3 دقیقه پیش

به عنوان رای دهندگان و نامزدها منتظر روز برای دریافت نتایج از این ماه آیووا, قفقاز, بث Lechman نشسته صدها مایل دور در Westmoreland County خانه و تصویربرداری کابوس است که دولت در انتخابات مقامات پایدار.

این یکی Lechman امیدوار است برای جلوگیری از در ماه آوریل زمانی که Pennsylvania رای دهندگان به پای صندوقهای رای برای این سال اولیه ریاست جمهوری انتخابات.

Lechman, 46, از وحدت این شهرستان انتخابات دفتر مدیر. مانند همکاران خود در آیووا او را مجبور به حرکت به فن آوری های جدید و قوانین جدید است که تاثیر محلی رای دهندگان در این بهار.

“شما می دانید که چگونه است که احساس می کند و شما هرگز می خواهم به یکی که در زیر میکروسکوپ” Lechman گفت: از آیووا انجمن سردرگمی که دیدم گزارش از نتایج نهایی به تعویق افتاد برای روز به دلیل شکست های فنی. “من احساس می کنم هر انتخابات مدیر می رود از طریق ترس از مشکلات غیر قابل برگشت در روز انتخابات.”

Lechman که متاهل و مادر دو ساله دارای مدرک کارشناسی در علوم اطلاعات از دانشگاه پیتسبورگ. او خدمت در شهرستان انتخابات دفتر از سال 2007 برای اولین بار به عنوان بخش معاون مدیر قبل از مصرف بیش از دفتر کار بالا در 2015. او در آغاز زندگی حرفه ای خود را با این شهرستان در سال 1997 به عنوان یک تکنسین کامپیوتر است که با تمرکز بر نرم افزار و سخت افزار مورد استفاده توسط انتخابات اداره است.

او درگیر شد با شهرستان انتقال در سال 2005 از مد افتاده اهرم رای گیری ماشین آلات استفاده می شد که برای نیم قرن به صفحه نمایش لمسی سیستم های کامپیوتری مورد استفاده برای tabulate رای بیش از 15 سال گذشته.

در این سال Lechman نظارت و در عین حال یکی دیگر از تغییر به عنوان رای دهندگان را با استفاده از یک سیستم جدید است که نیاز به انتخاب نامزدها بر روی یک کامپیوتر که چاپ به اتمام رای گیری که خواهد شد و سپس اسکن شده در انتخابات.

“وجود دارد یک مقدار فشار به مطمئن شوید که هیچ چیز از دست رفته است و هیچ چیز را خراب کرد. ما باید مطمئن شوید که تمام تجهیزات جدید است که برنامه ریزی درستی و فن آوری کار می کند” Lechman گفت.

مقامات شهرستان در سال گذشته پرداخت بیش از 7 میلیون دلار برای سیستم رای گیری جدید برای دیدار با یک فرماندار دستور که سیستم های رای گیری باید قابل اثبات دنباله مقاله برای اطمینان از شمارش آرا دقیق است. Lechman صرف شده در سال گذشته پیدا کردن سیستم های جدید که ملاقات فرمانداران دستور و میزبانی تظاهرات از فروشندگان بود اما شهرستان کمیسیون بود که حرف آخر را در چه خریداری شد.

کمیسیون گفت: آنها اعتماد به نفس این شهرستان آماده خواهد شد.

“وجود دارد بسیاری از تغییرات آینده به چرخه انتخابات این سال است. آن را دشوار برای اجرای مقررات جدید, قوانین جدید, تجهیزات و بالا بودن میزان مشارکت برای انتخابات ریاست جمهوری سال است. اما من مطمئن هستم که بث Lechman و کل ما با انتخابات اداره کارکنان خواهد بود قادر به گرفتن کار انجام می شود گفت:” کمیسیون Gina Cerilli.

فن آوری جدید است که فقط بخشی از تغییر معادله در این سال انتخابات است. قوانین جدید است که اجازه خواهد داد که برگه های رای به ارسال از طریق پست و تنگ تر رای دهندگان مهلت ثبت نام اضافه خواهد شد به انتخابات نجومی استرس Lechman گفت.

شهرستان انتخابات آغاز خواهد شد در مقیاس کامل برنامه های آموزش و پرورش, آموزش و, آموزش برای رای دهندگان نظرسنجی کارگران و انتخابات دفتر ستاد در هفته پیش از اولیه.

و Lechman و کارکنان خود را به یک محاکمه اجرا از انواع ماه آینده. جدید رای گیری تجهیزات خواهد شد برای اولین بار در ویژه انتخابات در 17 مارس برای پر کردن یک جای خالی در دولت خانه 58 منطقه که امتداد از مانسن به جینت و شامل 66 و حقيقت است.

“این خواهد بود بسیار مفید برای رای دهندگان نظرسنجی, کارگران, انتخابات, کارکنان و تکنسین های برای استفاده از تجهیزات جدید در یک مقیاس کوچک در انتخابات” Lechman گفت.

شش هفته بعد کل شهرستان را به شرکت در اصلی.

آرا شمارش خواهد شد و نتایج ارسال شده است.

سپس آنها آن را انجام دهد همه را دوباره و دوباره در ماه نوامبر.

“من لذت بردن از آنچه من انجام می دهم برای بخش” Lechman گفت. “من لذت بردن از کمک به رای دهندگان. من می خواهم به فکر می کنم من را غیر مغرضانه و غیر حزبی روند به روند انتخابات.”

غنی Cholodofsky یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید تماس بگیرید غنی در 724-830-6293, rcholo[email protected] و یا از طریق توییتر .

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im