا اصلا به کار اگر شما علائم. است که درخواست ما از شما و من نمی تواند هر واضح تر. اگر آن

همچنان از این اعداد را ادامه خواهد داد به افزایش است.”

مرتبط: به دنبال آخرین به روز رسانی coronavirus

ADF and police patrol along the Yarra in Melbourne. Picture: NCA NewsWire / David Crosling
media_cameraADF و گشت پلیس در طول Yarra در ملبورن. تصویر: NCA مستند در یک dvd / David Crosling

ویکتوریا ثبت 723 موارد جدیدی از کروناویروس در روز پنج شنبه — دولت و رکورد ملی. وجود 13 بیشتر مرگ و میر ثبت شده یک شبه. ویکتوریا در مجموع از 913 فعال موارد در مراقبت از سالمندان.

نیز وجود دارد 312 ویکتوریایی در بیمارستان و 34 ویکتوریایی در ICU.

آقای اندروز گفت: ADF اعضای doorknocked 798 خواص از جمله 269 دیروز.

“در حال حاضر من نمی خواهم این را به عنوان انتقاد و یا سرزنش اما من موظف به اشاره است که وجود دارد تعداد زیادی از مردم بودند که نه خانه” برتر گفت.

“آنها اشاره خواهد شد به ویکتوریا ، نیز وجود دارد یک تعداد دیگر افرادی که هنگامی که وجود دارد یک بحث شخصی که ADF و وزارت بهداشت و درمان به عنوان یک تیم مشترک بودند و به دنبال کسی است که تشخیص داده شده داشتن coronavirus آنها رو تست مثبت آنها نیست اما یکی از اعضای خانواده بود.

“و از اعضای خانواده مفید با اشاره به این که آن شخص مثبت coronavirus مورد بود و در واقع در کار است.”

مرتبط: اعلام محدودیت های جدید برای ویکتوریا

این موضوع را برتر اشاره کرد در روز چهارشنبه. او گفت: 58-تیم قوی که انجام شده است doorknocks خواهد بود افزایش یافته و به حدود 90 کارکنان.

اما از 500 doorknocks انجام شده تا کنون وجود داشته است در مورد 29 موارد که در آن مردم در خانه نیست و این موارد بوده است با اشاره به ویکتوریا ،

“اگر شما قرار است به در خانه ایزوله شما قرار است به در خانه انجام می دهند که فقط” او گفت:.

“نه در خارج و نه رفتن به خرید و یا انجام هر چیزی به غیر از هزینه های آن 14 روز و من می دانم و درک می کنم که چالش برانگیز است, بسیار دشوار است و این بخش در مورد این درب می زند.

“این فقط در مورد چک کردن که در آن مردم هستند و آن را یک فرصت که در آن ما می گویند چه می توانیم برای شما انجام آنچه شما نیاز دارید و وجود خواهد داشت بسیاری از و متنوع درخواست و ما بهترین سطح برای دیدار با هر یک از آنها.”

در اصل منتشر شده با عنوان “هیچ امیدی’: آلوده ویکتوریایی نگه داشتن کار

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de