Norwin را Phipps در نهایت برنده دولت خود عنوان; Kilkeary, Berginc همچنین برنده PIAA کشتی طلا

توسط:
سهشنبه, آوریل 7 سال 2020 | 10:20 PM
هرشی — آن را یک بازی کامل اما Norwin ارشد Kurtis Phipps آن را.

پس از اتمام دوم دو فصل گذشته در PIAA کلاس AAA کشتی قهرمانی Phipps در نهایت برنده دولت عنوان شده است.

Phipps (41-1, 153-10) با استفاده از پنج نقطه حرکت در دوره اول و برگزار کردن تجمع به شکست Waynesburg دانشجوی سال اول Rocco ویلز 7-6 به نفع خود عنوان 126 پوند در مرکز غول.

در انجام این کار او می شود اولین کشتی گیر در مدرسه تاریخ (سال 84) به نفع یک دولت عنوان شده است. برادر خود جلب کرد, یک دولت runner-up.

Phipps گفت: او نا امید شده بود به او اجازه ویلز به تجمع اجازه می دهد شش امتیاز در آخرین دوره است.

“من کمی عصبی” Phipps گفت. “این سختی وجود دارد و او تا به بسیاری از گاز در مخزن خود را. من در تلاش بود به ماندن در آن است. من خوشحال هستم که من تعطیل اما من به آنچه که من مورد نیاز را به نفع خود. آن را یک پیروزی.

“من احساس می کنم باید برنده گذشته ، من آماده بود. من پدر و مادرم گفت من آماده بود. من رفتن به نبرد و من آن را انجام داده است.”

در حالی که Phipps برگزار شد انگشت خود را از بالا به جمعیت مربی وینس DeAugustine و دستیار جو Quealy بودند بغل کردن هر یک از دیگر.

Phipps گفت که او احساس او کشتی بزرگ مسابقات است.

“این باور نکردنی احساس” Phipps گفت. “این باعث افتخار است و من خوشحالم که برای انجام آن را برای هر کسی که در بازگشت به خانه. من امیدوارم که بچه های جوان تماشای من احساس می کنم آنها می توانید آن را انجام دهید. ممکن است آن را در Norwin.”

Phipps گفت: او تا به حال یک نوشابه یا شکلات تمام فصل. که در حال تغییر است.

“من یک ریس جام و یک Mountain Dew, و من قصد دارم به شهر” Phipps گفت.

او تنها Westmoreland County کشتی گیر به پیروزی یک دولت عنوان شده است.

پیوستن به او را بر روی سکو بودند دو کشتی گیران نه هر کسی رادار زمانی که مسابقات شروع شد.

لتروب دانشجوی سال اول Vinny Kilkeary 5-پا به توپ رعد و برق و Hempfield junior اتان Berginc ایستاده بودند بالای سکو پس از اولین حملات دو فینال.

Kilkeary (30-7) با استفاده از یک ضربه و آن را تبدیل به یک پین به شکست ایری کلیسای جامع دوم دبستان در وقت اضافه در 6 دقیقه, 31 ثانیه. نمره گره خورده بود 1-1 پس از Kilkeary فقط از دست رفته و حذف تلاش در پایان دوره سوم.

“این احساس خوب” Kilkeary گفت. “من فقط نگه داشته شود سخت کار کردن هر روز. من احساس کردم این امر می تواند یک بازی نزدیک. من کشیده او را به یک طرف سر خود را ظهور و من آن را ضربه. این احساس خوب زمانی که رسمی سیلی حصیر.”

لتروب مربی مایک Ciotti گفت Kilkeary شروع به چرخش آن را در زمانی که او در نهایت شکست Hempfield دوم گل رشتی کشیش در WPIAL یک چهارم نهایی.

“من نزدیک شدن هر بار با گل حاج ترخانی,” Kilkeary گفت. “این پیروزی را به من داد افزایش می دهد. من با اعتماد به نفس بود من به خوبی می توانم در اینجا.”

Berginc یک تازه وارد در جینت که co-ops با Hempfield می شود برای دیدن نام خود را بر روی دیوار خود را در دبیرستان با پنج دولت دیگر قهرمانان: مت Lebe (2001) A. J. گور (2005), دریک سالن (1985), Greg سالن (1974) و سفت Brasco (1977). رسما او Hempfield را 12th دولت قهرمان.

“من ژانت اولین AAA دولت قهرمان” Berginc گفت: پس از هیجان 3-2 پیروزی در برابر سرو صخره junior Aiden لوئیس در 113. “من هنوز هم یک کمی شگفت زده کرد. من در آمد و روشن رهبری رو به من حمله کردم و برای اولین بار حذف و این همه من نیاز به برنده شدن در این مسابقه است.”

در اواخر این مسابقه لوئیس مقابله یک Berginc شات و تقریبا یک حذف. اما Berginc مبارزه آن را به عنوان زمان زد.

“من قادر به گرفتن پاهای خود را قبل از او قادر به دریافت آنها را در دو” Berginc گفت. “من می دانستم که رسمی نمی دهد او را حذف, و من برای زندگی عزیز. “زمانی که ساعت رفت من گفت:” مرسی. من آن را انجام داد.’ “

Hempfield تاریخ سنگین وزن اشعیا ونس کاهش یافته خود را در مسابقه پایانی به سان ولی ارشد شکارچی Catka, 11-4.

“این است آنچه من می خواستم” ونس گفت. “اما او خیلی سریعتر از من. اگر من می خواهم به پیروزی یک دولت عنوان من باید قوی تر و سریعتر است.”

این WPIAL تا به حال شش قهرمانان. دیگر برندگان Waynesburg junior وایات هنسون (138) Canon-McMillan ارشد Gerrit Nijenhuis (182) و Mt. لبنان ارشد لوقا تنومند (195).

Franklin منطقه ای تاریخ کارتر Dibert نبود قادر به دفاع از عنوان خود اما مبارزه به محل سوم در 113, شکست غرب Allegheny دانشجوی سال اول نیکو Taddy 3-0.

لتروب ارشد گیب Willochell بود به امید دیدار سنکا دره junior و دو بار قهرمان دولتی Alejandro Herrera-ایگواسو در 132 نهایی اما هر دو از دست رفته در نیمه نهایی. Willochell شکست Herrera-Rondon, 6-2 در مقام سوم مسابقه.

Norwin junior جان Altieri قرار داده شده چهارم در 138, Hempfield junior Ty Linsenbigler قرار می گیرد پنجم در 145 Franklin منطقه ای ارشد ماسون نیزه ششم شد در 145, Kiski منطقه ارشد جک Blumer چهارم بود در 160, Kiski منطقه junior Brayden Roscosky بود ششم در 195 Greensburg, Salem ارشد جان Meyers سوم قرار گرفت در 220, Belle Vernon دوم کول Weightman بود ششم در 220 و گرینزبورگ Salem دوم بیلی McChesney بود هفتم در سنگین وزن.

در کلاس AA دری junior Ty Cymmerman قرار می گیرد ششم در 126.

در حالی که آن را به جای او می خواست به 126 پوند وزن کلاس بود بسیار دشوار است. دری مربی مایک Weinell گفت: قرار دادن یک دستاورد بود.

“من نمی کشتی من بهترین مسابقات” Cymmerman گفت. “من معتقدم که من باید تهاجمی تر و بیشتر قمار. هر کشتی گیر در اینجا به سبک های مختلف و شما باید برای آماده شدن برای هر چیزی است.”

پل Schofield یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید تماس پل با ایمیل در [email protected] و یا از طریق توییتر .

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de