کره شمالی هوادار تماس اخبار کیم سلامت ‘false’

سر از کره ای, انجمن دوستی یک گروه است که می گوید آن را دریافت اطلاعات رسمی از کره شمالی, نام, اخبار, گزارش های که کیم جونگ سازمان ملل متحد به شدت بیمار است نادرست است.

Alejandro کائو deBenos گفت: “اطلاعات در مورد جدی دولت از سلامت ما مارشال کیم جونگ سازمان ملل متحد است نادرست و مخرب” با توجه به یک پست در توییتر. کائو نمی گویند که در آن او اطلاعات کاهش یافته است و نظر بیشتر در هنگام تماس توسط بلومبرگ.

کیم گزارش شده است که در شرایط بحرانی پس از تحت جراحی قلب و عروق. مقامات ایالات متحده روز دوشنبه گفت: به آنها گفته شد کیم وضعیت حیاتی بود پس از عمل اگر آنها مطمئن نیستید از خود را در زمان سلامت. رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه بازیگران شک در مورد گزارش سی ان ان گفت: رهبر کره شمالی به شدت بیمار بود.

Kim شد آشکارا غایب از 15 آوریل جشن تولد برای پدر بزرگش کیم ایل سونگ که تاسیس این کشور است. او دیده نشده از او گزارش بازدید از یک واحد نظامی در مارس 12, بالا بردن حدس و گمان در مورد وضعیت خود را.

کره ای انجمن دوستی تاسیس شد و در نوامبر 2000 با قصد ساخت و ساز بین المللی روابط با کره شمالی را که در آن وب سایت است. این گروه می گوید که عضویت در 120 کشور و “به رسمیت شناختن کامل از دولت جمهوری دموکراتیک خلق کره است و در سراسر جهان سازمان پیشرو از هواداران آن است.”

گروه سازماندهی تورهای به کره شمالی و ساو به طور منظم سفر به این کشور است. او برجسته بود در 2015 مستند “تبلیغات بازی” یک مطالعه موردی بر روی تبلیغات است که با تمرکز بر کره شمالی.

انجمن وب سایت توصیف ساو به عنوان نماینده ویژه کره شمالی کمیته روابط فرهنگی با کشورهای خارجی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de