توجه به بیکر: آن را می پردازد به خوبی به رئيس جمهور تهمت

سیاستمداران خواهم بگویم که انتخابات باید عواقب. و آنها انجام دهد.

بنابراین کلمات.

بنابراین اگر شما به اطراف badmouthing لوله کش خود را انتظار نداریم که او را به عجله به نجات خود را هنگامی که توالت منفجر می شود.

چیزهایی که کار نمی کند که راه در لوله کشی و یا در زندگی است.

چیزهایی که کار نمی کند که راه در سیاست یا نه.

فقط شاهد دولتی چارلی بیکر که گره در گره بیش اتهام فدرال موانع به دولت در تلاش برای به دست آوردن مقدار مورد نیاز تجهیزات پزشکی و لوازم برای محافظت از پرسنل پزشکی مبارزه با گسترش coronavirus.

این تجهیزات شامل تجهیزات حفاظت فردی مانند ماسک, لباس, چهره, محافظ های لازم برای محافظت در برابر آلوده شدن توسط coronavirus. در بسیاری از موارد با توجه به بیکر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به سادگی بیشتر توپ زدن متحده از ماساچوست در خرید این لوازم و احتمالا اختصاص داده و آنها را به بیشتر نیازمند متحده است.

“ما در حال انجام همه چیز ما می توانید از طریق فوق العاده کثیف بیشه است که بسیار خسته کننده برای همه ما به سعی کنید به آنها را دنده سزاوار آنها است و آنها نیاز دارید” بیکر گفت: در هفته گذشته.

“من به شما گفتن; ما در حال کشتن خودمان را تلاش برای ایجاد این اتفاق می افتد,” او گفت: اما دولت نگه داشته بودن بیشتر توپ زدن توسط دولت فدرال.

“آنها آنچه را به ما سفارش” مری لو Sudders بیکر سلامت و خدمات انسانی وزیر گفت.

بیکر در زمان خود “از دست رفته به فدرال” پیام به رئیس جمهور تهمت در یک کنفرانس تلفنی مغلوب ساختن پیشی جستن به میزبانی کشور فرمانداران در هفته گذشته.

حداقل تهمت نیست او را چارلی پارکر به عنوان جو بایدن یک هفته پیش انجام داد. بیکر برای سال بوده است یک منتقد همکار جمهوری خواه مغلوب ساختن پیشی جستن. او باعث می شود یک نقطه از اجازه دادن به مردم می دانند که او نه و حتی نمی خواهد رای برای او. این نوع از چیزی است که ثبت نام در کاخ سفید و در میان تهمت انتصاب در واشنگتن بوروکراسی.

این است که می گویند که سیاست نقش در چگونه فدرال کمک های توزیع شده است به ایالات متحده حتی در یک بیماری همه گیر اما این امر می تواند ساده لوحانه به این باور است که آن را نمی کند. شایان ذکر است که هر دو رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو و کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom, هر دو حزب دموکرات و عمده تهمت منتقدان باید به طور ناگهانی شده است گفت: همه چیز در مورد تهمت در حال حاضر که کمک های فدرال برای مبارزه با کروناویروس است ریختن به هر دو کشور.

این کمک ها شامل پی-پس از هواکش به عنوان به خوبی به عنوان یک جفت از بیمارستان نیروی دریایی کشتی که docking در نیویورک و کالیفرنیا. و مغلوب ساختن پیشی جستن در نوبت بوده و افتخاری برای هر دو فرمانداران و حتی به عنوان او می آفریند گذشته تفاوت های سیاسی با هر دو.

دور می شود آن را برای من به توصیه رژیم صهیونیستی است. بیکر, اما آن را نمی خواهد صدمه دیده است اگر بیکر در هر حال حاضر و پس از آن اذعان کرد که حداقل تهمت و مشاوران او کار کرده اند به گونه ای خستگی ناپذیر برای مقابله با این بیماری همه گیر.

چاپلوسی به نظر می رسد به کار شگفتی با مغلوب ساختن پیشی جستن. اگر شما نمی تملق او را به نحوی یاری می خود را به هر حال.

در تحلیل نهایی بیکر باید تشخیص دهد که این است که در مورد او غرور خود را و یا چگونه او احساس می کند در مورد مغلوب ساختن پیشی جستن. او باید بزرگتر از آن است. این در مورد افرادی است که از ماساچوست و آنچه که او باید انجام دهید برای کمک به آنها را از طریق این ترسناک زمان حتی اگر به معنی تشکر از مغلوب ساختن پیشی جستن و مشاوران او برای این کار آنها در حال انجام است.

مسلم است که صدمه دیده بیکر در میان بسیاری از لیبرال ها و ترقی خواهان در این ضد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است. اما اگر فرمانداران مانند کومو و Newsom هم منتقدان و رهبران عمده ضد مغلوب ساختن پیشی جستن متحده می تواند جهش بنابراین می توانید بیکر. آن را ممکن است صدمه دیده است, اما آن را نمی خواهد او را بکشند.

آن را به برخی از شجاعت چون بیکر است که همه به تنهایی در مبارزه است.

در گذشته ماساچوست می تواند با تکیه بر قوی کنگره هیاتی از اواخر مجلس Thomas P. “نکته” اونیل و تد کندی. اونیل و کندی بر خلاف بی فایده ترقی خواهان ما در حال حاضر ارسال به واشنگتن بودند عملی پردازان لیبرال که با این وجود می دانست که چگونه به کار سیستم مهم نیست که چه کسی رئیس جمهور شد

خود ارواح می تواند بیشتر کمک های پزشکی به دولت در حال حاضر از مغلوب ساختن پیشی جستن-متنفر بهداشت ، الیزابت وارن سناتور. ادی Markey و بقیه دولت هیئت به آمریکا ،

عبور از 2 تریلیون دلار بسته نجات خوب بود. طوری بود که مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام وضعیت فاجعه بزرگ در منطقه است. سیاستمداران ما ارسال به کنگره نمی تواند به شما یک لوله کش, اجازه دهید به تنهایی یک ونتیلاتور.

مغلوب ساختن پیشی جستن است ارسال 1,000 هواکش هفته آینده. چارلی گاهی اوقات آن را می پردازد برای تشکر از کش. آن را امتحان کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im