Norwood نوبت در دفاعی شاهکار شکست وست وود در بسکتبال دختران

NORWOOD – تنها با چند بازی باقی مانده در این فصل به طور منظم Norwood بود به دنبال ایجاد یک بیانیه قوی در برابر کیفیت حریف.

ایرانی نه تنها که.

پایین کشش شماره 16 Norwood بازی تقریبا بی عیب و نقص دفاع به عنوان ایرانی را شکست داد Westwood 39-21 در Tri-Valley لیگ های بزرگ بازی.

“(وود) یک تیم بزرگ” گفت: Norwood مربی امی Lepley. “(مربی کاترین Clifford) یکی از heck از یک مربی و من می دانستم که او قرار بود به یک طرح واقعا خوب است. ما با تلاش و به دست های خود را کمی. من احترام تیم خود و برنامه های خود را. من می دانستم این بود که برای رفتن به یک کتک کاری در گوشهای.”

نوروود (15-1, 13-1) مجاز فقط دو امتیاز بیش از نهایی 13:12 بعد از وستوود (10-6, 8-6) رو به عنوان نزدیک به عنوان 20-19 با 5:12 باقی مانده در سوم.

“من به آنها گفتم ما می توانیم واقعا بد و توهین آمیز و شب و دفاع ما در حال رفتن به نگه داشتن آنها را در آن” Lepley گفت. “این چیزی است که ما موعظه در همه زمان ها است, دفاع, دفاع, دفاع. من واقعا افتخار راه آنها قدم تا دفاعی.”

از آن نقطه ایرانی رفت و در 19-2 اجرا از جمله 10 از 18 امتیاز برای دانشجوی سال دوم مگان Olbrys با هشت نفر از کسانی که در سه ماهه چهارم.

Olbrys به پایان رسید و با یک بازی-18 امتیاز 11 تخته و پنج بلوک.

“(Olbrys) heck از یک بازیکن” گفت: Lepley. “دختران انجام یک کار بزرگ از پیدا کردن او را. چیز خوب در این است که ما نه تنها یک بازیکن است و ما متعادل است.”

یکی دیگر از دانشجوی سال دوم Norwood متکی نشان داد تا با یک زن و شوهر از کلید عکس به عنوان ارین Reen زدم تنها دو threes مسابقه برای ایرانی, برای باز کردن دوم و چهارم به بالا رفتن 10-7 و 29-19 بود. Reen به پایان رسید تا با 10 امتیاز و یک جفت از دزد.

“(Reen) بازدید کسانی که عکس زمانی که ما به او نیاز بیش از حد” Lepley گفت. “او موتور که باعث می شود ما بروید.”

برای Wolverines ارشد کاپیتان اولیویا هالبروک به ثمر رساند نه امتیاز با چهار نفر از کسانی که در نیمه اول با یک 18-12 کسری در شکستن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر