شمال ردیف کتابخانه مجازی ارائه زمان داستان برای کودکان

جمعه, مارس 20 سال 2020 | 12:01 AM


در شروع هر داستان زمان جلسه در شمال ردیف منطقه ای کتابخانه, جوانان, خدمات کتابداری و اطلاع رسانی Janina Kvedaras آواز می خواند باز آهنگ با کودکان.

این شروع می شود با شعر “من اینجا هستم و شما در اینجا هستید و ما همه با هم هستیم.”

در حالی که ممکن است درست باشد در حال حاضر — کتابخانه است که در میان بسیاری از موسسات بسته میان بیماری همه گیر کوروناویروس — کودکان و نوجوانان می تواند نه تنها شنیدن و دیدن Kvedaras آواز آهنگ بلکه خواندن به آنها را از طریق کتابخانه Facebook صفحه.

ارسال روزانه ویدئوها یک راه حل کتابداران را در بر داشت به عنوان آنها به دنبال راه هایی برای ادامه به تعامل با جامعه و فراتر از آن حتی در حالی که همه مجبور به ماندن در یک فاصله.

“ما خدمت به مردم و ما مجاز وجود داشته باشد” گفت: مدیر دایان Illis. “این احمقانه ترین چیزی است.”

کتابخانه مطلع شد از تعطیلی روز جمعه, مارس 13 و در روز دوشنبه کارکنان شروع به تلاش به آمده تا با برخی از راه حل های خلاق برای اجتماعی فاصله, Illis گفت. یکی از ایده هایی بود که Kvedaras ادامه داستان او بار آنلاین و بیش از گذشته چند روز او نوشته شده ویدئوها از آهنگ, اشعار و داستان دو بار در روز. Illis گفت که او امیدوار است که تجربه آن را از طریق ویدئو ممکن است به راحتی.

کتابخانه نیز با ارسال e-منابع که در دسترس هستند از جمله لیبی برنامه که در آن کاربران می توانند دانلود رایگان کتاب الکترونیکی و کتاب های صوتی و مجلات و شادمانی برای دانلود رایگان فیلم و تلویزیون را نشان می دهد, کمیک, کتاب های صوتی و آلبوم های موسیقی. Illis نیز تلاش برای کشف کردن چگونه او ممکن است انجام دهید آنلاین باشگاه کتاب. همچنین تمام هزینه های اواخر و در حال چشم پوشی برای کسانی که در حال حاضر کتاب ها و دیگر مواد بررسی می شود ،

در حالی که مشتریان ممکن است پیدا کردن آنها باید منتظر کتابهای آنها می خواهند برای تبدیل شدن به در دسترس با توجه به افزایش تقاضا Illis گفت: حرکت صعودی است که مردم در حال حاضر بیشتر زمان به عنوان خوانده شده بنابراین صبر کنید ممکن است به عنوان طولانی است. و حداقل یک ناشر Macmillan فقط لغو آن, تحریم, در فروش کتابهای جدید برای کتابخانه هایی که تنها به آنها اجازه داد به خرید یک کپی در شش هفته اول یک عنوان انتشار و منجر به ماه-انتظار طولانی برای کاربران.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de