هیچ چیزی در سمت چپ در مرحله ملی برای الیزابت وارن

الیزابت وارن کاهش یافته است و او نمی تواند دریافت کنید.

برنی ساندرز مطمئن ساخته شده که. ورمونت دموکراتیک سوسیالیستی ممکن است برنده ماساچوست ریاست جمهوری اولیه اما او مطمئن ساخته شده است که وارن بود یا نه.

وارن باید پوشیده, ماسک, روز شنبه هنگامی که او را ترک نژاد.

نه به این دلیل که از coronavirus اما به دلیل اینکه پس از خجالت هر دو ساندرز و جو بایدن روز سه شنبه که او ممکن است می خواهم هر کسی به تشخیص خود.

همان صادق است برای او ماساچوست کمپین عملیاتی در وزارت امور خارجه — دادستان کل Maura هیلی و آمریکا مظنونان حمله به دانشگاه Ayanna Pressley از بوستون, کاترین کلارک از ملروز و لری Trahan از وستفورد همه آنها در مبارزات انتخاباتی شدت وارن.

بحث در مورد ضرب و شتم. خواهران نمی تواند حتی برنده شدن در ماساچوست وارن دولت خانه اجازه دهید به تنهایی یک دندانه در تعدادی از کنوانسیون نمایندگان برای grabs در 14-دولت دموکراتیک شنبه اولیه.

پشتیبانی از وارن از سوی دیگر ، ادی Markey و تشکر. جو Kennedy III, Markey اولیه چلنجر را به مقدار بسیار یا نه.

از سوی دیگر جان کری شهردار بوستون مارتی والش و آمریکا مظنونان حمله به دانشگاه ست Moulton سالم و استیو لینچ از جنوب بوستون نگاه بسیار خوب همه داشتن پشتیبانی بایدن.

در کمپین “ساخته شده برای رقابت در هر ایالت” وارن حتی نمی تواند رقابت در دولت به پایان رساندن سوم پشت بایدن برنده تعجب و برنی, تعجب بازنده است.

اجرا برای رئيس جمهور ؟ او حتی نمی تواند اجرا برای معاون رئیس جمهور. چرا دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد نام همسر در حال اجرا است که حتی نمی تواند او را حمل می کردند ؛

وارن برنده نیست در هر نقطه. قبل از روز سه شنبه مقدماتی او صفر بود برای چهار. او موفق به پیروزی در آیووا و نیوهمشایر, نوادا و کارولینای جنوبی است. اکنون پس از 14-وزارت امور خارجه سه شنبه او صفر است برای 18.

این شامل ماساچوست مترقی دولت که در آن دموکرات ها از هیچ جا آمد برای رای دادن به نسیم جو بایدن spurning هر دو چپ وارن و برنی ساندرز. این نمایش نیز یک شوک به برنی که مبارزات انتخاباتی در ماساچوست و افزایش بسیار مورد نیاز برای بایدن که نیست.

سپس دوباره وارن نمی مبارزات انتخاباتی در دولت یا حتی اگر او شده است در حال اجرا برای رئیس جمهور برای دو سال. همه سیاست محلی است که در اواخر نکته اونیل استفاده می شود می گویند.

آن آشکار شد که وارن دچار مشکل شد در ماساچوست روز شنبه هنگامی که برنی ساخته شده چشمگیر کمپین نوسان از طریق دولت قبل از رفتن به خانه به ورمونت.

در حالی که تنها حدود 200 نفر از حامیان معلوم شد در یک Pressley-رویداد حمایت وارن در انتهای جنوبی — که وارن حضور نداشت — برنی به خود جلب کرد برخی از 13000 نفر در یک تجمع در بوستون رایج است. روز قبل از او تا به حال برخی از 5,000 حامیان به نوبه خود برای تجمع در اسپرینگفیلد.

و در حالی که پای صندوقهای رای اشتباه در پیش بینی یک مسابقه نزدیک بین وارن و سناتور جو بایدن کمین در جایی در پایین پریدم از هیچ جا به ضرب و شتم آنها را هر دو.

حتی اگر مبارزات انتخاباتی او است که هنوز هم خیط و پیت کردن با کمپین پول او از دست همه شتاب و تا به حال به خارج. او می تواند استدلال می کنند که دموکرات ها نیاز به یک زن در بلیط برای کمک به شکست دادن رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. این ممکن است درست باشد اما این زن به احتمال زیاد نیست ،

نشانه این است که وارن خواهد دولا دولا راه رفتن به سمت دموکراتیک کنوانسیون در میلواکی در جولای امیدوار به یک بازیکن در کنترل از راه دور امکان که رعد و برق اعتصاب در میانجیگری سازمان ملل متحد ،

او چپ ماساچوست برای, میشیگان, جایی که او این نتایج پس از رای گیری در کمبریج صبح روز سه شنبه. سپس او آمد.

وارن می شده اند بهتر است به حال او مانند بهداشت ، ctq یا پیت Buttigieg ذخیره شده در صورت با حذف از مسابقه در شب سه شنبه و حمایت بایدن یا برنی.

Klobuchar می توانید ببینید که بایدن را ضرب و شتم خانه اش در ایالت مینه سوتا که او انجام داد.

وارن گرفتن تلاش برای حفظ برخی از شأن و اگر وجود دارد هر گونه کرامت در همه چپ در سیاست است.

او هنوز هم می شود یک سناتور ایالات متحده است و می تواند اجرا برای انتخاب مجدد در سال 2024 در حالی که در ادامه به حمله میلیاردرهای.

او همیشه می توانید ادعا می کنند که او hounded دو نفر از آنها از نژاد برای رئیس جمهور — تام Steyer که کاهش یافته است و مایکل بلومبرگ که ترک مبارزه چهارشنبه.

آن را بسیار به لاف زدن در مورد اما تنها چیزی که باقی مانده پس از سقوط او.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im