شمال شرقی مدافع لورن MacInnis گل قدرت بازی هدف در 16:03 از دومین مرگ ناگهانی اضافه کاری دوره به دست Huskies هیجان 4-3 برنده بیش از قهرمان دانشگاه بوستون در 42nd annual زنان Beanpot مسابقات هاکی بازی در والتر براون عرصه تجلیل شد.

آن را نشانه اولین بار پس از سال 1988 که NU برگزار شد هر دو مردان و زنان عنوان برای Beanpot در همان زمان.

NU دوم چوپان Aurard تا به حال یک گل و سه پاس گل به کلید این پیروزی بود و به نام مسابقه MVP. Aerin فرانکل, NU را دروازه بان اهدا شد Bertagna به عنوان جایزه این مسابقات را بهترین netminder.

بازی که می رود به NCAA کتاب به عنوان یک مقام رسمی 3-3 کراوات درو زنان Beanpot رکورد جمعیت 1,790.

درست مثل تیم مردان در شمال شرقی که تکمیل اول تا کنون سه ذغال سنگ در 68 سالانه Beanpot مسابقات هاکی TD باغ کمی بیش از 24 ساعت قبل از آن تیم زنان به دنبال تصرف آن ‘گلدان از سال 2013.

NU (25-3-2) آمد انرژی و 10 بازی برنده خط خط اما جو و سرخوشی ممکن است تا به حال Huskies یک ذره بیش از حد آجیل ، NU رفت و در اوایل بازی قدرت با دانشگاه بوستون است اما Wuthrich در جعبه مجازات اما قبل از NU قدرت بازی می تواند revved آن سنگین underdog الكلاب صاحبان متوسط سه بازی برنده خط خط و مشتاق با موفقیت به دفاع از آن Beanpot عنوان برای اولین بار رخ داد.

BU (20-6-4) junior مرکز Kristina Schuler انجام شد پنالتی-کشتن وظایف هنگامی که او به سرقت برده جن شتافت و در تنهایی در فرانکل (26 موجب صرفه جویی), هاکی شرق دروازه بان از ماه ژانویه است. Schuler جعلی به او پشت دست ضربه زدن قبل از واریز جن به پشت خالص در 4:05 برای هشتم هدف است. که تنهاست شمارش مشخص شده بو پنجم shortie این فصل است.

بو که برنده اول آن ‘گلدان عنوان به عنوان یک باشگاه ورود در سال 1981 قبل از خیره کننده در سال گذشته با شکست دادن میزبان دانشگاه هاروارد در اضافه کاری را برای اولین بار به عنوان تیم اول دانشگاه یا دانشکده برنامه های چسبیده به سرب تا مرحله دوم دوره زمانی که NU به خود جلب کرد و حتی به عنوان دانشجوی سال دوم چوپان Aurard یک عضو کلیدی تیم ملی فرانسه تبدیل کردن یک کمک از defenseman مگان کارتر. آن 19 گل Aurard که تا به حال ده لامپ-فندک در طول سال اول کمپین است.

وسط دوره آغاز شد و با Aurard به ثمر رساند دومین شب در یک شات از بالا اسلات به ترافیک است که فراموش BU دروازه بان Corinne شرودر (37 صرفه جویی) در 6:33 خوانده شده را علامت. Aurard پریدم در هوا در جشن از رسیدن به 20-هدف فلات برای فصل.

تنش ها افزایش یافت در 8:13 بعد از شرودر سنگسار NU ستاره آلینا مولر جوانترین-همیشه زنان مدال المپیک پس از مصرف برنز سوئیس در سن 15 سالگی. عمل شدت و NU defenseman Skylar Fontaine برداشت a 5-minute عمده برای تماس با ما به سر پس از ضربه زدن Schuler به یخ. بو Breanna Scarpaci نیز درگیر شدم و ارزیابی متقابل بررسی جزئی در 8:55.

BU نقد در در بازی قدرت در هنگام ارشد defensemen ابی طبخ حفر یک شات از خط آبی که ضرب و شتم تا حدی به نمایش فرانکل که رهبری این کشور با .958 صرفه جویی در صد ورود به مسابقه. آشپز هدف در 12:02 شد کمک پمبرک را دیویس که به ثمر رساند عنوان بازی برنده در OT سال گذشته و دوم سمت چپ کلاه گیس Kaleigh Donnelly از Wellesley.

NU یک فرصت طلایی زمانی که مولر تسهیل در پشت دفاع در یک استراحت با یک دقیقه مانده در بند. اما BU دانشجوی سال اول defenseman نادیا Mattivi کبوتر و جاروب جن از مولر را چوب.

NU, گیر افتاد, شکستن هنگام طبخ رفت و برای یک جزئی پنالتی در 13:24. Huskies بازی قدرت چرخش به دنده بالا و جن منعکس crazily در مقابل شرودر قبل از دانشجوی سال اول جناح چپ جس Schryver گلدانی شل جن در 14:41. Aurard جلب کمک برای او نقطه سوم از شب.

BU زنان همسان همتایان مرد خود از طریق تماس با زمان بلند کردن دروازه بان و پیچیدگی نمره 3-3 به نیروی اضافه کاری در یک هدف توسط دیویس با 22.8 ثانیه به سمت چپ بر روی ساعت.

نه تیم به ثمر رساند در اولیه 5 دقیقه OT دوره تا بازی به طور رسمی به پایان رسید به عنوان یک 3-3 کراوات با توجه به NCAA استاندارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im