‘نه MUCKING در اطراف’: سخت اقدامات جدید برای شروع در استرالیا امروز

استرالیایی گفته شده برای بیرون رفتن در ملاء عام با بیش از یک نفر دیگر در حالی که تمام فضاهای عمومی از جمله پارک ها و زمین های بازی skateparks و خارج ورزشگاه بسته خواهد شد از ظهر امروز.

اسکات موریسون گفت: همه استرالیایی ها در خانه بمانند مگر اینکه آنها برای خرید مواد غذایی دریافت مراقبت های پزشکی برای کار و یا اهداف آموزش و پرورش و یا برای ورزش (که در پوش دو نفر).

اما افسر ارشد پزشکی برندان مورفی گفت: شب گذشته وجود دارد ‘نشانه هایی از امید” که این محدودیت در حال حاضر در محل شد کمک به سهولت جدید عفونت ویروس.

آقای موریسون همچنین اعلام کرد در شش ماه مهلت قانونی برای اخراج به عنوان برخی از ترس آنها نمی توانیم سقف بیش از سر خود را.

ملی کابینه استقبال کروناویروس جدید نرم افزار و واتساپ کانال بودند که امروز منتشر شده توسط دولت فدرال.

این برنامه در حال حاضر در دسترس بر روی اپل و دستگاه های آندروید. واتساپ کانال را می توان با وارد کردن aus.gov.au/واتساپ به مرورگر اینترنت خود را.

جزئیات بیشتر: دنبال مطلب coronavirus اخبار

در حال حاضر وجود دارد 3984 موارد تایید شده در سراسر کشور.

که شامل 1791 در, New South Wales, 769 در ویکتوریا 656 در کوئینزلند 299 در جنوب استرالیا 311 در غرب استرالیا 66 در تاسمانی 77 در استرالیا australian Capital Territory و 15 در قلمرو شمالی.

تعداد استرالیایی که پس از درگذشت پیمانکاری COVID-19 در حال حاضر رسیده 16 .

دنبال کنید با ما زندگی می کنند نورد پوشش زیر.

به روز رسانی زنده

نگار: پس چه منطق است که در مورد نگه داشتن مراکز خرید به غیر از مغازه های مواد غذایی, باز?

نخست وزیر: آنچه ما گفت: امروز شما باید تنها بیرون رفتن برای خرید چیزهایی است که شما در واقع نیاز دارید و شما باید آن را انجام می دهند بر اساس نامنظم.

من به شما یک مثال است. بچه های ما در خانه در حال حاضر به عنوان بسیاری از بچه ها و جنی رفت دیروز و آنها را خریداری یک دسته کامل از اره منبت کاری اره مویی پازل.

من می توانم به شما اطمینان دهم بیش از چند ماه آینده ما در حال رفتن به در نظر گرفتن آن اره منبت کاری اره مویی پازل کاملا ضروری است.

این مهم است که پدر و مادر و خانواده و خانواده ها می تواند چیزهایی که آنها نیاز به طور کامل تغییر راه آنها در حال رفتن به زندگی می کنند برای شش ماه آینده حداقل. و بنابراین آنچه که ما انجام داده ایم این است که به دنبال عملی در مورد این مسائل.

منظورم این است که مردم در حال خرید تجهیزات ورزشی در لحظه بدنسازی تشک و چیزهایی شبیه به آن به طوری که آنها می توانید ورزش در خانه. این چیزهایی که آنها نیاز به رفتن به.

در حال حاضر من فکر نمی کنم آن را عملی هنگامی که ما می گویند برای ملزومات و چیزهایی است که شما واقعا نیاز دارید که بالا پایان مد و این نوع از همه چیز.

و به همین دلیل شما در حال حاضر دیده می شود بسیاری از این نوع از کسب و کار خرده فروشی در حال حاضر بسته است چرا که مردم انجام نمی دهد که.

و پس میشل آنچه ما گفته ایم این است که برای اهداف کار که در آن شما نمی توانید از خانه کار می کنند و شما نیاز به رفتن به محل کار خود و وجود دارد بسیاری از خدمتگزاران مردم هستند که در این وضعیت به خصوص در این شهر و بسیاری دیگر از آنجا که از کار مهمی که انجام می دهند از جمله امشب در این بسته اقتصادی برای مثال پس از آن که آنها نمی تواند انجام دهد که از خانه و آنها را باید در محل کار.

اما زمانی که آنها در محل کار به عنوان ما در حال انجام در اینجا در این اتاق بسیار رعایت آن اجتماعی فاصله و دیگر اصول مهم در مورد چهار متر مربع برای هر نفر است و اعمال را در یک محیط یادگیری به عنوان آنجا که این امر در یک محیط کار.

بنابراین این قوانین در نظر گرفته شده بود و آموزنده, به یک راهنمای اما در این دو فرد حکومت و به خصوص در 10 منظور من در حال حاضر از حافظه در جنوب استرالیا در این نقطه از $1,000 اگر شما نقض این قانون در جنوب استرالیا. به طوری که آنها نمی mucking در اطراف.

آنها بسیار جدی است. و ایالات متحده مانند نیو ساوت ولز و ویکتوریا را حرکت بیشتر را بر روی این دو فرد قوانین درک من. اما متحده و سرزمین های خود را اطلاعیه در مورد این مسائل.

چه شما در حال حاضر دیدن با ملی کابینه چیزی است که من پرچم در حال حاضر برای چند هفته. شما ببینید برخی از ایالت ها و سرزمین های بسته در بخشی از این وضعیت در کشورهای خود را در حال حرکت به دیگر اقدامات قبل از دیگر کشورها و مناطق. که به طور کامل قابل فهم و مطابق با راه ملی کابینه عامل و آن را در حال انجام با آگاهی کامل و بحث ملی کابینه.

همه آنها در حال حرکت به مشاوره قوی در دو برخی از ایالت ها و مناطق حرکت خواهد کرد برای اجرای قابلیت های که در اطراف دو. دیگران باقی خواهد ماند و در سطح دیگر.

اما این قاعده ارشاد مشاوره قوی است که نمی جمع آوری با هم در گروه. که ساده ترین راه قرار دادن آن است. فقط آن را انجام نمی. این مفید نیست. آن را در واقع ایجاد این خطر است.

و هنگامی که شما در حال رفتن برای خرید شما باید برای رفتن فقط چیز شما نیاز دارید و آن را انجام دهد و به خانه. آن را در یک زمان برای مرور. آن را در یک زمان برای صید کردن با دوستان و یا bumping به مردم و داشتن یک مکالمه طولانی و شاید رسم چند دوستان دیگر در سراسر به گرفتن چگونه آن را همه. بدون شما نمی تواند انجام دهد که دیگر نیست. این چیزی است که ما باید برای جلوگیری از انجام.

و به همین دلیل ما در حال تلاش برای نگه داشتن به عنوان بسیاری از این چیزها باز برای مردم به عنوان امکان پذیر است به طوری که آنها می توانید دریافت آنچه آنها نیاز دارند.

اما به عنوان زمان می رود در ملی کابینه خود ادامه خواهد داد و به نگاه بسیاری از این کسب و کار است و ممکن است برای اطمینان بیشتر تصمیم گیری در این مناطق است.

و در برخی از موارد که ممکن است بیش از حد دور از هم اکنون.

استرالیایی گفته شده برای بیرون رفتن در ملاء عام با بیش از یک نفر دیگر در حالی که تمام فضاهای عمومی از جمله پارک ها و زمین های بازی skateparks و خارج ورزشگاه بسته خواهد شد از ظهر امروز.

در یک کنفرانس مطبوعاتی شب گذشته نخست وزیر اسکات موریسون گفت: کشورها و مناطق می تواند تصمیم بگیرد که آیا به سخت قوانین جدید قابل اجرا بود اما به شدت توصیه می شود که “مگر اینکه آن را خود, خانواده, خانواده کسانی هستند که زندگی خود را در محل اقامت” آیا بیرون رفتن با بیش از یک نفر دیگر.

مرتبط با: همه چیز که در حال حاضر بسته

از امروز همه استرالیایی ها خواست به تنها بیرون رفتن به فروشگاه “برای آنچه که شما نیاز به مواد غذایی و لوازم ضروری” فروشگاه به ندرت ممکن است برای حضور در مراقبت های پزشکی و ورزش و کار و یا آموزش و پرورش اگر شما قادر به کار و یا یادگیری از راه دور.

استاد برندان مورفی, استرالیا افسر ارشد پزشکی گفت: “این بسیار ساده است. ما نیاز به همه در خانه بمانند مگر اینکه ما در حال رفتن به فروشگاه به انجام ورزشی شخصی برای رفتن به قرار ملاقات های پزشکی و یا برای رفتن به محل کار و یا مطالعه اگر شما نمی توانید از خانه کار می کنند.

“هر کسی که نیاز ندارد به خارج از خانه خود را باید در خانه است. این رادیکال.”

* همه چیز است که در حال حاضر بسته

* شش ماه مهلت قانونی برای اخراج

* ‘خانه بمانند مگر در مواردی که شما باید برای رفتن به خارج’

* آمریکا جوانترین coronavirus قربانی می میرد

* ب. ظ آخرین کنفرانس مطبوعاتی روز رسانی

شماره

* استرالیا و میر: 16 – دو از شنبه. (هشت در NSW در چهار ویک دو در و دو در Qld)

* موارد تایید شده در استرالیا: 3980 – تا 351 از شنبه.

* NSW باقی مانده بدترین ضربه با 1791 پس از 186 مورد جدید تایید شد, از شنبه.

* ویکتوریا ثبت 84 جدید, موارد مصرف دولت را در مجموع به 769. یک چهارم ویکتوریا درگذشت یک شبه.

* کوئینزلند زن درگذشت در حالی که دولت ضبط شده اضافی 31, موارد مصرف کل به 656.

* SA بود تا 12 تا 299 در حالی که WA تا 32 به 311.

* قانون دارای شش مورد جدید و 77 در مجموع تاسمانی پایدار است در 66 و NT دارای 15.

* نرخ مورد افزایش است در حال حاضر نه درصد خوبی را در 25 درصد در هفته گذشته.

اقدامات

* 1.1 میلیارد دلار بسته به کمک روحی و روانی خشونت خانگی پیشگیری و بهداشت و سلامت دیگر اقدامات است.

* یک گروه واتساپ و coronavirus برنامه راه اندازی شده اند به ارائه استرالیا با به روز رسانی.

* استرالیا از بازگشت به خانه از خارج از کشور خواهد بود قرنطینه به مدت دو هفته در هتل ها و یا دیگر محل اقامت قبل از مجاز بودن خانه.

* مردم از موازین اجتماعی فاصله انزوا و یا قرنطینه سفارشات چهره جریمه 1000 دلار یا بیشتر در اکثر متحده است.

* حدود 350 نیروی دفاع استرالیا پرسنل در حال حمایت از دولت و قلمرو مقامات به اجرای قرنطینه انطباق.

* مرزهای بسته در کوئینزلند, Tasmania, SA, NT, و, WA. حمل و نقل و ضروری سفر به استثنای.

* تاسمانی و س را ممنوع کرده است تجمع بیش از 10 نفر.

* غیر ضروری سفر باید متوقف شود.

* استرالیا به استثنای کمک کارگران و دلسوز سفر, موارد, ممنوع, از مسافرت های بین المللی.

* تعداد محدودی بین المللی نجات پرواز خواهد بود ساخته شده برای رشته استرالیایی.

* گروه های بیش از دو نفر در شوند. متحده هنوز در حال تصمیم گیری در مورد اینکه آیا برای اجرای این قانون جدید که از گروه 10.

* افراد سالخورده بیش از 70 یا 60 به علاوه با بیماری های مزمن هستند دلسرد از ترک خانه های خود را مگر اینکه ضروری برای مراقبت های پزشکی.

* هنوز باز: سوپر مارکت ها و داروخانه ها, بانک ها, حمل و نقل, برخی, مدارس, آرایشگری, پمپ بنزین, پستی و حمل و نقل, خدمات, بطری, مغازه, newsagents مغازه های خرده فروشی. رستوران ها محدود به take-away/تحویل در اکثر متحده است.

* بسته: مدارس در ویکتوریا و عمل, ورزشگاه, سالن ورزشی, سالن, بارها, سینما, کاباره ها و قمار و مکان های عبادت, پارک, حراج, خانه, دادگاه های مواد غذایی در مراکز خرید, زیبایی, درمان, برنزه, اپیلاسیون, ناخن, سالن و چشمه های معدنی و تو, سرو, گالری ها و موزه ها و کتابخانه های مراکز جوانان, جامعه, سالن, باشگاه, RSL باشگاه ها و استخرهای شنا و پارک های تفریحی و بازی های آرکید محیط داخلی و فضای باز بازی بازی های مراکز ورزشی اجتماعی است که شامل گروه های بزرگ در فضای باز و سرپوشیده بازار آزاد زمین های بازی پارک اسکیت.

* تعطیلات مدرسه در کوئینزلند, SA و WA نیز به ارمغان آورد به جلو تنها با فرزندان از پدر و مادر که ضروری مشاغل مجاز برای اقامت.

* مجالس ترحیم محدود به بیش از 10 نفر اما متحده ارائه می کنند معافیت; مراسم ازدواج محدود به زن و شوهر برگذار و دو شاهد.

* همه عمل جراحی انتخابی در امکانات عمومی را در خود نگه دارد.

* تست تمدید شامل هر کسی که با یک تب یا عفونت های حاد تنفسی است که با این نسخهها کار در مراقبت های بهداشتی و یا مراقبت از سالمندان, زندگی در مناطق با افزایش خطر ابتلا به جامعه انتقال و یا که در آن وجود دارد دو یا بیشتر موجه موارد مرتبط. * همه بیماران قادر خواهد بود برای دسترسی به مدیکر-تامین و مشاوره آنلاین از هفته آینده.

کلید نقل قول

* “تمام جهان است, دشمن در حال حرکت است که از طریق آن دشمن نهان نیست که باید مرزها.” – NSW وزیر بهداشت براد Hazzard.

ورزش

* یک نیوکاسل جتز بازیکن شد اولین فوتبالیست حرفه ای در استرالیا برای تست مثبت است.

* AFL, NRL یک-لیگ برتر فوتبال, سوپر راگبی و نت بال رقابت هستند به تعویق افتاد.

اقتصاد

* پارلمان فدرال گذشت دو بسته به ارزش $17.6 میلیارد دلار و 66 میلیارد در پاسخ به شیوع ویروس; متحده نیز اعلام کرد بسته های مشوق.

* انتظار می رود که دولت اعلام یک فرم یارانه دستمزد این هفته است.

* مهلت قانونی برای مستاجرها بودن اخراج برای شش ماه آینده. تجاری مستاجرها را ببینید قوانین جدید در روزهای آینده.

* تلاش های منطقه ای شرکت های هواپیمایی وعده داده شد $198 میلیون و ارائه اضافی $100 میلیون در صورت نیاز.

* عمده فروشان از جمله مایر برتر سرمایه گذاری و مد زنجیره ای از قبیل جاده های کشور بسته شده اند, خرده فروشی, مغازه, اما همچنان به تجارت آنلاین.

* سوپر مارکت ها Woolworths و Coles در حال استخدام هزاران نفر برای دیدار با تقاضا است.

* یک اقتصاددان پیش بینی کرده است نرخ بیکاری بین 15 و 17 درصد با عید پاک.

جهانی CORONAVIRUS

* موارد: بیش از 664,731

* مرگ و میر: بیش از 30,892

* بهبود: حداقل 142,427

منبع: دولت به روز رسانی و worldometer سایت AAP

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im