Norwin لغو موسیقی; به توزیع مجدد در پاییز

2 دقیقه پیش

پس از تمرین برای ماه برخی از 130 Norwin دانش آموزان آماده می شدند برای مارس 19 افتتاح بهار موسیقی زمانی که دولت تعطیلی مدارس به عنوان بخشی از تلاش برای جلوگیری از گسترش covid-19.

سرپرست جف تیلور توضیح داد: روز دوشنبه تصمیم به انصراف از “پری دریایی کوچک” برای این مدرسه در سال پس از آن توزیع مجدد آن در پاییز پس از 15 سالمندان در این بازی باید فارغ التحصیل شد “یکی از سخت ترین تصمیم” او ساخته شده است که پس از مصرف بیش رهبری منطقه در ماه جولای سال 2019.

این تصمیم اعلام کرد در یک ایمیل در جمعه ساخته شد و پس از دو هفته از جلسات با دانش آموزان و مدیران و معلمان از جمله لورن Scheirer این شرکت تولید کننده و حمایت از Norwin دبیرستان و تئاتر شرکت می باشد.

Scheirer نمی تواند از نظر دوشنبه ،

تیلور معتقد به “موانع لجستیکی خواهد بود بسیار سخت برای غلبه بر” به تولید موسیقی مدتی در این تابستان. حتی اگر پنسیلوانیا بود به “باز” در ماه جولای بازیگران خواهد نیاز به دو تا سه هفته به تمرین قبل از آن می تواند آماده تیلور گفت.

تابستان تمرین و عملکرد می تواند تداخل با دانش آموزان در تابستان اردوگاه اردوگاه گروه یا شغل. جوانتر از اعضای بازیگران که نمی درایو خواهد نیاز به حمل و نقل به مدرسه و است که می تواند در حال حاضر مشکلات تیلور گفت. پیتسبورگ مدنی نور Opera لغو تمام فصل تابستان تیلور اشاره کرد.

تیلور اذعان تئاتر شرکت با در اختیار داشتن “قابل توجهی در مسائل مالی” با خاموش کردن این بازی است که برای آن بلیت فروخته شد برای چهار اجرای برنامه. سرپرست گفت: بعد از این جلسه که تصمیم نهایی است.

اما چند تن از دانشجویان درگیر در موسیقی و پدر و مادر خود ابراز ناامیدی خود را با تصمیم و خواست تجدید نظر که موسیقی انجام شود در تابستان اگر در همه ممکن است.

Kailee Scalise می خواستم این منطقه به تجدید نظر در تصمیم خود تا سالمندان می توانند شرکت کنند. Scalise حاکی از آن خواهد بود و نه منصفانه بود “همگنی بخش ما است که ما در کار خیلی سخت است.”

تابستان خرما باید در نظر گرفته شود گفت: سام Cholodofsky عضو ارشد بازیگران. اجازه می دهد نه بازیگران با سالمندان برای انجام موسیقی است مانند “ما دادن ما قهرمانی جام پس دادن آن را دور” Cholodofsky گفت.

الهام Cholodofsky سام مادر گفت: او ناراحت است که هیچ یک از کسانی که درگیر در تئاتر شرکت بودند مشورت در مورد این موضوع.

“این واقعا آمد در سراسر به عنوان راه اشتباه به آن را انجام دهد” Cholodofsky گفت که اضافه شده است که Norwin باید صبر کنید یک ماه دیگر قبل از تصمیم گیری.

هیئت مدیره مدرسه “تا به برخی از سخت گیری را گفت:” برایان کارلتون, هیئت مدیره, رئیس جمهور که نشان می دهد اگر هیئت مدیره خواهد تجدید نظر دولت تصمیم.

ارشد Kelsy Levendosky بود که به بازی یکی از این آگهی در موسیقی, می خواستم این منطقه به دنبال رهبری پن-Trafford و McKeesport که در حال باز نگه داشتن این امکان تابستان عملکرد.

جو Napsha یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید تماس جو در 724-836-5252, [email protected] و یا از طریق توییتر .

دسته بندی:
محلی | Norwin ستاره | Westmoreland

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de