پسران بسکتبال

بخش 1 شمال

دانه: 1. لوول (20-0); 2. لین انگلیسی (18-2); 3. چلسی (17-3); 4. اورت (16-4); 5. کمبریج (16-4); 6. والتهام (16-4); 7. لارنس (15-6); 8. مرکزی کاتولیک (14-6); 9. هورهیلل (14-6); 10. اندوور (13-7); 11. ریور (11-9); 12. پیبدی (11-9); 13. متوئن (11-9); 14. بوستون لاتین (12-10); 15. لین کلاسیک (12-10)

دور اول – TBA

بازی 1 – در هورهیلل مرکزی کاتولیک

بازی 2 – متوئن در اورت

بازی 3 – پی بادی در کمبریج

بازی 4 – لین کلاسیک در لین فارسی

بازی 5 – اندوور در لارنس

بازی 6 – بوستون لاتین در چلسی

بازی 7 – ریور در والتهام

QUATERFINALS – TBA

بازی 8: بازی 1 برنده در لوول

بازی 9: بازی 2 برنده در مقابل برنده بازی 3

بازی 10: 4 بازی برنده در مقابل بازی 5 برنده

بازی 11: بازی 6 برنده در مقابل برنده بازی 7

نیمه نهایی – TBA

بازی 12: برنده بازی 8 در مقابل بازی 9 برنده

بازی 13: 10 بازی برنده در مقابل برنده بازی 11

FINAL – TBA

بازی 14: بازی 12 برنده در مقابل برنده بازی 13

بخش 2 شمالی

دانه: 1. بورلی (18-2); 2. لاتین آکادمی (19-4); 3. بلمونت (16-4); 4. برلینگتون (16-4); 5. وینچستر (15-5); 6. بیلریکا (12-7); 7. گلاستر (12-8); 8. Malden کاتولیک (12-8); 9. ملروز (12-8); 10. ویکفیلد (12-9); 11. سامرویل (11-9); 12. Salem (11-9); 13. ووبورن (12-10); 14. خواندن (9-9); 15. North Andover (6-13)

دور اول – TBA

بازی 1 – Melrose در ملدن کاتولیک

بازی 2 – ووبورن در برلینگتون

بازی 3 – سیلم در وینچستر

بازی 4 – North Andover در آمریکای لاتین آکادمی

بازی 5 – ویکفیلد در گلاستر

بازی 6 – خواندن در بلمونت

بازی 7 – سامرویل در بیلریکا

QUATERFINALS – TBA

بازی 8: بازی 1 برنده در بورلی

بازی 9: بازی 2 برنده در مقابل برنده بازی 3

بازی 10: 4 بازی برنده در مقابل بازی 5 برنده

بازی 11: بازی 6 برنده در مقابل برنده بازی 7

نیمه نهایی – TBA

بازی 12: برنده بازی 8 در مقابل بازی 9 برنده

بازی 13: 10 بازی برنده در مقابل برنده بازی 11

FINAL – TBA

بازی 14: بازی 12 برنده در مقابل برنده بازی 13

بخش 3 شمالی

دانه: 1. سنت مری (20-2); 2. ماساچوست (16-4); 3. نیوبوریپورت (15-5); 4. Watertown (15-5); 5. همیلتون-Wenham (13-7); 6. Shawsheen (13-7); 7. بیشتر لارنس (13-7); 8. بمحض احضار حاضر بخدمت (12-8); 9. آرلینگتون کاتولیک (12-8); 10. ریدینگ شمالی (12-8); 11. وستون (10-10); 12. سوامسکات (9-11); 13. ساگوس (9-11); 14. دراکات (8-13)

دور اول – TBA

بازی 1 – آرلینگتون کاتولیک در ابن میمون

بازی 2 – ساگوس در واترتاون

بازی 3 – سوامسکات در همیلتون-Wenham

بازی 4 – ریدینگ شمالی در بیشتر لارنس

بازی 5 – دراکات در Newburport

بازی 6 – وستون در Shawsheen

QUATERFINALS – TBA

بازی 7: بازی 1 برنده در سنت مری

بازی 8: بازی 2 برنده در مقابل برنده بازی 3

بازی 9: 4 بازی برنده در امسبوری

بازی 10: بازی 5 برنده در مقابل برنده بازی 6

نیمه نهایی – TBA

بازی 11: بازی 7 برنده در مقابل برنده بازی 8

بازی 12: بازی 9 برنده در مقابل برنده بازی 10

FINAL – TBA

بازی 13: برنده بازی 11 در مقابل بازی 12 برنده

بخش 4 شمالی

دانه: 1. Austin دبستان (17-4) 2. اسنودن (15-4); 3. KIPP (15-5); 4. Manchester-اسکس (15-5); 5. سنت جوزف (14-6): 6. Cristo Rey (10-5); 7. ابن میمون (8-4); 8. لوول کاتولیک (12-8); 9. عارف دره (12-8); 10. اسقف فنویک (11-9); 11. جنوب بوستون (10-9); 12. جرجتاون (10-10)

دور اول – TBA

بازی 1: عارف دره در لوول کاتولیک

بازی 2: جورج تاون در سنت جوزف

بازی 3: اسقف فنویک در ابن میمون

بازی 4: South Boston در Cristo Rey

QUATERFINALS – TBA

بازی 5: بازی 1 برنده در آستین دبستان

بازی 6: بازی 2 برنده در منچستر-اسکس

بازی 7: بازی 3 برنده در اسنودن

بازی 8: بازی 4 برنده در KIPP

نیمه نهایی – TBA

بازی 9: 5 بازی برنده در مقابل برنده بازی 6

بازی 10: بازی 7 برنده در مقابل برنده بازی 8

FINAL – TBA

بازی 11: بازی 9 برنده در مقابل برنده بازی 10

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im