Norwin lineman Giasante می شود 5th, کالج ارائه

توسط:
جمعه, مارس 27 سال 2020 | 7:01 PM
با وضعیت های تابستانی کالج, فوتبال, چشم انداز اردوگاه های نامشخص به دلیل coronavirus آنتونی Giasante شد هنوز مطمئن شوید که چه انتظار می رود با خود را استخدام.

این نوسان بار.

این Norwin تاریخ فوتبال lineman, اما در زمان غرور و افتخار در این واقعیت که او تا به حال ساخته شده سهام از طریق تلاش های خود را در سال گذشته اردوگاه — بهار گذشته قبل از جهان تغییر کرده است.

NCAA اعلام کرد مربیان کالج نمی توانست فرد در تماس با نیروهای تا پس از 31 ماه مه این سال پس از Giasante نمی دانم چه چیزی ممکن است اتفاق می افتد, بعدی از نظر کمک هزینه تحصیلی ارائه می دهد. آن را قابل قبول آنها هنوز هم می تواند پدیدار شود اما آنها تضمین شده نیست حداقل نه به عنوان آنها آمده بود به طور سنتی.

اما او پاسخ خود را در قالب پنج ارائه می دهد.

“با استخدام شما هرگز واقعا می دانم” گفت: Giasante یک 6-پا-4, 290 پوند مقابله با توهین آمیز. “من تا به حال خوب junior فصل و دعوت شد به بسیاری از تاریخ و روز و اردوگاه بنابراین من امیدوار بودم برای ارائه می دهد آمده است.”

قلب مقدس یک FCS در مدرسه Fairfield, Conn., آخرین به ارائه Giasante. او یکی FBS پیشنهاد از کنتاکی غربی و سه اضافی FCS فرصت — برایانت کلمبیا و دارتموث.

او شده است در تعامل عملا با مدارس است.

“قطعا آن را یک وضعیت منحصر به فرد اما من تطبیق با انجام بسیاری از تحقیقات آنلاین در مورد برنامه” Giasante گفت. “و من نگه داشتن در تماس با همه مربیان نشان دادن علاقه.”

دو سال استارت برای شوالیه Giasante همچنین آمده خط دفاعی فصل گذشته.

“او بسیار خوب نمرات منجر به عنوان مثال عالی و قاب برجسته اخلاق کار” Norwin مربی دیو Brozeski گفت. “آنتونی فیلم در مقابل برخی بسیار خوب رقابت با تیم های که ما (در کلاس 6A) و او است که بسیاری از این جعبه چک است که دانشگاه به دنبال با linemen توهین آمیز.”

در خانه آموزش گرفته تنظیم برای بسیاری از ورزشکاران که می تواند به پیدا کردن یک سالن که در آن برای بلند کردن وزنه و قطار. اما این مورد نیست برای Giasante.

“من به اندازه کافی خوش شانس به یک باشگاه بدنسازی خانگی طوری من شده اند کار را هر روز,” او گفت:. “من نیز شده اند رفتن به پارک و در حال اجرا تپه و کار در رفت و آمد.”

مدارس مانند Giasante تحرک و سرعت همراه با او چگونه پس از اتمام بازی می کند و کامل می پردازد.

“من شده اند گفت: من احتمالا یک گارد تهاجمی در کالج بلکه باید ظهر به مقابله با” او گفت:.

لایحه Beckner جونیور یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید تماس لایحه از طریق ایمیل در [email protected] و یا از طریق توییتر .

برچسب ها: Norwin

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de